Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzegorczyk

telewizor/monitor do SNESa

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku, że emulatory to lagujace padło i nie da sie na tym przyjemnie grać. ZNES nie laguje w przeciwienstwie do higana ale ma lipny dzwiek. Zreszta na LCD (ktory laguje sam tez) wyglada to wszystko miernie.

Chce kupic SNES i ograc cala serie Donkey Kong country na jakims przyjemnym TV. Pytanie tylko jaki. Myślałem o tym http://www.philips.pl/c-p/32PW9551_12/cineos-telewizor-32-cale-real-flat-100-hz-digital-scan. Podobno jednak one laguja i najlepiej szukac jakiegos do 21cali z rozdzielczoscia SD. Chce jednak w przyszlosci kupic famicoma z pelna szybkoscia NTSC, a konsola SNES bedzie PAL. Ciezko raczej bedzie o TV SD 21 cali z obsluga PAL/NTSC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem PW9551 i cudów nie ma. Na zrodlach HDMI jest ziarno jak cholera poza tym telewizor wazy tone i ma gigantyczne rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to nie jest wada. Nie wiem jak to wygląda aktualnie na tym TV. Mnie do szału bardziej doprowadza sterylny i pozbawiony głębi LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...