Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też może coś razem jutro??

 

Chętnie. Tylko muszę ściągnąć na nowo.

 

Kolejna garść informacji. Będzie też zawartość z jedynki :cool:

 

Bungie poinformowało również, czego możemy spodziewać się przez najbliższe lata. Najważniejsze są trzy duże dodatki. Pierwszy z nich to Destiny 2: Beyond Light, który zadebiutuje 22 września tego roku.

 

Rozszerzenie pozwoli odwiedzić Europę, czyli jeden z księżyców Jowisza, gdzie zmierzymy się z nowym imperium frakcji Upadłych. Kluczową rolę w fabule odegra siła znana jako Ciemność i reprezentujące ją statki-piramidy.

 

Poza nowymi lokacjami oraz przygodami, Beyond Light zaoferuje również dodatkowy rajd, w którym sześcioosobowa drużyna będzie eksplorowała podziemną kryptę. Ponadto gracze będą mogli skorzystać z mocy Stazy, powiązanej z Ciemnością, w ramach której każda klasa postaci zyska odmienne zdolności.

 

Kolejne dwa rozszerzenia mają ukazywać się w rocznych odstępach. W 2021 r. zagramy w dodatek Destiny 2: The Witch Queen, a rok później ukaże się Destiny 2: Lightfall.

 

Content Vault, czyli odchudzanie gry z zawartości

 

Mniej entuzjastycznie fani zareagowali na zapowiedź usunięcia z gry dużej części jej dotychczasowej zawartości. Bungie tłumaczy, że Destiny 2 staje się zbyt duże. Obecnie podczas instalowania produkcji gracze muszą pobrać ok. 115 GB plików, a patche robią się coraz większe. Dlatego autorzy zdecydowali się usunąć część elementów, aby produkcja zajmowała mniej miejsca na dysku. Ma to również ułatwić tworzenie aktualizacji i ograniczenie liczby błędów technicznych.

 

W tym celu wymyślono tzw. Content Vault, czyli Skarbiec Zawartości. Trafią do niego usuwane elementy, jak również wszystko co oferowała pierwsza część cyklu. Niestety, gracze nie uzyskają dostępu do tych atrakcji. Zamiast tego Bungie będzie co pewien czas wyciągało ze Skarbca różnorodne rzeczy i przywracało je do gry w zmienionej formie.

 

Wiemy już, jakie pierwsze zmiany zostaną wprowadzone w ramach tego systemu. 22 września z gry znikną lokacje Io, Tytan, Merkury, Mars oraz Lewiatan. Obejmie to nie tylko mapy, ale również kampanie, przygody i wszystkie aktywności. Natomiast dostępne w ich ramach przedmioty będzie można zdobyć w inny sposób.

 

Utratę tej zawartości częściowo powinno wynagrodzić dodanie do gry, również 22 września, elementów z Destiny 1. Wśród nich znajdzie się lokacja Cosmodrome, choć początkowo nie będzie ona zawierała wszystkiego, co oferowała w pierwszej części cyklu. Brakujące rzeczy dodane zostaną później, a przy okazji całość zostanie rozbudowana tak, aby rozszerzyć fabularnie historię początków Strażników.

 

22 września tego roku do gry zostanie dodane zostanie także Will of Crota, czyli wyzwanie typu Strike z pierwszego Destiny. W kolejnych miesiącach podążą za nim The Devil’s Lair oraz Fallen S.A.B.E.R. W sumie do końca 13. sezonu lokacja Cosmodrome ma zostać rozbudowana do poziomu z „jedynki”.

 

Ponadto w czwartym roku rozwoju Destiny 2 (który rozpocznie się we wrześniu 2020 r.) mamy otrzymać Vault of Glass, czyli pierwszy rajd z Destiny 1. Ponadto tryby Gambit i Gambit Prime zostaną scalone w jeden wariant rozgrywki.

Źródło: gry-online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie są tak leniwi jak Activi$ion ostatni COD pewnie z 250 GB już zajmuje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam

 

05QFuXB.jpg

 

ciekawe ile będzie z tymi nowymi dodatkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki kupowac chronologicznie? Czy może jest dostępny jakiś bundle np 2 pierwsze bez tego najnowszego?

Edytowane przez J0RG3N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie. Tylko muszę ściągnąć na nowo.

