Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luxowsky

Wymiana trupa na G4560?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w bardzo niedalekiej przyszłości chce wymienić pół komputera (a właściwie 6/7 komputera). Obecny zestaw to:

  • Pentium E3400
  • Płytka na chipsecie G41 od ASUSa
  • 2 gigolce DDR3
  • Modecom Feel 400W
  • HDD od WD 160GB na ATA
  • jakaś buda również od Modecom
  • Radeon HD5770 (1gb ddr5) od Sapphire

Myślałem nad czymś takim:

https://www.morele.net/inventory/info/YPbImW/

Jak się to wam widzi? Gram tylko w League of Legends, dlatego karta zostanie taka jaka jest, ale nie wykluczam dokupienie jakiegoś RX470/480/ 1060-tki. Ogólnie to klikam w webdeveloping i sporadycznie grafika. Odczuje jakoś bardziej zmianę sprzętu na lepsze? Ogólnie chciałem pójść w ryzena ale cena najtańszego ryzena 5 jest troche za duża, a ryzen 3 jest za daleko zasięgiem (do tego nie wiadoma z mocno budżetowymi płytami pokroju H110).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli G4560 to 1060 bo do RX470/480 jest ten cep za słaby chyba że w perspektywie czasu masz w planach wymianę na lepszy np.i5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli G4560 to 1060 bo do RX470/480 jest ten cep za słaby chyba że w perspektywie czasu masz w planach wymianę na lepszy np.i5

Jak narazie nie myślę o grach tylko o wygodzie w korzystaniu z tego sprzętu w kodowaniu, myślę że jak bym miał kupować sprzęt do gier to raczej od razu bym pakował i5/ew. ryzena 5 ale to już po wiekszej ilości testów

A jeśli chodzi o podzespoły będzie ok? Nie jestem pewien co do zasilacza i ramów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem downgrade pcta, przesiadłem się z kręconego i5 6600k i gtx970 na sprzęt z sygnaturki, jestem pozytywnie zaskoczony możliwościami tego pcta , w gta 5 gram na wysokich, lekko przycięte pole widzenia , ale mam 60-64 fps i gra fajnie działa, w cs go mam ponad 200fps , codzienny użytek jak najbardziej oki, daje sobie radę ze wszystkimi rzeczami. Przesiadając się z tak starego pcta poczujesz ogromnego kopa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem downgrade pcta, przesiadłem się z kręconego i5 6600k i gtx970 na sprzęt z sygnaturki, jestem pozytywnie zaskoczony możliwościami tego pcta , w gta 5 gram na wysokich, lekko przycięte pole widzenia , ale mam 60-64 fps i gra fajnie działa, w cs go mam ponad 200fps , codzienny użytek jak najbardziej oki, daje sobie radę ze wszystkimi rzeczami. Przesiadając się z tak starego pcta poczujesz ogromnego kopa .

 

Ile masz fps jak się zaczyna ruch w mieście albo wjeżdżasz w wysokie trawy, jest kurz itp :)?

Bo w innym temacie film fana G4560 pokazuje przy GTX780 spadki do 30FPS a tu przy 1050 60-64 FPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...