Forum PCLab.pl: Destiny 2 PC - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (57 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Destiny 2 PC wątek zbiorczy

#1 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• ...one to embody the power, the other to crave it
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 30 Marzec 2017 - 18:25

Pewnie niektórzy słyszeli swego czasu o jedynce, która wyszła tylko na konsole. Dzisiaj zapowiedziano że 2 również pojawi się na pc
https://www.destinythegame.com/buy

#2 Użytkownik jest niedostępny   gruzin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 18:28

Biere w ciemno :E i będę robił rajdy

#3 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 19:10

Diablo z pistoletami, jestem na tak :E

#4 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• Interceptor
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 19:11

Raczej lepsze Division ;)

#5 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 19:16

Zobacz postPulpit, o 30 Marzec 2017 - 20:10, napisał(a):

Diablo z pistoletami, jestem na tak :E

Niestety rozbudowaniem w żaden sposób do Diablo tego porównać nie można. ;) A jeśli vanilla będzie tak samo biedna jak w przypadku jedynki, nie wiem czy macie się z czego cieszyć. :E Aczkolwiek gra ma swoje zalety - dobry gameplay, świetne widoki.

Zobacz postDominix1910, o 30 Marzec 2017 - 20:11, napisał(a):

Nawet po wszystkich dodatkach ciężko coś takiego powiedzieć.

#6 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 19:17

Zobacz postDominix1910, o 30 Marzec 2017 - 20:11, napisał(a):

Czyli Diablo z pistoletami :E

Ciekawe czy konsolowcy zrobią petycje żeby na PC nie wydawali :lol2:

Zobacz postVulc, o 30 Marzec 2017 - 20:16, napisał(a):

Niestety rozbudowaniem w żaden sposób do Diablo tego porównać nie można. ;) A jeśli vanilla będzie tak samo biedna jak w przypadku jedynki, nie wiem czy macie się z czego cieszyć. :E Aczkolwiek gra ma swoje zalety - dobry gameplay, świetne widoki.

Nawet po wszystkich dodatkach ciężko coś takiego powiedzieć.

Ale mówisz, że Division takie słabe nawet z DLC czy Destiny z dodatkami gorsze niż Division? :E Bo ja słyszałem, że gunplay w Destiny (mimo że na konsoli) jest fenomenalny

Ten post był edytowany przez Pulpit dnia: 30 Marzec 2017 - 19:19

#7 Użytkownik jest niedostępny   djcasey 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 19:35

no nie ale co za beznadziejny trailer, sorry nie dla mnie

#8 Użytkownik jest niedostępny   Strilok 

• Rogue Agent
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 19:49

Wezmę ale na pewno nie pre-order. Miałem pierwszą część od premiery i srogo się zawiodłem. Dopiero po dodatkach i gruntownym przebudowaniu gry przez Bungie gra była tym czym miała być.
Podstawowa wersja bez dodatków miała mało contentu i była po prostu biedna. Wiec nie podniecał bym się za bardzo i zachował szczególną ostrożność przy składaniu pre-ordera. Widzę też że Acti podąża za trendem EA
czyli dojenia graczy na każdym wręcz kroku. 419 zł za cały content? Nie uważacie że to dość dużo?

Zobacz postdjcasey, o 30 Marzec 2017 - 20:35, napisał(a):

no nie ale co za beznadziejny trailer, sorry nie dla mnie

Poczekaj na gameplay do 18 maja.

Zobacz postPulpit, o 30 Marzec 2017 - 20:17, napisał(a):

Ciekawe czy konsolowcy zrobią petycje żeby na PC nie wydawali :lol2:

Nie wiem co masz do graczy konsolowych. Ale na razie jak do tej pory do gracze PC pisali już petycję. Np. Division, Destiny itp. Mi to rybka gdzie na jakie platformy gra będzie. Może być i na PC. I tak wezmę za jakiś czas wersje na PS4.

Ten post był edytowany przez Strilok dnia: 30 Marzec 2017 - 19:55

#9 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 20:01

Zobacz postPulpit, o 30 Marzec 2017 - 20:17, napisał(a):

Ale mówisz, że Division takie słabe nawet z DLC czy Destiny z dodatkami gorsze niż Division? :E Bo ja słyszałem, że gunplay w Destiny (mimo że na konsoli) jest fenomenalny

Destiny z dodatkami nadal ustępuje Division (z dodatkami) rozbudowaniem, głównie w kluczowych kwestiach (loot, crafting). Gunplay w Division jest bardzo dobry, gra tym zasadzie stoi, ale nadal sporo mu brakuje do doskonałości. Feeling broni to bardziej CoD niż Battlefield, podobnie z dźwiękiem. Z pierwszym wymienionym Bungie zawsze średnio sobie radziło. Oba tytuły na premierę miały problem z tym samym elementem - zawartością. Po bardzo przeciętnych trybach dla jednego gracza, trafiało się na skromny end-game, polegający na klepaniu misji fabularnych na okrętkę, kilku strike'ów i jednego raidu, gdzie dodatkowo strzelono sobie w stopę, uniemożliwiając matchmaking. Arsenał broni był dość mocno ograniczony - podstawowa dzieliła się zaledwie na 4 kategorie. Tytuł nadrabiał świetnymi miejscówkami, wyraźnie ta utopiono większość budżetu.

