Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kwiatek13

Razer Deathadder Essential (2013) - czy warto za 130zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powyższa mysz jest akurat w x-komie na promocji, mój Saitek Cyborg po 7-8 latach jest już nieźle sfatygowany. Razery z tego co pamiętam mają dobre, teflonowe ślizgacze, kolega ma Chrome i jest całkiem wygodna jeśli chodzi o ergonomię, design też całkiem przyjemny moim zdaniem. Czy warto kupić ten sprzęt za 130zł, a może w tej cenie jest dostępna jakaś ciekawsza alternatywa? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stałem przed tym wyborem i zakupiłem. Równiez zadałem pytanie na forum ale bez odpowiedzi. Po tygodniu używania stwierdzam, że było warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię w takim razie :) Myszkę zaraz odbiore, ponoc często pojawiał sie problem z dwuklikiem, ale sa 2 lata gwarancji, a pozniej w razie potrzeby wymieni sie najwyżej mikroprzelacznik, w mojej obecnej mydzce ppm często wogóle nie reaguje, lub "przerywa" podczas trzymania przycisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twojej poprzedniej myszki w rękach nigdy nie miałem więc nie mam porównania, ja odnosząc się do G400 Logitecha czuję znaczny wzrost komfortu. Nie wiem czy to kwestia DPI (choć tutaj mam znikomą różnicę bo ustawiłem na 2400 a G400 latał mi na 1600) czy kwestia też kształtu, G400 był dopasowany do mojej ręki ale tutaj jest dużo wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...