Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szymixxx

AOC vs LG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad dwoma monitorami który waszym zdaniem będzie lepszy AOV G2460FQ czy LG24GM77 monitor głównie pod gry fps Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę osób narzekało na problemy z AOC. LG to bardzo popularny i sprawdzony model także możesz spokojnie brać LG. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za AOC przemawia niższa cena i o rok dłuższa gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie ma sie nad czym zastanawiać, bierz LG. Dopłacasz za jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie pojac, czemy ludzie w 2017r. decyduja sie na kupno monitora z matryca TN. Jestem niemal pewien, ze autor oraz mu doradzajacy nie mieli nigdy monitorow na lepszych matrycach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie pojac, czemy ludzie w 2017r. decyduja sie na kupno monitora z matryca TN. Jestem niemal pewien, ze autor oraz mu doradzajacy nie mieli nigdy monitorow na lepszych matrycach.

 

Jaki polecasz IPS 144hz w cenie powyższych monitorów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecasz IPS 144hz w cenie powyższych monitorów ?

 

A czemu mam jakies polecac? Nie sledze rynku monitorow. A te 144hz to jakis must have, wazniejszy od matrycy? Opoznienie zeszlo juz do absolutnego minimum i rozumiem, ze marketing teraz herce promuje i bez tego 144 ani rusz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.144hzmonitors.com/gaming-monitor-list-120hz-144hz-165hz-200hz-240hz/ moze sie komus przyda.

 

No tak, jezeli ktos spedza ponad 80% czasu przy kompie na progejmingu w szybkie strzelanki, to pewne jest w tym sens. W kontekscie tego artykulu, to jeszcze dochodzi aspekt psychofizyczny, by w pelni wykorzystac potencjal 144hz. :) Wychodzi, ze to sprzet dla nadludzi. Takie tam marketingowe czary-mary podbijace ego potencjalnego klienta. :) Nie mnie oceniac. Jak ktos wybiera 144 kosztem dobrego obrazu , to jesgo sprawa. Rozni ludzie, rozne priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze autor może dozbierać i kupić samsung c24fg70, bardzo szybka VA, na której gram w cs`a i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi przyznam że nigdy nie mialem do czynienia z 144hz ale widząc jaka jest różnica miedzy 60 a 144 biorę w ciemno 144 nawet wiedząc iż stracę na kolorach ( matryca )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tego LG. Co moge powiedziec? Masowka totalna,. nierównomierne podświetlenie matrycy - backlight bleeding . Kolorki LG ma ladne .

Zerknij na FORIS FG2421 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi przyznam że nigdy nie mialem do czynienia z 144hz ale widząc jaka jest różnica miedzy 60 a 144 biorę w ciemno 144 nawet wiedząc iż stracę na kolorach ( matryca )

 

Kolory to najmniejszy minus - jeszcze katy i czern. No i sprzet musi Ci wyswietlac stale min. 144 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory to najmniejszy minus - jeszcze katy i czern. No i sprzet musi Ci wyswietlac stale min. 144 fps.

 

 

O sprzęt nie ma się co martwić wczoraj doszedł nowiuśki gtx 1070 od MSI procesor intel i5-7600k więc w cs'ie nie będzie problemu przez pare lat z 144 fps :D Zastanawiam się nad tym AOC a LG czytając wasze opinie chyba jestem bardziej skłonny kupić LG dziękuje bardzo za każde odpowiedzi i zapraszam do dalszego komentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sprzęt nie ma się co martwić wczoraj doszedł nowiuśki gtx 1070 od MSI procesor intel i5-7600k więc w cs'ie nie będzie problemu przez pare lat z 144 fps :D Zastanawiam się nad tym AOC a LG czytając wasze opinie chyba jestem bardziej skłonny kupić LG dziękuje bardzo za każde odpowiedzi i zapraszam do dalszego komentowania.

 

Zastanow sie jeszcze nad jakas 27 z lepsza matryca w 144 (jak juz je musisz miec:). Mysle, ze nie bedziesz zalowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...