Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szpakuś

Blokowanie dostępności do wątku ...

Rekomendowane odpowiedzi

Przydała by się taka funkcja przy nowych postach. Namazać to to nie problem.

Przydała by się ikonka o nazwie: "nie zezwalaj na uczestnictwo użytkownikom z przewagą ostrzeżeń"...

Oj przydała by się... przydała...

Zaznaczamy "opcję" i mamy z głowy użytkowników którzy spamują forum czyli prawdziwych trolii.

Mam tu na myśli np. ten temat:

http://forum.pclab.pl/topic/1197974-Co-z-t%C4%85-prac%C4%85-dla-programist%C3%B3w-w-Polsce-si%C4%99-dzieje/page__st__60

 

Spokojniej by się rozmawiało gdyby trolle z ostrzeżeniami umiały się zachować.

Nie można ich w jakikolwiek sposób blokować?

 

Po co są ostrzeżenia na forum jeśli takowy osobnik ma ich 100% i nadal bluzga i wyzywa ludzi w wątkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Po co są ostrzeżenia na forum jeśli takowy osobnik ma ich 100% i nadal bluzga i wyzywa ludzi w wątkach?

Ktoś musi tępić wpisywane przez Ciebie głupoty.

 

 

I nie - nigdzie nie wyzywałem, ani nie bluzgałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś od:

Post #26. To się weź do roboty, leniu.

 

Zresztą nie będę z Tobą dyskutował. Masz 35000 postów z czego 3/4 to właśnie bzury o których tak często piszesz.

Mi tu chodzi o to że nie wnosisz nic nowego do dyskusji a swoje wypowiedzi kierujesz zawsze na drogę wojenną tak jak byś czuł wyższość.

Przecież to chore ale nie będziemy tu o tym dysktować. Temat dotyczy możliwośći wprowadzenia blokady w wątkach tak by tacy jak Ty nie mogli w nich uczestniczyć.

 

Ktoś musi tępić wpisywane przez Ciebie głupoty.

 

No właśnie - byłeś ze mną w Microsofcie - widziałeś naocznie jak przeszedłem kwalifikację wstępną - jak zdobyłem 100pkt. na 100pkt. w 100 pytaniach dot. języków programowania, widziałeś też

jak mi wciskają 4100zł netto + umowę na 12 miesięcy. Byłeś tam ,widziałeś, słyszałeś, czułeś.

I kto tu bzdury wypisuje, co????

 

Skończ już, ok!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Zacząłeś od:

Post #26. To się weź do roboty, leniu.

 

Zresztą nie będę z Tobą dyskutował. Masz 35000 postów z czego 3/4 to właśnie bzury o których tak często piszesz.

Mi tu chodzi o to że nie wnosisz nic nowego do dyskusji a swoje wypowiedzi kierujesz zawsze na drogę wojenną tak jak byś czuł wyższość.

Przecież to chore ale nie będziemy tu o tym dysktować. Temat dotyczy możliwośći wprowadzenia blokady w wątkach tak by tacy jak Ty nie mogli w nich uczestniczyć.

To było stwierdzenie faktu. Tyle piszesz o tym jakie masz umiejętności, a nie umiesz tego przekuć na świetną firmę...?

 

No właśnie - byłeś ze mną w Microsofcie - widziałeś naocznie jak przeszedłem kwalifikację wstępną - jak zdobyłem 100pkt. na 100pkt. w 100 pytaniach dot. języków programowania, widziałeś też

jak mi wciskają 4100zł netto + umowę na 12 miesięcy. Byłeś tam ,widziałeś, słyszałeś, czułeś.

I kto tu bzdury wypisuje, co????

 

Skończ już, ok!!!!!!

No, to Ty napisałeś, że tyle Ci zaproponowali.

 

Mój kolega po studiach bez doświadczenia dostaje w Bielsku-Białej, jako Junior Java więcej.

 

O czym to świadczy? O Twoich słabych kwalifikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, jednak coś ciekawego znów się dzieje i jest co poczytać do porannej kawy:)

Tak po prawdzie to szacun Gordon, że Ci się chce.

