Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Strilok

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Destiny 2 - oficjalny temat

 

destiny-2-trailer-screenshot-1.jpg?w=1100&quality=85

 

Bungie podało oficjalne informacje kiedy zadebiutuje kontynuacja ich flagowej produkcji. Premiera nowej odsłony Destiny ma zadebiutować już 8 września 2017

Oto zaplanowana historia która zostanie opowiedziana w grze:

 

"W Destiny 2 azyl ludzkości, jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadł, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną Strażnikiem, jednego z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom."

 

Większy gameplay ma się ukazać 18 maja, wtedy to poznamy też więcej szczegółów.

 

Ujawniono także skład edycji na takie platformy jak PS4, XOne oraz PC:

Kolekcjonerka:

 

 


  •  
  • Destiny 2 – gra
  • DLC – Expansion I oraz Expansion 2 zawierające misje fabularne, kooperacyjne aktywności, elementy do trybu PVP i bronie, pancerze i przedmioty
  • Destiny 2 – torba na 15 calowy latpop/tablet
  • Ładowarka USB słoneczna, bransoletka i mapa
  • Całą zawartość Limitowanej Edycji Steelbook
  • Zawartość trzech DLC – Legendary Sword, Legendary Player Emote, Cabal Empire Themed

 

collectors_edition.png

 

Limitowa edycja:

 


  •  
  • Destiny 2 – gra
  • DLC – Expansion I oraz Expansion 2 zawierające misje fabularne, kooperacyjne aktywności, elementy do trybu PVP i bronie, pancerze i przedmioty
  • Całą zawartość Limitowanej Edycji Steelbook
  • Zawartość trzech DLC – Legendary Sword, Legendary Player Emote, Cabal Empire Themed

 

limited_edition.png

 

Digital Deluxe Edition:

 


  •  
  • Destiny 2 – gra
  • DLC – Expansion I oraz Expansion 2 zawierające misje fabularne, kooperacyjne aktywności, elementy do trybu PVP i bronie, pancerze i przedmioty
  • Zawartość trzech DLC – Legendary Sword, Legendary Player Emote, Cabal Empire Themed

Game+Pass:

 

 


  •  
  • Destiny 2 – gra
  • Przepustka Sezonowa (zawiera Expansion I oraz Expansion 2)

 

Teraz pytanie kto kupuje na premierę i co sądzicie o grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wersji lepszych niż podstawka to jakiś kosmos. Rozumiem dać 300 PLN, jak w przypadku innych produkcji ... tutaj pojechali ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy gameplay:https://youtu.be/DFSQZKkmetU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych materiałach wygląda to średnio, dokładniej przypomina duży expansion pack, a nie pełnoprawną kontynuację. Mimo wszystko za wcześnie aby ocenić czy zaadresowane zostały największe bolączki jedynki - za mało zróżnicowany gameplay (bronie, przeciwnicy), ubogi endgame, mocno rozczarowujący wątek główny. Wypadałoby też poprawić dźwięk i feeling broni, z tym Bungie zawsze sobie średnio radziło. Z drugiej strony Destiny ma tak duże i wyrozumiałe (niestety) community, że konkretne zmiany mogą nawet nie być potrzebne, aby gra dobrze się sprzedała. Pozostaje wierzyć w to, że Bungie nie będzie się starało wykorzystać tego, że jest w całkiem komfortowej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat główny został zdublowany przez utworzenie kolejnego to teraz będziemy skakać po tematach i odpisywać w obu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo w dziale pctowym jest jeden wielki trolling. Więc tak kampania ukończona zajęło to jakieś 12h, z 2-3 przeznaczyłem na robienie innych aktywności. Co okazało się bezużyteczne, gdyż po ukończeniu kampanii dostajesz od razu 20lvl, miałem 18sty. Dzisiaj na spokojnie zacznę się zagłębiać w endgame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dziś nic mi nie wypadnie po pracy i będę miał więcej czasu żeby się zagłębić w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spokojnie zacznę się zagłębiać w endgame.

