Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lykanin

NOWA MSI RX 480 4GB GAMING I ARTEFAKTY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie otóż zakupiłem nowa kartę. Podłączyłem ją i najpierw nie dało się zainstalować sterowników, ale później pobralem je chyba ze strony MSI i wszystko pięknie działało dopóki nie odpaliłem overwatcha, żeby sprawdzić jak tam karta sobie radzi. No i dziwne rzeczy zaczęły się dziać. Raz wyłączyła się gra i był komunikat Windows że brakuje pamięci. Raz że stracono urządzenie rendetujace innym razem wywaliło grę, a pulpit zrobił się czarny i zmniejszył rozdzielczość do 640x480. No i ostatnia najbardziej martwiaca rzecz to artefakty przy włączeniu driver cleanera i wyłączeniu windowsa. Sprobowalem usunac sterowniki zainsyalowalem jeszcze raz nowe i za dlugo ich nie testowalem ale wygladawalo sie ze wszystko jest w miare ok. Jakies pomysly co sie moglo dziac? Karta ma 2 dni wiec mysle Co tu robic.

Dodam, że mam 7 letni komputer.

Ocz 600sxs

I5 750 + fera 3

Gigabyte GA-P55A-UD3

2x4gb ddr3 1600mhz corsair

Wczesniej mialem gtx 460 ktory zlapal trwale artefakty. Postaram sie zaraz dodac zdjecia obecnych artefaktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bios na płycie masz wgrany najnowszy.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, w piątek odebrałem kartę z serwisu, napisali że karta naprawiona i przeszła wszystkie testy a dalej dzieje się to samo. Dziś jadę zawieść cały komputer na gwarancję i zobaczymy co powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biosu nie aktualizowalem, oprocz paru sterownikow do plyty. Sprobuje to zrobic chociaz z tego co patrzylem to jakichs nowosci raczej nie bylo. Moze to miec taki wplyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest dosyć nowa a płyta już leciwa więc może mieć jakiś problem z obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był problem z obsługą przez płytę to karta w ogóle by nie odpalała.

Artefakty wskazują na uszkodzoną kartę.

Towar uszkodzony = niezgodność towaru z umową = zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli takie coś się dzieje po kilku miesiącach od zakupy komputera, czy dalej mogę reklamować towar jako towar niezgodny z umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...