 

Kolejna garść informacji. Będzie też zawartość z jedynki :cool:

 

 

Źródło: gry-online

Mam nadzieje, że już rozprawili się z cziternia w pvp ale jakby nie patrzeć widzę, że będzie do czego wracać

srgmv5w1ahr21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowanie na Gamivo klucza do Forsaken to dobry pomysł? Wkręciłem się i miałem już kupować na Steam ale spóźniłem się o dzień i teraz nie wiadomo kiedy kolejny raz przecenią, a nie chcę tyle czekać bo mi zapał minie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowanie na Gamivo klucza do Forsaken to dobry pomysł? Wkręciłem się i miałem już kupować na Steam ale spóźniłem się o dzień i teraz nie wiadomo kiedy kolejny raz przecenią, a nie chcę tyle czekać bo mi zapał minie :E

Forsaken to najlepszy dodatek ba jest lepszy nawet od podstawki. Oby te nowo zapowiedziane były na podobnym poziomie i powinno być O.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to pytałem o ryzyko kupowania w tym konkretnym keyshopie. Na dodatek jestem napalony od kilku dni i mnie ręka swędzi żeby kupić, ale nie chce potem jakichś konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można obecnie robić w D2 bez posiadania Beyond Light? Mam Forsakena i Shadowkeepa i chwile już nie grałem, teraz bym wrócił, ale ponoć dużo usunęli zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam dziś po miesiącach przerwy, a tu:
"Ta wersja Destiny 2 nie jest już dostępna.
Aby być na bieżąco z najnowszymi przygodami, obserwuj stronę Bungie.net"

Ki czort?
Po to przerzucili to z bat.netu na steam, aby ze steam się nie odpalało?
Ktoś? Coś? :hmm:
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2021 o 19:32, 60fps napisał:

Chciałbym wam pokazać mój materiał o Destiny 2, gra jest świetna szczególnie model strzelania.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=V-MQhkp1wYw&ab_channel=60fps

Dobry materiał leci łapka na YT ?

Daj znać jak nagrasz coś jeszcze ciekawego - działaj dalej ?

PS>

Swego czasu grałem sporo w 1 i 2 z dodatkami 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2021 o 19:35, JeRRy_F3D napisał:

Odpalam dziś po miesiącach przerwy, a tu:
"Ta wersja Destiny 2 nie jest już dostępna.
Aby być na bieżąco z najnowszymi przygodami, obserwuj stronę Bungie.net"

Ki czort?
Po to przerzucili to z bat.netu na steam, aby ze steam się nie odpalało?
Ktoś? Coś? :hmm:
 

Nikt nie miał takiej sytuacji?
60 GB wlokłem po przejściu na Steama... i po odpaleniu taki zonk. :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2021 o 19:52, azgan napisał:

Dobry materiał leci łapka na YT ?

Daj znać jak nagrasz coś jeszcze ciekawego - działaj dalej ?

PS>

Swego czasu grałem sporo w 1 i 2 z dodatkami 

Dzięki wielkie, właśnie nagrałem o Outriders materiał, może też Ci się spodoba :)

 

Grałeś w Destiny 1 jeszcze na PS3? Jak oceniasz grę, bardzo była ograniczona pod względem graficznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 60fps napisał:

Dzięki wielkie, właśnie nagrałem o Outriders materiał, może też Ci się spodoba :)

 

Obczaję w wolnej chwili co tam nowego przygotowałeś ?

10 minut temu, 60fps napisał:

Grałeś w Destiny 1 jeszcze na PS3? Jak oceniasz grę, bardzo była ograniczona pod względem graficznym?

Grałem już na PS4 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2021 o 19:35, JeRRy_F3D napisał:

Odpalam dziś po miesiącach przerwy, a tu:
"Ta wersja Destiny 2 nie jest już dostępna.
Aby być na bieżąco z najnowszymi przygodami, obserwuj stronę Bungie.net"

Ki czort?
Po to przerzucili to z bat.netu na steam, aby ze steam się nie odpalało?
Ktoś? Coś? :hmm:
 

U mnie, przy okazji wejścia ostatniego dodatku, wyskoczyło, że Steam nie widzi zainstalowanej gry i chciał ściągać wszystko od nowa.

Z tego co pamiętam, kilka osób np. reddicie też miało ten sam problem.

Skopiowałem folder z grą na inną partycję, odinstalowałem w Steam, a potem zainstalowałem z dysku.

Może i u Ciebie takie coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek i nowa zawartość 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma problemy z logiem do serwera? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny 2: The Witch Queen - The Game Awards Trailer

Destiny 2 Bungie 30th Anniversary Trailer

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły odkop będzie ale z "kronikarskiego obowiązku" wrzucam :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu martwo, jest pełna polska lokalizacja a coś mało polskich graczy, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, fakeeus napisał:

Ale tu martwo, jest pełna polska lokalizacja a coś mało polskich graczy, a szkoda.

Na discord destiny 2 Polska mozna tam znaleźć graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...