Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szaju

[3000-3500zł] Laptop do multimediów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się was drodzy użytkownicy poradzić.

Potrzebuję dobrego laptopa z matrycą 15,6 cala oraz rozdzielczością FullHD do codziennego użytku typu INternet, Filmy oraz Office i PowerPoint.

Chciałbym, żeby był w miarę szybki i nawet bym powiedział posiadał dysk SSD, może być nawet 240GB, ponieważ mam osobny dysk 1TB zewnętrzny, więc tutaj bym nie szalał.

Nie jestem graczem, bynajmniej już nie mam na to czasu więc moze być grafika zintegrowana.

Procesor I3 bądź I5 w zależności co bardziej opłacalne. Ramu min. 8GB i dobre nagłośnienie typu JBL jak w Lenovo. Dużo podróżuję i pracuję mobilnie, więc pojemna bateria też na plus.

Budżet jaki posiadam 3000-3500zł max. chciaż mam nadzieję, że z waszą pomocą znajdzie się coś w niższej cenie. A i w miarę wygodna klawiatura. Reasumując, zalezy mi na szybkości w działaniu i komfortu z oglądania filmów oraz słuchania muzyka, gry mnie nie interesują.

 

Pozdrawiam Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw temat: podaj cenę.

Temat powinien wyglądać tak:

[3000-3500zł] Laptop do multimediów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo ThinkPad E570 i5-7200U/8GB/256 GF940MX FHD

Dobry laptop z matową matrycą FHD IPS i niezłą jakością wykonania. Thinkpady są znane z niezawodności, nawet te z tańszych serii. Sprawdzi się przy oglądaniu filmów i przeglądaniu internetu. Ma bardzo wygodną klawiaturę i świetny system chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niewiele taniej za to już z systemem operacyjnym w cenie:

Dell Vostro 5568 i5-7200U/8GB/256/Win10X FHD 3369zł

Posiada matową matrycę FHD typu TN (gorsze kąty niż IPS), którą mogłaby być jednak lepsza, co prawda do programów biurowych powinna wystarczyć.

Do plusów natomiast można mu zaliczyć:

+podświetlaną klawiaturę

+smukłą i stosunkowo lekką obudowę

+dobre czasy pracy na baterii

+dysk SSD na złączu M.2 i możliwość instalacji kolejnego dysku SATA

+dobrą klawiaturę

+3-letnią gwarancję

+niezłe głośniki

+system operacyjny Windows 10 w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...