Szpakuś - nie rozumiem twojego sposobu myślenia. Każdy na świecie ma skakać dookoła ciebie i nawalić Ci kasiory? Test testem, ale praktyczne umiejętności to co innego. Co jak co ale nie pokazałeś nawet tutaj jakiegoś przyzwoitego projektu(powiedzmy na poziomie inżynierki technicznej uczelni). Tylko tak gadasz.

I racja, chcesz milionów? załóż własną firmę i jedziesz z projektami. Taki Comarch ma większe obroty niż Bayern Monachium - więc wszystko przed tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vetch, dokładnie będzie tak jak mówisz. Nie, nie chcę by ktoś mi dał kasę za friko. Chcę tylko by oddziały tej samej firmy płaciły tak samo bez względu na lokalizację.

Temat mojej pracy został jednak definitywnie zakończony w poprzednim wątku. W maju jadę na kontrakt więc nie interesuje mnie już to ile się w Polsce zarabia. We wtorek

jadę podpisać papiery a w maju wyjazd. Po roku będę myślał nad własną firmą ale nie tu stąd chęć wyjazdu i zaczepienia się w temacie.

Proszę, nie kontynuujmy czegoś co zostało już wyjaśnione. Wątek dotyczy całkiem czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę tylko by oddziały tej samej firmy płaciły tak samo bez względu na lokalizację.

Powodzenia w takim razie.

 

Co do tematu wątku - czemu miałoby to służyć? Czemu czerwony status paska, a nie żółty lub pomarańczowy?

Trzeba wtedy zmienić regulamin forum, zmodyfikować funkcjonalność(co może się wydarzyć już przed 2021!...ewentualnie po). I tak dalej i tak dalej. Tylko po to żeby Gordon i kilku innych nie mogło pisać?

Wtedy trzebaby utworzyć kolejną funkcjonalność(tak żeby nie było dyskryminacji) gdzie tylko Ci z czerwonym paskiem mogą udzielać odpowiedzi. Dodatkowo oczywiście wszystkie kombinacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkowicie bez sensu. Od tego masz opcje raport i okienko do uzasadnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się taka funkcja przy nowych postach. Namazać to to nie problem.

[...]

 

Może by i się przydała, ale nie ma co liczyć, gdyż:

1. Wymaga sporej ingerencji w silnik forum.

2. Administratorzy nie pracują [z pewnością] nad jego rozwojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez opcja ignoruj :hmm:

Jak cie ten Gordon tak boli to go dodaj do ignorowanych a nie wymyślaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Od takich dyskusji jest odpowiedni dział. Poszedł raport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea piękna, ale wymagałaby sprawdzania, za to te ostrzeżenia ludzie dostali. Bo można je wyrwać za takie głupoty jak złe nazwanie tematu, albo brak karteczki z nickiem w dziale Sprzedam. Oczywiście za pierwsze takie przewinienie chyba nikt jeszcze nie dostał warna, a osoba która notorycznie dane wykroczenie popełnia i tak na nie zasłużyła. Nie zmienia to jednak faktu, ze można dostać ostrzeżenie nie tylko za bluzgi czy trollowanie i często osoby, które jednak sa w stanie pomóc i napisać coś sensownego świeca się na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać tamten wątek i zablokowałbym ale możliwość pisania głupot, wypocin i żali. Nie wiem skąd się urwałeś ale wyjedź już za granicę, bo więcej takich ludzi i faktycznie będzie kamieni kupa. Kompletny brak pojęcia o świecie i gospodarce, procesach zachodzących tylko ja, ja, ja, mnie, mnie, mnie, daj, daj, daj i g*wno mnie obchodzi cały kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ogromne pojęcie na temat wałków, kolesiostwa, chorych ustaw, przekrętów, ustawionych przetargów, wujków-cioć-tatusiów-synków na stanowiskach popartych przez rządzących i masa innych jest powodem wyjazdu kolego. Gdybym nie był świadom tego co się dzieje i jak to wszystko działa - żyło by mi się spokojniej. Nie było by też słów sprzeciwu, wyrazu ubolewania i lamentu w formie - jak to ślicznie nazywacie - bzdur.

