Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

patrykkk_s

Wymiana podzespołów - zwiększenie liczby FPS w CS GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam komputer, którego specyfikację przesyłam w załączniku. Chciałbym kupić monitor 144hz, jednak liczba fpsów jakie generuje mój komputer nie jest wystarczająca. Wynosi ona 100-120 fps. Co musiał bym w tym zestawie wymienić albo dołożyć, żeby uzyskać stałe 160-180 fps, które pozwolą na pełne wykorzystanie monitora 144hz?

Pozdrawiam!

post-576927-14908988683692_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO za słaby procesor. Na tej karcie powinieneś mieć 150+ fps. W jakiej rozdzielczosci i jakości masz te 100-120fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek do wymiany i to nie na innego FX tylko np. na G4560 + najtańśza płyta na H110 + tańsze ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na rozdziałce 1280x1024, wszystkie ustawienia na low. Próbowałem zmieniać ustawienia wydajności, zasilania, ilość użytych rdzeni, ale nic nie pomogło. Ile ramu bym potrzebował? 8GB wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje wymiana procesora. Pewnie kilka fps ekstra byś dostał po zmianie na 1024x768.

W sumie do tej gry 4GB wystarczy, tylko powyłączaj wszystkie niepotrzebne aplikacje/przegladarkę itd. Sprawdź zuzycie pamieci podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...