 

Też jestem na endgame. Jak chcesz to możesz do nas dołączyć aktualnie mamy 1 wolne miejsce.

 

Mój nick na PSN - azgan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za inva ale składam ze znajomymi własny skład. Tak czy inaczej, dodam cię dzisiaj na psnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje pograć trochę dłużej i udało mi się skończyć grę i wylewelować do 20 poziomu. Teraz czas na end-game. Poziom mocy jak na razie 217 ;)

W pierwszą cześć przegrałem dużo. Ale w 2 zdecydowanie lepiej mi się gra. Jeśli chodzi o fabułę to byłem w szoku że stworzyli coś tak dobrego, tylko jedna rzecz mi się nie podobała. A mianowicie niemy nasz strażnik :kwasny: Ukończyłem już 3 Szturmy z randomami i mogę powiedzieć że da się tak grać. Kupiłem też tą przepustkę na dwa dodatki bo z tego co widzę gra wciągnie mnie jak pierwsza część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema postać od razu mi się skojarzyła z Claudem z GTA 3 :E

Wracając do gry to poziom trudności wg. mnie zmalał. Pamiętam że w jedynce takie strajki potrafiły być problematyczne a tutaj my je dosłownie przebiegamy. Śmierć jest jedynie wypadkiem.

Nocny szturm to oczywiście inna bajka ten trzyma poziom moc 230 to nadal za mało w dodatku trzeba go przejść na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema postać

 

W pierwszej części Destiny nasza postać przemawiała własnym głosem. W Destiny 2 wszystkie kwestie wypowiada za nas duszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wyglądają u was lighty? ;)

Aktualnie siedzę na 268.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

U mnie 265. Max to 280 więc zbyt wiele nie poszalejesz :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

U mnie 265. Max to 280 więc zbyt wiele nie poszalejesz :E.

 

Na ING pisali że podobno max to 300. Dzisiaj widziałem postać która miała 282.

Ja na razie mam 249 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

271 wlazło, zrobiliśmy nightfalla i od razu awans z itemami. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ładnie farmicie :P Ja niestety gra tyle co mogę i dopiero 253 mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan,strilok dzięki dzięki, przygotowania do rajda trwają light 275. :D

Jestem ciekaw jaki tym razem będzie próg na rajda.

BTW max light to nie 300 jeden chłopek ma 303.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada gra vs 1 ?

 

Ja w jedynce głównie grałem w PvP. Singiel jakoś mnie szybko znudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan,strilok dzięki dzięki, przygotowania do rajda trwają light 275. :D

Jestem ciekaw jaki tym razem będzie próg na rajda.

BTW max light to nie 300 jeden chłopek ma 303.

Próg to 280.

 

@Akozz, Destiny to nie gra singlowa ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Akozz, Destiny to nie gra singlowa ;)

 

No tak ale masz tam te mecze PvP. Moim zdaniem najfajniejszy element w jedynce.

I jest niby ta kampania z coopem. W jedynce strasznie szybko się nudziła niezależnie czy grałem sam czy z kimś. Dlatego pytam czy są jakieś większe zmiany czy po prostu mamy więcej tego samego.

Bo jeśli jest tylko więcej tego samego to dla samego PvP nie będę kupował gry. W tym sektorze znajdą się ciekawsze propozycje.

Jednak po zapowiedziach sugerujących związek Destiny z gatunkiem MMO liczyłem na bardziej rozbudowany rozwój postaci i bogactwo przedmiotów. Liczyłem też że kampania będzie miała ciekawszą fabułę.

Zaznaczam że nie grałem w dodatki bo po podstawce miałem dość. Coś poprawili w D2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie popykuje. Jeśli ktoś ma ochotę na weekendowe, wieczorno-nocne granie to zapraszam ; ) PSN Msn88pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...