Droga do premiery w przypadku Destiny była wybrukowana obietnicami wszelakiego rodzaju, które ostatecznie w większości nie zostały spełnione. Głównie dzięki temu, że gra okazała się dość mocno społecznościowa i nie miała praktycznie żadnej konkurencji w swoim gatunku, do dziś cieszy się zauważalną popularnością.

#10 Użytkownik jest niedostępny   marcinho07 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 20:10

Zobacz postStrilok, o 30 Marzec 2017 - 20:49, napisał(a):

419 zł za cały content? Nie uważacie że to dość dużo?

To nie jest cały kontent tylko podstawka + 2 dodatki. A bardziej niż prawdopodbne jest, że w przypadku Destiny 2 w jednym roku zobaczymy 3-4 dodatki.

Mi się polityka Activision absolutnie nie podoba. W jedynkę grało mi się kapitalnie, spędziłem tam ponad 600h i to był czas wypełniony fantastyczną zabawą w gronie ludzi z klanu. Kupiłem grę po premierze TTK, więc zapłaciłem za nią de facto 190 zł za Legendary Edition i później ok. 140 zł za ostatni dodatek. I jakkolwiek dużej zabawy by mi Destiny nie dało, uważam, że to sporo. A warto dodać, że ludzie którzy byli z grą od premiery płacili jeszcze więcej.

W Destiny 2 według przecieków ma być jeszcze więcej dodatków...No nic, trzeba czekać na 18 maja, wtedy ma być gameplay trailer, wtedy też być może usłyszymy więcej szczegółów.

Czego bym sobie życzył? Ciekawszej historii przy wykorzystaniu fantastycznego lore które ma do dyspozycji bungo, ciekawych modyfikacji w zakresie ekwipunku i rozwoju umiejętności guardianów i budowa na nowo netcodu/zwiększenie tickratu do jakiegoś rozsądnego poziomu.
No i bana dla graczy korzystających z ximów na ps4:)

#11 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 30 Marzec 2017 - 20:11

Pierwsza część była nudna jak flaki z olejem, nie spodziewam się, by Destiny 2 było lepsze. Naprawdę podziwiam tych, którzy stracili przy tej grze kilkaset godzin.

Zobacz postStrilok, o 30 Marzec 2017 - 19:49, napisał(a):

Ale na razie jak do tej pory do gracze PC pisali już petycję. Np. Division, Destiny itp. Mi to rybka gdzie na jakie platformy gra będzie.

Mu nie chodzi o petycje o wydanie gry na PC, a o taką, gdzie gracze konsolowi nie chcieli, żeby została wydana na PC. Tak było np. z GTA V.

#12 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 20:14

Zobacz postStrilok, o 30 Marzec 2017 - 20:49, napisał(a):

Nie wiem co masz do graczy konsolowych.

Naprawdę nie wiem: https://www.google.p...7BaPi8AelwrjoDg :E :E :E

#13 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 20:38

Zobacz postgruzin, o 30 Marzec 2017 - 19:28, napisał(a):

Biere w ciemno :E i będę robił rajdy

Na pewno nie zemna :o

#14 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 21:14

Oby Destiny 2 było tym czy miała być pierwsza część. Więcej ciekawej treści, fabuły itp. :D.

#15 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2017 - 23:51

ja tam czekam na destiny moze jedynka była pełnia niedoskonałości w porównaniu do the division ale dam jeszcze szanse.

#16 Użytkownik jest niedostępny   Dragonov 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Marzec 2017 - 03:35

Już samo demko na PS4 pierwszej części mnie znudziło :E , strzelanie kompletnie bezpłciowe, niedające funu :thumbdown:

#17 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Marzec 2017 - 06:54

Zobacz postDragonov, o 31 Marzec 2017 - 04:35, napisał(a):

Już samo demko na PS4 pierwszej części mnie znudziło :E , strzelanie kompletnie bezpłciowe, niedające funu :thumbdown:

Jest demo na PS4? O to musze zobaczyc :E

#18 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Marzec 2017 - 07:15

To już jest na PC i nazywa się Warframe - Bungie bardzo odczuło premierę na konsole, bo wyszło że Destiny to całkowity szajs.
Będzie hajpik, ludzie pokupują a i tak wyjdzie że ma 1/3 zawartości Warframe.

