Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

2333

Problem rx 470 far cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z far cry 3 z dziwnie doczytującymi się teksturami i czasami migającymi cieniami w oddali. W nfs 2016 , AC Rogue , bf 1 wszystko jest normalnie.

Specyfikacja komputera

i3 6100/gigabyte rx 470/8gb ram/ windows 10 64bit . Sterowniki 17.2.1

c2cd5161c6979e01f85e3d9ebd332f66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz w okienku? Masz włączony V-Sync? Jeśli nie to przełącz na fullscreena i włącz V-Sync może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na full screenie okno jedynie po to zeby zrobic screena . V-Sync ON , wczoraj nawet pojawily sie jakies przezroczyste artefakty chyba jedynie wyjscie szybko dokonczyc gre i przestac sie meczyc skoro nikt nie ma pomyslow :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na innych sterownikach, może coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jakieś 4 wersje na każdej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migające i tańczące cienie to normalka w tej grze i każdy na pc niezależnie od konfiguracji to ma, trochę pomaga zjechanie cieni z ultra na high - na xbox 360/ps3 też to jest, ten typ tak ma. Co do reszty to coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, żadnych problemów graficznych z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, żadnych problemów graficznych z grą.

Mhm, jasne. Czyli developerzy którzy takie problemy z cieniami mieli, byli tego świadomi i nie mogli nic na to poradzić żadnym patchem najprawdopodobniej posiadali gorszą wersję gry a Ty jako jedyny, wybraniec - problemów z migającymi cieniami nie miałeś. Okulary sobie kup...albo nie, żyj w błogiej nieświadomości (poważnie mówię, często czyni to człowieka szczęśliwszym). Problem z migającymi cieniami w Fc3 jest ogólnie znany, ma go każdy, nawet devsi ale Ty nie, zazdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie rzeczy nie ruszane, zauważyłem natomiast kolejny problem dziwne zachowanie tekstur w innych grach jesli podejde blisko obiektu wyglądają ok jeśli kawałek dalej gorzej tak samo z cieniami , pamietam ze miałem cos podobnego na gtx 460 / hd 5570 randomowo wczesniej ale samo to przechodziło co moze byc powodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, jasne. Czyli developerzy którzy takie problemy z cieniami mieli, byli tego świadomi i nie mogli nic na to poradzić żadnym patchem najprawdopodobniej posiadali gorszą wersję gry a Ty jako jedyny, wybraniec - problemów z migającymi cieniami nie miałeś. Okulary sobie kup...albo nie, żyj w błogiej nieświadomości (poważnie mówię, często czyni to człowieka szczęśliwszym). Problem z migającymi cieniami w Fc3 jest ogólnie znany, ma go każdy, nawet devsi ale Ty nie, zazdro.

 

 

Przykro mi, że nie potrafisz przyjąć do swojej świadomości tego, że nie miałem takich kwiatków jak autor tego tematu w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migające i tańczące cienie to normalka w tej grze i każdy na pc niezależnie od konfiguracji to ma, trochę pomaga zjechanie cieni z ultra na high - na xbox 360/ps3 też to jest, ten typ tak ma. Co do reszty to coś jest nie tak.

Jedna uwaga:

 

 

Mhm, jasne. Czyli developerzy którzy takie problemy z cieniami mieli, byli tego świadomi i nie mogli nic na to poradzić żadnym patchem najprawdopodobniej posiadali gorszą wersję gry a Ty jako jedyny, wybraniec - problemów z migającymi cieniami nie miałeś. Okulary sobie kup...albo nie, żyj w błogiej nieświadomości (poważnie mówię, często czyni to człowieka szczęśliwszym). Problem z migającymi cieniami w Fc3 jest ogólnie znany, ma go każdy, nawet devsi ale Ty nie, zazdro.

Kolego, piszesz o konsolach, a wiesz jaki jest układ w nich? NV czy może AMD? Problemy z cieniami, od lat, znane są w przypadku Radeonów i pytanie należy zadać inne: czy osoby, które w to grały/grają, na nV mają ten sam problem, co autor na Radeonie. Mam FC3 na bodaj uplayu i nie przypominam sobie problemów z cieniami, migotaniem na kilku nvidiach (GTX660, GTX970, na GT730 nie sprawdzę :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w GTA V też masz problem z grafiką lub całą grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GTA ostatni raz gralem rok temu jeszcze na hd 5570 i jakies niskiej rozdziałce i nie przypomniam sb zeby cos bylo nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migające i tańczące cienie to normalka w tej grze i każdy na pc niezależnie od konfiguracji to ma, trochę pomaga zjechanie cieni z ultra na high - na xbox 360/ps3 też to jest, ten typ tak ma. Co do reszty to coś jest nie tak.

kilkadziesiąt godzin przegranych na hd7850 i PII x4 965 i nie miałem żadnych takich problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, jasne. Czyli developerzy którzy takie problemy z cieniami mieli, byli tego świadomi i nie mogli nic na to poradzić żadnym patchem najprawdopodobniej posiadali gorszą wersję gry a Ty jako jedyny, wybraniec - problemów z migającymi cieniami nie miałeś. Okulary sobie kup...albo nie, żyj w błogiej nieświadomości (poważnie mówię, często czyni to człowieka szczęśliwszym). Problem z migającymi cieniami w Fc3 jest ogólnie znany, ma go każdy, nawet devsi ale Ty nie, zazdro.

 

Też nie maiłem jakichkolwiek problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...