Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wender24

POMOCY ! Karta dedykowana AMD jak włączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

męczę się z tym pół dnia. Mianowicie mam laptopa Lenovo z51-70 i karta graficzna AMD Radeon R9 nie chce się włączyć. Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane, w opcjach zasilania zmiana na wydajność nic nie dała, już nie wiem co robić. Chodzi o to że moja karta zintegrowana działa i jest ok ale ten Radeon cały czas jest 0% wykorzystywania w grach itd. w Menedżerze urządzeń wykrywa mi tą kartę i jest napisane, że działa poprawnie ale tak nie jest... Prosze o pomoc !!!! | WINDOWS 10 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw temat zgodnie z regulaminem:

[Lenovo z51-70] Problem z instalacją sterowników AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie lrjentuje, problem z tym laptopem (a wlasciwie z konfiguracja intel+amd) jest taki ze wlasciwie sprawdzic czy karta dziala poprawnie mozna tylko podczas testow w grach i benchmarkach (i tylko na podlaczonym zasilaniu) Tzn tylko po liczbie fps da sie poznac czy radeon laskawie zaskoczyl, zaden program diagnostyczny Ci tego nie powie. Jest szansa ze w grach karta dziala poprawnie, ale musialbys potestowac wlaczajac i wylaczajac radeona recznie i obserwowac fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...