W nieświadomości żyje się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

No teraz to już jestem pewien, że to troll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szpakuś

Jesteś programistą i to podobno wszechstronnie uzdolnionym. Greasemonkey lub odpowiednik i do dzieła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiedzę u Niemców roczek a później zobaczymy. Namazałem coś bajerańskiego ale o tym będzie głośniej jak już zakończę całość. Myślę że w listopadzie urodzi się w końcu mój pierwszy kombajn. Obecnie jestem w fazie testowania na różnych sprzętach (smartfony, tablety). Powiem tylko tyle że jest oparte na własnym systemie operacyjnym i będę chciał to wypromować w całej EU zaczynając od włąśnie Niemców bo tam jest najwięcej firm do których produkt mógł by trafić ale o tym głośniej jak papierkolandię załatwię bo nie chciał bym by mi ktoś pomysł zwędził.

Chciał bym już się pochwalić ale ... jestem sam, bez ekipy, jeszcze nie jako firma więc muszę dać na wstrzymanie. Nad projektem siedzę już 3 rok i w końcu działa tak jak bym chciał by to działało. Całość jako instalator ma 3,68GB. Po instalacji zajmuje około 5GB flasha w tablecie. System operacyjny + oprogramowanie.

Jeśli chodzi o soft to kurdę - chciał bym ale nie mogę zdradzić narazie nawet w jakiej dziedzinie przemysłu to będzie. No nie mogę. Jeszcze nie dziś ale powiem że ... czegoś takiego jeszcze nie ma to znaczy jest ale w dzisiątkach różnych aplikacji od 10-siątek róznych dostawców z setkami róznych błędów i niedomagań.

Treaz trzeba trzepać kasę na VPSa jakiegoś bo jak to ruszy to zwykłe hostingi za groma tego nie ogarną.

Przydało by mi się ze 200tys.zł na już ...

W kredyty nie chcę się pchać bo jak będzie lipa to z torbami pójdę pod most. Wspólasów też nie chcę łapać bo to żer na czyimś garbie później będzie.

Ciężko jest no ale może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiedzę u Niemców roczek a później zobaczymy. Namazałem coś bajerańskiego ale o tym będzie głośniej jak już zakończę całość. Myślę że w listopadzie urodzi się w końcu mój pierwszy kombajn. Obecnie jestem w fazie testowania na różnych sprzętach (smartfony, tablety). Powiem tylko tyle że jest oparte na własnym systemie operacyjnym i będę chciał to wypromować w całej EU zaczynając od włąśnie Niemców bo tam jest najwięcej firm do których produkt mógł by trafić ale o tym głośniej jak papierkolandię załatwię bo nie chciał bym by mi ktoś pomysł zwędził.

Chciał bym już się pochwalić ale ... jestem sam, bez ekipy, jeszcze nie jako firma więc muszę dać na wstrzymanie. Nad projektem siedzę już 3 rok i w końcu działa tak jak bym chciał by to działało. Całość jako instalator ma 3,68GB. Po instalacji zajmuje około 5GB flasha w tablecie. System operacyjny + oprogramowanie.

Jeśli chodzi o soft to kurdę - chciał bym ale nie mogę zdradzić narazie nawet w jakiej dziedzinie przemysłu to będzie. No nie mogę. Jeszcze nie dziś ale powiem że ... czegoś takiego jeszcze nie ma to znaczy jest ale w dzisiątkach różnych aplikacji od 10-siątek róznych dostawców z setkami róznych błędów i niedomagań.

Treaz trzeba trzepać kasę na VPSa jakiegoś bo jak to ruszy to zwykłe hostingi za groma tego nie ogarną.

Przydało by mi się ze 200tys.zł na już ...

W kredyty nie chcę się pchać bo jak będzie lipa to z torbami pójdę pod most. Wspólasów też nie chcę łapać bo to żer na czyimś garbie później będzie.

Ciężko jest no ale może się uda.

 

Powodzenia, zawojuj świat informatyczny, w wolnej chwili możesz się doinformować się o tym dlaczego w Polsce jest jak jest. Choć to czasochłonne.

