Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

modelm

Czy mogę skróty z pulpitu przerzucić do jednego folderu na pulpicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Skróty do programów takich jak Norton Security, Adobe Reader, IrfanView, Norton Installation Files, Panel sterowniczy grafiki HD Intel, CCleaner.

Pojawiły się na pulpicie przy instalacji tych programów. Czy teraz są to tylko skróty, czy też nie można nimi manipulować, bo uszkodziłoby to zainstalowane programy? Programy otwierają się z tego stworzonego folderu.

Windows 8.1.

Czy można bezpiecznie usuwać te skróty, jeśli są niepotrzebne?

 

modelm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się na pulpicie przy instalacji tych programów. Czy teraz są to tylko skróty, czy też nie można nimi manipulować...

TAK ! Możesz je USUNĄĆ i nic się nie stanie. Programom nic nie zrobisz usuwając tylko te skróty z pulpitu. :P

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK ! Możesz je USUNĄĆ i nic się nie stanie. Programom nic nie zrobisz usuwając tylko te skróty z pulpitu. :P

.

 

Chyba warto zrobić sobie kopię zapasową tych skrótów, bo potem trudno je odtworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto

prawym -> utwórz skrót -> wybierasz sciezke do programu i masz.

pomijam ze od win7 wystarczy sklepac z pasku wyszukiwania kawałek nazwy programu i system sam wyszukuje...

obecnie skróty tylko do rzeczy wykorzystywanych codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem wszystkie te skróty, tzn. zabezpieczyłem na dysku D i na Kingstonie na wszelki wypadek. Wszystko działa po około miesiącu. Jednak skrót do Norton Security powrócił samoistnie ze dwa tygodnie temu i już go nie ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...