#19 Użytkownik jest niedostępny   GIZIU 

• Wszyscy jesteśmy bohatery...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Marzec 2017 - 08:05

Zobacz postVulc, o 30 Marzec 2017 - 21:01, napisał(a):

Destiny z dodatkami nadal ustępuje Division (z dodatkami) rozbudowaniem, głównie w kluczowych kwestiach (loot, crafting). Gunplay w Division jest bardzo dobry, gra tym zasadzie stoi, ale nadal sporo mu brakuje do doskonałości. Feeling broni to bardziej CoD niż Battlefield, podobnie z dźwiękiem. Z pierwszym wymienionym Bungie zawsze średnio sobie radziło. Oba tytuły na premierę miały problem z tym samym elementem - zawartością. Po bardzo przeciętnych trybach dla jednego gracza, trafiało się na skromny end-game, polegający na klepaniu misji fabularnych na okrętkę, kilku strike'ów i jednego raidu, gdzie dodatkowo strzelono sobie w stopę, uniemożliwiając matchmaking. Arsenał broni był dość mocno ograniczony - podstawowa dzieliła się zaledwie na 4 kategorie. Tytuł nadrabiał świetnymi miejscówkami,  wyraźnie ta utopiono większość budżetu.

Droga do premiery w przypadku Destiny była wybrukowana obietnicami wszelakiego rodzaju, które ostatecznie w większości nie zostały spełnione. Głównie dzięki temu, że gra okazała się dość mocno społecznościowa i nie miała praktycznie żadnej konkurencji w swoim gatunku, do dziś cieszy się zauważalną popularnością.

Division może Destiny buty czyścić. Przegrałem w Destiny ponad 1100h a Division odstawiłem po jakichś 40-50h. Jedyne co jest fajne w Division to klimat i sama rozgrywka, ale Season Pass i sama Dark Zone to nieporozumienie. Dodatek I: bieganie bez ładu i składu po podziemiach, Dodatek II: bieganie od koksownika do koksownika w zamieci, wyłączyłem po 40min. Dodatek III: 1 (słownie: jeden) tryb PVP których w Destiny jest od ch... Zagrałem 2 mecze...

Personalizacja postaci w Division praktycznie nie istnieje, ekwipunku egzotycznego jest po 1szt Dodaj obrazek  Wbijasz 30lvl, potem znajomki rzucają Ci GS 256 i...w sumie koniec. Pobiegasz trochę i masz już zrobioną postać. Piszesz że w Destiny nie ma matchmakingu do raidów. Co z tego skoro z randomami w Division i tak nie idzie zrobić misji legendarnych, o najazdach już nie wspominając? Jestem fanem Toma Clancy'ego ale endgame Division mnie srogo zawiódł a kupiłem je ponad miesiąc temu.

Ten post był edytowany przez GIZIU dnia: 31 Marzec 2017 - 10:16

#20 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 31 Marzec 2017 - 21:20

Zobacz postVulc, o 30 Marzec 2017 - 21:01, napisał(a):

Destiny z dodatkami nadal ustępuje Division (z dodatkami) rozbudowaniem, głównie w kluczowych kwestiach (loot, crafting).

Gunplay w Division jest bardzo dobry, gra tym zasadzie stoi, ale nadal sporo mu brakuje do doskonałości.

Feeling broni to bardziej CoD niż Battlefield, podobnie z dźwiękiem. Z pierwszym wymienionym Bungie zawsze średnio sobie radziło. Oba tytuły na premierę miały problem z tym samym elementem - zawartością. Po bardzo przeciętnych trybach dla jednego gracza, trafiało się na skromny end-game, polegający na klepaniu misji fabularnych na okrętkę, kilku strike'ów i jednego raidu, gdzie dodatkowo strzelono sobie w stopę, uniemożliwiając matchmaking. Arsenał broni był dość mocno ograniczony - podstawowa dzieliła się zaledwie na 4 kategorie. Tytuł nadrabiał świetnymi miejscówkami, wyraźnie ta utopiono większość budżetu.

chyba różnie rozumiemy pojęcie gunplay, dla mnie strzelanie jest o niebo lepsze w destiny niz w division z paru powodów, wogole porównywanie tych gier jest imho bez sensu to troche bo destiny prezentuje o wiele wyzszy poziom dopracowania w wielu aspektach, the division oprócz swietnej grafiki która jest po czesci zaletą swietnego silnika snow drop nie ma za duzo do zaoferowania, gra miejscami sprawia wrazanie amatorskiej produkcji, pozatym skill w tej grze ma niewielkie znaczenie , głownie liczy sie gear, inaczej jest w destiny gdzie ogarniety gracz/ekipa nie musi miec uber sprzętu zeby konczyc trudne rajdy.

- w destiny mamy rózne rodzaje broni realnie sie od siebie rózniące ciekawymi cechami (niektóre przydają sie do pvp inne do pve), w the division jest ubogo pod tym względem
- pve i pvp jest znacznie bogatsze w destiny niz w the division (więcej rodzajów przeciwników i ich taktyk, w the division to są mniejsze lub większe gąbki"
- system strzelania i poruszania sie postaci dobrze sie sprawdza przy pve w the division ale w pvp ssie (duzo lepiej zrobiono to w serii uncharted lub w gears of war), w przypadku destiny system strzelania i poruszania swietnie sie sprawuje w pvp i pve

Ten post był edytowany przez Azakiel dnia: 31 Marzec 2017 - 21:22

• (57 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »