Skocz do zawartości
pwn

PlayerUnknown's Battlegrounds / PUBG

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem od "ruskiego" zaraz potestuję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić?

w czerwcu deweloperzy mają zamiar skupić się na zmniejszeniu laga - IMO to największa bolączka tej gry

 

 

poza tym, w późniejszym czasie będą wychodzić nowe mapy, wprowadzona zostanie obsługa modów itp, także zdecydowanie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz wygląda optymalizacja? Poprawiło się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadło przede wszystkim zużycie CPU, gra nie jest super wymagająca po względem grafiki, ale też o stałych 60 FPS'ach można zapomnieć nawet na 1080Ti. Teraz jak poprawili trochę optymalizację to wychodzi strasznie bolączka lagów i serwerów. Nadal nie zachęcam do zakupu, wstrzymać się chociaż do czerwca o kolejnego miesięcznego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstrzymać się chociaż do czerwca o kolejnego miesięcznego patcha.

 

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu deweloperzy mają zamiar skupić się na zmniejszeniu laga - IMO to największa bolączka tej gry

 

 

poza tym, w późniejszym czasie będą wychodzić nowe mapy, wprowadzona zostanie obsługa modów itp, także zdecydowanie warto

Może niech tą jedną dopracują bo jest zbugowana totalnie. Optymalizacja leży i kwiczy. Fizyka pojazdów to była lepsza w Driver z 1999r. Każda gra, gdzie serwery są hostowane przez twórcę gry mają tą samą bolączkę. Są na słabych maszynach i infrastrukturach i z lokalizacjami z tyłka lub jeden z graczy pełni funkcję hosta ( pozdrawiamy konsole, tam to zapoczątkowano!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

serwery są w miarę dobre (amazonu), za to leży niski tickrate, kod sieciowy, i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

???

serwery są w miarę dobre (amazonu), za to leży niski tickrate, kod sieciowy, i tyle

Cudne lokalizacje: Europe - Ireland, Frankfurt, London (Paris, Stockholm coming soon). W UK infrastruktura sieciowa jest 100lat za tą w PL (znośne pingi są tylko do Francji i Niemiec) :) tu nadal są limitowane łącza w domach (Neostrada takie oferowała 15lat temu), a hitem są reklamy dostawców internetu z hasłem "super szybkie nie limitowane łącze !" co z tego jak po kablach mających 100lat jak reszta "osprzętu" i wybór to ADSL i ADSL.

Edytowane przez slitzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna sie sezon na autoaim, nawet raportowac sie nie da. Wiec pewnie nie dlugo nie bedzie sie dalo grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam proble, wczoraj pobrało mi aktualizacje 5,5 gb. Chcialem dzisaj zagrać i max co mam to 10 fsp!. Co to może byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na Twitterach i forach pisali, żeby przywrócić domyślne ustawienia, wywalić customowe configi i opcje uruchamiania ze Steama, jeżeli takowych używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło przywrócenie ustawień :) dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj trochę meczy w squadach. Mimo że było nas 3, dwa razy wygraliśmy, raz 2. miejsce.

 

Bardzo fajnie się gra, coś zrobili z serwerami. Do ideału brakuje, ale jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi lagami, ale powiedzcie, da rade coś pograć solo? Nie mam znajomych którzy w to graja, plus sam nie gram dużo więc interesuje mnie tylko tryb solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki widzisz problem z solo? Nawet fajny klimat jest, szczególnie w deszczu. Duża, różnorodna mapa do zwiedzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki widzisz problem z solo? Nawet fajny klimat jest, szczególnie w deszczu. Duża, różnorodna mapa do zwiedzania.

Gdzie napisałem, że widzę problem? Pytam bo gra głownie nastawiona na teamplay z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo spoko, ale szybko się nudzi. Po rozegraniu 40 meczy (1 wygrany z 5 czy 6 w pierwszej dziesiątce) rzadko mam ochotę na kolejną solową rozgrywkę. A z ekipą mogę grać bez końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnie ktoś lamusa do gry? Dopiero zaczynam swoją przygodę :P

Edytowane przez Dzonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do 22.06, moze będzie jakieś dobre promo to się kupi bo dość ciekawie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do 22.06, moze będzie jakieś dobre promo to się kupi bo dość ciekawie wygląda ;)

 

Też bym wypróbował w okazyjnej cenie. Gameplay wygląda ciekawie na filmikach pytanie czy to kwestia dobrego montażu i czy gra szybko się nie nudzi?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega, pod warunkiem że nie katujesz 6h dziennie, bo wtedy faktycznie jedna mapa robi się delikatnie monotonna, jak ciągle przebiegasz

przez te wszystkie miejsca które już znasz.

Są momenty kiedy wyGearowany giniesz i trafia Cię przysłowiowy szlag, ale po chwili znowu chcesz wrócić do gry. Developerzy dbają o to by grało się lepiej

z każdą kolejną aktualizacją.

 

btw.

szukam ekipy do grania, jest nas 2-3 w zależności od dnia, gramy praktycznie dzień w dzień wieczorami po 21, ważne żebyś dobrze celował reszty Cię nauczymy.

jak coś piszcie na priv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jak możesz napisz jak działa u Ciebie PlayerUnknown's Battlegrounds i czy poprawili optymalizację bo z tego co czytałem to na początku były z tym problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej. Podczas odliczania gdzie wszyscy gracze są zebrani parę miesięcy temu pamiętam fps oscylował w granicach 40 teraz mam ponad 70 nawet jak jest odpalony dym, koktajl i jeszcze co tam ludzie znajdą. Podczas właściwej rozgrywki też jest lepiej fps często jest w granicach 90 jednak w paru budynkach spada do 55-60. Opcje 1920x1080 ultra skalowanie 120. Jedynie cienie na low i roślinność ale to z powodu lepszej widoczności innych graczy niż spadku fps. Z roślinnością i cieniami na maxa  ok 80. Większym problemem dla mnie jest jakość serwerów choć to może wynikać z mojego łącza.mad.gif

Edytowane przez gieksiarz88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, to w tej grze zmniejsza się ustawienia graficzne żeby mieć przewagę? A miałem dziś zakupić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, to w tej grze zmniejsza się ustawienia graficzne żeby mieć przewagę? A miałem dziś zakupić :E

 

A bo to pierwszy raz?

W wielu grach ustawienia Low poprawiają widoczność vs ultra, nie jest to żadna tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...