Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj tak ze 2 godzinki zrobiłem wprowadzenie do kampanii, 2 rundki w gambita i jest spoko. Dziś będę siadał na długie posiedzenie więc dziś będę wiedział, czy warto było na 100% kupować nowe dlc od scamgie, ale o dziwo na razie wygląda prawilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Destiny 2 za darmo na battle.net do 18 listopada należy odebrać jako podarunek, a gra zostanie na stałe przypisana do konta.

Jeśli nie widzicie opcji odbioru zrestartujcie aplikację.

 

Jeśli nie ma jako gift to znaczy że już masz grę przypisaną do konta tzn kupiona wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

rozumiem ze dostalismy podstawowa wersje? podstawka zajmuje az 80gb?

 

A co myślałeś że dostaniesz wersje kompletną ? tzn podstawka + dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skolas#21327

 

Gram tylko na NA.

 

Jak ktoś chce to śmiało dodać, zwłaszcza jak end game. Miło będzie zrobić Last Wish z polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko bosko prawie 85gb czyli jakies 21 h pobierania jak dobrze pojdzie bez klopotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

matko bosko prawie 85gb czyli jakies 21 h pobierania jak dobrze pojdzie bez klopotow

 

Może pora zainwestować w normalne łącze u mnie to kilka minut pobierania. Pamiętaj że są gry które zjadają jeszcze więcej np: Forza Motosport 7 potrzebuje 100GB.

Edytowane przez RMS_84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na swiatlowod 300 mb/s na mojej ulicy nie ma ale ogolnie w wielu rejonach miasta jest to by sie pobralo w 4-5 minut?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

A myślisz że wszędzie światłowód jest dostepny?

 

Na pewno w każdym większym mieście, skoro na takim zadupiu jak Bydgoszcz jest. No ale jak cwaniaki wyprowadzają się po za miasto to ich problem.

 

Ja czekam na swiatlowod 300 mb/s na mojej ulicy nie ma ale ogolnie w wielu rejonach miasta jest to by sie pobralo w 4-5 minut?

 

Zależy od łącza u mnie na światłowodzie 300MB/s mam transfer na poziomie 39MB/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w miescie tylko nie w centrum. 39mb/s a 1,3mb/s to ogromna roznica. Pobierac 21 h a 45 minut ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Ja mieszkam w miescie tylko nie w centrum. 39mb/s a 1,3mb/s to ogromna roznica. Pobierac 21 h a 45 minut ....

 

Niestety ale coraz więcej wydawców myśli właśnie że każdy ma szybkie łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w miescie tylko nie w centrum. 39mb/s a 1,3mb/s to ogromna roznica. Pobierac 21 h a 45 minut ....

a co to jakaś zasada, że w centrach miast lepszy net? :E

ja mieszkam na wiosce 5k ludzi i mam 60-70 mb/s średno (80 łącze mam wykupione), światłowód już z 5 lat temu nam zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślałeś że dostaniesz wersje kompletną ? tzn podstawka + dlc ?

Ściągną aktualnie podstawkę + dlc, ale dostęp będzie miał tylko do podstawki. Podstawka sama ważyła kiedyś jakieś 50 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

dokładnie, ostatnio jak to za free dali, zainstalowałem, żeby sobie ze "świeżyzną" pobiegać i pobierało mi chyba wszystko co możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w każdym większym mieście, skoro na takim zadupiu jak Bydgoszcz jest. No ale jak cwaniaki wyprowadzają się po za miasto to ich problem.

 

Zdziwilbys sie. Ja mieszkam w 2 milionowym miescie, calkiem blisko centrum, a swiatlowodu nie mam. Ba, nie mam nawet dostepu do zadnej opcji neta przewodowego, bo kamienica, w ktorej mieszkam jest zabytkowa i w zwiazku z tym sa ogromne problemy z wykonaniem jakichkolwiek prac przy budynku.

 

Takze historie sa rozne i czasem to, ze ktos nie ma szybkiego neta wcale nie wynika z jego skapstwa czy nieogarnieica.

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie smiejcie ze ktos uzywa napedu bo wole np gre z plyt zainstalowac w 1 h potem pobrac aktualizacje niz wszystko pobierac prze kilka czy kilkanascie godzin

 

Np Origins czy Odyssey 1h instalacji i chwila na aktualizacje a pobierania by bylo 10h

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna ta gra, warto instalować? podobno ma elementy rpg? do czego podobna?

Edytowane przez luckymike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna ta gra, warto instalować? podobno ma elementy rpg? do czego podobna?

youtuba ci zablokowali? w kilka sekund wywali ci tysiące filmików jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

fajna ta gra, warto instalować? podobno ma elementy rpg? do czego podobna?

 

Jak dla mnie tak samo dobra jak pierwsza cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w D1, grałem w D2, ale na PS4 ... ostatnio dodali za darmo na Steamie... spróbowałem na PC i poczułem jak gdybym grał w zupełnie inna grę, szybka, intuicyjna. Na padzie ta gra jest po prostu drętwa i wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa , Bungie zblokowało wszelkie zewn programy monitorujące w tej grze, licznik fps możesz w ustawieniach włączyć, ewentualnie GF Experience i tam sobie ustaw żeby ci w rogu pokazywało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...