Na tej wiedzy nie zarobisz ale staniesz się bardziej świadomym obywatelem i przestaniesz się posługiwać frazesami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest bo jest wolna amerykanka i nikt a nikt głośno nie mówi na temat tego jak faktycznie jest.

Dzięki takim jak np. zły Szpakuś ludzie często dowiadują się że niespełna 120km od granicy dosatną za swoją pracę 4x tyle co na miejscu.

Cztery propozycje z firm w sparawie pracy na terenie Niemiec w czasie 48h dzięki jednemu ogłoszeniu na portalu którego niby zachód nie czyta KLIK KLIK

a z Polonii kochanej zeroooo, zerooo... i paczaj Panie, nikomu nie przeszkadza prawda w prawdzie, stanowcze stanowisko i narwany charakter.

I co? I znowu nie chodzi o kasę, nieee??

Dlaczego inni potrafią odpowiedzieć, odpisać, podać namiary, numer telefonu, osobę kontaktową, chcą sami oddzwonić, podają dane firmy i jeszcze na koniec pozdrawiają a u nas

nad wisełką Szpakuś bardzo fuj, fuj bo się wnerwił i nie chce rabotać na stawce Ukraińskiej...

I wiecznie ten Szpakuś winny...

Spokojnie. W maju spadam. We wtorek jadę na kilka dni na rozmowy. Robotę w prawdzie mam już nagraną, jestem po testach zatem śpię spokojnie ale nie zaszkodzi sprawdzić innych.

Wy też będziecie gdy "wyjdę" z bezrobocia. Pewnie wtedy nadmiar czasu mi się skończy :-)

Czemu Wy tak się czepiliście tego że nie chcę robić za mniej jak dyszka miesięcznie, no co jest???????

Ludzie! Dajcie mi żyć!

Prosiłem byście dali mi namiary na firemki które niby tam płacą tyle ile mówicie...

I co? Gdzie te info? W kosmosie?

Nie oszukujcie samych siebie! W Polsce nie ma pracy dla programisty z kasą wyższą jak 5000. I tyle w temacie. Nie wracajmy do tego więcej.

Gdyby praca była i dostał bym te swje minimum - już by mnie tu nie było. To logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest bo jest wolna amerykanka i nikt a nikt głośno nie mówi na temat tego jak faktycznie jest.

Dzięki takim jak np. zły Szpakuś ludzie często dowiadują się że niespełna 120km od granicy dosatną za swoją pracę 4x tyle co na miejscu.

...

 

Piszesz, jak zadufany i zapatrzony w siebie bufon. Czemu uważasz, że ludzie o tym nie wiedzą? Niskie mniemanie masz o ludziach, to i nie dziwota, że spotykasz się z takimi reakcjami, jakie opisujesz. Przy obecnym poziomie przepływu informacji nie ma najmniejszego problemu, by ustalić sobie dane informacje, by dowiedzieć, kto, gdzie i za jaką granicą, za jaką robotę ile kasy bierze. To, co piszesz to banał, który poprzez traktowanie ludzi jako ćwierćinteligentów przypisujesz sobie "ogromną przysługę" otwierania ludziom oczu. Panie, sam zejdź na ziemię i zacznij nieco realniej podchodzić do życia. Każdy ma swój rozum i ma gdzieś Twoje rewelacje. Szpakuś nie jest zły. Szpakuś po prostu cierpi na megalomanię. Ma przerost mniemania o sobie samym. I uwierz mi. Nikogo nie bolą Twoje nowe laptopy czy wakacje. Po prostu wozisz się i tyle, nocha zadzierasz. To aż bije z każdej Twojej wypowiedzi. To ludzi irytuje w Twojej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupiony na własnej boskości nadwrażliwy troll produkujący kontrowersyjne treści w celu zwrócenia na siebie uwagi chce decydować na publicznym forum, kto ma prawo mu przyklaskiwać, a kto nie.

40 lat. Jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

To właśnie ogromne pojęcie na temat wałków, kolesiostwa, chorych ustaw, przekrętów, ustawionych przetargów, wujków-cioć-tatusiów-synków na stanowiskach popartych przez rządzących i masa innych jest powodem wyjazdu kolego. Gdybym nie był świadom tego co się dzieje i jak to wszystko działa - żyło by mi się spokojniej. Nie było by też słów sprzeciwu, wyrazu ubolewania i lamentu w formie - jak to ślicznie nazywacie - bzdur.

W nieświadomości żyje się rewelacyjnie.

Nie masz absolutnie żadnego pojęcia o tym.

Nie znasz ani jednej ustawy, ani jednego wałku, nic.

 

Powtarzasz powszechne bzdury, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.

 

Skupiony na własnej boskości nadwrażliwy troll produkujący kontrowersyjne treści w celu zwrócenia na siebie uwagi chce decydować na publicznym forum, kto ma prawo mu przyklaskiwać, a kto nie.

40 lat. Jasne.

Nie jest to przypadkiem kryndor?

Tak mi się coś wydaje.

 

 

Na OLX jako Patryk, w profilu "Krzysztof Szpakowski". W jednym miejscu pisze, że ma firmę 1-osobową, w drugim, że chce ją dopiero założyć. W CEIDG takiej firmy nie ma.

 

Troll.

Zwykły troll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ble,ble,ble. Tylko tyle?

A może Szpakuś śni o tym by każdy rodak zmądrzał i wreszcie miał wakacje, woził się i miał zadarty nos?

By każdy żył na poziomie będąc odpowiednio wynagrodzonym za swe poty?

By każdemu wiodło się tak samo jak Szpakusiowi i by 90% narodu nie ujadało na pensyjkach z Rumunii?

Dlaczego mieszacie Szpakusia z szambem tylko za to że prawdę w prawdzie wypowiada?

Za to że próbuje oświecić naród ciemny w dobie informacji masowej do której każdy ma wgląd?

Ale nie każdy umie zajrzeć. Czasami trzeba pomóc. Dopiero wtedy masa ciemna zaczyna dostrzegać i zdawać sobie sprawę z tego że

granice to faktycznie otwarte są! Z tego że faktycznie dymanie za 1/4 pensji może mieć swój koniec.

Co jest Panowie prezesy, dyrektory?

Na odcisk nadepnąłem?

Mi tam lotto Wasze zdanie o mnie, rozumiecie? Miejcie do siebie za grosz szacunku i przestańcie marnować swój cenny czas!

85% postów z Waszej strony pochodzi właśnie od szefujących :-) których boli chwila w których "trza" porfel szerzej otworzyć.

Co jest? Nie podobają się realne i prawdziwe stawki z zachodu?

Nie podoba się że ktoś głośno piszczy?

he he!

Cieszę się że dotarło!

Tak, tak, pracodawcy w Polsce to cwaniaczki. Hieny na kasę i wyskiwacze. I będę to powtarzał w kółeczko aż zdechnę.

I czekaj, czekaj... To nie koniec.

Czekaj tylko niech ogrzeję dupsko w Berlinie to zobaczysz jak zasieję neta w Polsce ofertami pracy i info na temat tego jak może się faktycznie zarabiać niespełna kilka set km od domciu. Cierpliwości Panie, ja dopiero zacząłem i tak naprawdę noska jeszcze nie podniosłem.

Wakacje? Samochód? Woooow! I tu się zdradzasz Panie. Ktoś kto ma nie interesuje się tym że ktoś inny też ma.

Dobrze chłopaku że nie wiesz czym ja się wożę bo byś na fotelu padł. I wiesz w czym problem? Nie w mojej cztero letniej "gwiazdce" a w tym że chciał bym by po Polsce hulało więcej takich. A czemu nie hulają? Bo płacicie jak płacicie. Nie wiesz o czym mówię?

A to podleć na koniec zmiany pod "szałas" Microsoftu i popaczaj czym pracowniki do domciów jadą! Prezesiki BMKami a lud ciemny aytobusikami. Ot mi działy IT buhahahahahaha!

No fakt. Za 4100 na miecha to można śnić by dymać autem do roboty codziennie z takiego choć by Mińska ...

ale lud jest zadowolony... i to jest naj naj ważniejsze!

 

4100 minus miejski 110 minus podmiejski 220 i ??  3770?

Ty - chłopak - kuń w zoo obok dosłyszał me myśli i wyliczenia i paczaj - wyrwało mu kichy i się wyłożył.

A po czemu w Berlinie oddają za dojazdy do roboty a w Waltz-awie nie?

A po czemu w Berlinie płacą rozstaniówkę jak masz dzieci (dodatek) i mieszkasz poza domem a w Waltz-awie nie? A po czemu powiedz?

W dopie informacji i nternetu powinieneś szybko dokopać się w arbeitsamcie tych że  info zatem powiedz po czemu tam dają a u nas nie??

 

A już wiem. W Berlinie jest niemiecki Microsoft a w Polsce polski. Normalnie w nawale myśli mi "umskło".

--------------------

 

Ja wiem że jak ujada jeden pies to zaraz zacznie drugi, trzeci i kolejny, kolejny i to Wam nie na rączkę.

Ja wiem... kochaniiii... dlaczego jestem taki zły!

Jeden programista huczący o 15kzł miesięcznie od już to niet problem. Pokopać, ubić, zabić, może się wyciszy. Gorzej by było gdyby wszyscy nagle zaczęli tak myśleć, nieeee???

I każdy by chciał wreszcie zarabiać... ciiiiooooo????

I dlatego trza kopać, gnębić - a nóż może pacjent się zniechęci bo lepiej dmuchać na zimne. Odbije jeszcze setce takich i wtedy naprawdę trzeba będzie sięgać po debetówki ...

Ehhh...

 

JA PREZES ŚMIGAM C-KLASSĄ A MÓJ PRACOWNIK PROGRAMISTA E-KLASSĄ???? O NIE!!! NIGDY!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Dlaczego mieszacie Szpakusia z szambem tylko za to że prawdę w prawdzie wypowiada?

 

1. Nie piszesz żadnej prawdy, ale zwykły bezrozumne dyrdymały dla ubogich umysłowo.

 

Za to że próbuje oświecić naród ciemny w dobie informacji masowej do której każdy ma wgląd?

 

2. Jesteś kwintesencją ciemnego narodu.

 

 

Na odcisk nadepnąłem?

 

Prędzej w :kupa: wdepnąłeś i się wyżywasz na reszcie.

 

Tak, tak, pracodawcy w Polsce to cwaniaczki. Hieny na kasę i wyskiwacze. I będę to powtarzał w kółeczko aż zdechnę.

 

Zostań pracodawcą, zatrudnij ludzi za stawki niemieckie. Czemu tego nie robisz? Z takimi umiejętnościami?

 

 

Dobrze chłopaku że nie wiesz czym ja się wożę bo byś na fotelu padł. I wiesz w czym problem? Nie w mojej cztero letniej "gwiazdce" a w tym że chciał bym by po Polsce hulało więcej takich. A czemu nie hulają? Bo płacicie jak płacicie. Nie wiesz o czym mówię?

 

:rotfl:

Biedactwo jęczy, bo mu proponują 4100 zł netto i myśli, że uwierzę w jego Mercedesa? Buahahahah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CEIDG takiej firmy nie ma.

Troll.

Zwykły troll.

 

U Czechów poszukaj to znajdziesz. Samochód też mam na czeskich blachach Ty hu{:content:}amp;$*śtawka#* #&*&$(mać!!! :-)

W CEiDG mnie szuka. Znasz Ty jakiegoś programistę co o haking się oparł i zapodaje prawdziwe dane do neta?

Z oddziału zamkniętego uciekłeś? buahahahahahaha!

Normalnie nie mogę! SIMku na brata brata kuzyna kolegi :-) Modemik z Wolumenu! HWid do czytania - chcesz to zapodam :-)   Nazwisko i imię? Pierwsze lepsze które do głowy wpadło. Avatar? Rąbnięty jakimuś lamusowi z USA bo fajnie wygląda. Coś jeszcze?

Z tego kompa nie loguję się do Allegro, do banków i podobnych. Jeszcze "cuś"?

Dziś jestem Szpakuś, jutro będę Wrona i nawet nie zajarzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...