Skocz do zawartości
fuey

Call of Duty: WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie dodali celowników laserowych jak to było w BF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie są celowniki LASEROWE, a zwykłe przyrządy optyczne są pewnikiem, skoro nawet pojawiły się już wcześniej w serii przy ww2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli powtórka z rozgrywki ale mam nadzieje ze z tym wybrną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, że lecą klasyką i zaczynają od D-Day, liczyłem troszkę na kampanię norweską w 1940 r. i zaśnieżone regiony, ale mimo wszystko daje im szansę.

Bardzo się cieszę z powrotu do II WŚ. Technika ruszyła od ostatnich gier w tych realiach mocno do przodu i nie mogę się doczekać tych widowiskowych efektów podczas walk z Tygrysami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie są celowniki LASEROWE, a zwykłe przyrządy optyczne są pewnikiem, skoro nawet pojawiły się już wcześniej w serii przy ww2.

Co psue kompletnie klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Z jednej strony super, czekałem na to od dłuższego czasu - z drugiej nadal mam kosmiczny niesmak po World at War. Nie zrozumcie mnie źle, kampania była fajna w porównaniu do większości CoDów, ale to już był ten moment w którym wszystko zaczęli idiotycznie przyśpieszać rozgrywkę i wrzucili na pałę celowniki refleksyjne - i największa zbrodnia ze wszystkich, bolt już nie zabijał na strzała w klatę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pierwsze materiały, ale jeśli jakiś COD ma mnie zainteresować i zachęcić do kupna na premierę, to może to być tylko ten. W jedynkę i dwójkę zagrywałem się przez setki godzin, kampanie ukończone wielokrotnie. Niech chociaż w połowie się do tego poziomu zbliżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie droższe czy tańsze to nie ma znaczenia, kto będzie chciał star warsy to wybierze BF2, kto WW2 wybierze coda :) Jeszcze może battalion się pojawi w okolicach cod-a ale to jest produkcja czysto multiplayerowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie tansze od Bf2 to wybor jest prosty w tym roku.

 

Ja tam kupuje STAR WARS Battlefront 2 i Call of Duty: WWII oba tytuły zapowiadają się rewelacyjnie. Będzie w co się zagrywać ;). CoD zawsze miał co najmniej dobry tryb fabularny a tematykę WWII to łykam w ciemno nawet na odpicowanym silniku Q3 :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

I jak myślicie będzie coś z tego cod-a?

 

Cod ma często widowiskową i dobrą fabułę w SP.

W multi jest szybszą grą od BFa.

Coś z tego bedzie tylko czemu znowu od D-Day się zaczyna. Hamerykanie myślą, że wtedy się WWII zaczęła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod ma często widowiskową i dobrą fabułę w SP.

 

I właśnie dla tej fabuły i rozgrywki dla jednego gracza kupuje CoD. Od multika mam Battlefield 1 ;). W Battlefieldach za to fabuła jest cienka jak dupa węża :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także prezentacja już jutro. Nie ukrywam, że się jaram - patrząc do czego ta seria dążyła czytaj do drugiego Halo. Straciłem wszelkie nadzieje, że ta seria wróci na właściwe tory, zresztą myślę że nie tylko ja.

 

Jak widać coś przestało się zgadzać ze słupkami, choć kij ich tam wie, może tak miało być i koniec. Jeżeli mamy wierzyć w ich proces wydawniczy to by znaczyło, że Sledgehammer Games bawi się przy tym projekcie już 3 lata. Także wyjście BF1 nie miałoby z tym nic wspólnego. Można powiedzieć, że wbili się idealnie, ostatni dzwonek by zawrócić i zmyć falę hejtu za infinite dislikes. Trzymam kciuki. Ich poprzedni CoD Advanced Warfare pomimo, że wprowadzał jako pierwszy "patologię" do serii cod, to miał coś w sobie i grało mi się w niego dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy mówimy o MP czy SP.

Bo w SP IW było sporo lepsze od AW.

Ale zapewne mowa o MP więc... ;)

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w SP IW było sporo lepsze od AW.

 

Bez dwóch zdań kampania dla jednego gracza w Call of Duty: Infinite Warfare była bardzo dobra ba nawet teraz sobie ją odświeżam i gra mi się mega przyjemnie. Inna sprawa to tragicznie słaby MP którego równie dobrze mogło by nie być ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dla tej fabuły i rozgrywki dla jednego gracza kupuje CoD. Od multika mam Battlefield 1 ;). W Battlefieldach za to fabuła jest cienka jak dupa węża :E.

Fabuła w kampanii Battlefielda? Ja myślałem, że to jeden wieli tutorial jest pod multi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Pulpit źle zrozumiałeś nie kampania Battlefielda tylko Call of Duty ;). Battlefield tylko dla multi.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 miało całkiem przyzwoitą kampanię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 miało całkiem przyzwoitą kampanię.

 

I na tym koniec :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No CoD w ostatnim czasie też nie błyszczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypadał i tak znacznie lepiej od BF'a itp. Mówimy oczywiście cały czas o SP. Wymień mi proszę konkurencyjną grę z tego gatunku która oferuje tak samo dobry SP co Call of Duty. Dziękuje i tyle w tym temacie ;). Można wieszać psy na CoD zwłaszcza w ostatnich latach ale mimo wszystko sprzedaż gry udowadnia że jest co najmniej dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po WaW z wyłączeniem BLOPS1 aż do IW dla mnie osobiście nie wiele te kampanie odbiegały od tych w BF.

A to, że nie ma alternatywy to nie sukces CoD'a, a porażka branży.

Przynajmniej w kwestii jakości bo sprzedaż jak sam zauważyłeś jest dobra.

 

"Miliony much nie mogą się mylić."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinę naszego czasu będziemy wiedzieli co ma nam do zaoferowania Call of Duty: WWII :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...