Skocz do zawartości
pwn

PlayerUnknown's Battlegrounds / PUBG

Rekomendowane odpowiedzi

Ta mgła to pewnie z myślą o konsolach, u nich z mgła czy bez będzie taki sam draw distance :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona :P I sam nie wiem czy podoba mi się czy mnie wkurza to wieczne zaszczucie,że za rogiem może się czaić niebezpieczeństwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1453956698903078380

 

masa nowsci w tym nowa mapa, nowa bron, mgla i wiele udogodnień, warto przeczytac

 

czekam na jakas sensowna recenje tej gry na lamach pclaba z wykresem wydajnosci gpu i cpu (w tym nowe, wielowatkowe konstrukcje)

Edytowane przez kamilord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie ale jedna rzecz mnie zasmuciła że ten cały system przechodzenia przez murki itd to dopiero na listopad? ja liczyłem że już zaraz, za momencik a tu taka "obsuwa" mad2.gif

Nowej mapy to tam nie ma, nowe miasto to tak ;)

Taki test to dopiero jak gra wyjdzie z EA, a czy wyjdzie to się zobaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodanie przeskakiwania przez mury itp. zmieni grę diametralnie :thumbup: szkoda, że trzeba jeszcze tyle czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodanie przeskakiwania przez mury itp. zmieni grę diametralnie :thumbup: szkoda, że trzeba jeszcze tyle czekac

Na razie to trzeba zbindować skok+kucanie pod jeden przycisk i można wyskakiwać z okien i przeskakiwać przez płotki i murki w sporej większości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test serwer zaliczony. Udało mi się normalnie znaleźć Tommy Guna w każdym praktycznie małym domku. Nowe kolory celownika są okey, tylko szkoda że nie dodali tej zmiany koloru w optycznych.

FPSy mgła za dużo nie zjada, udało im się to zrobić (widoczność jakieś 50m, może nawet mniej), dodali dźwięk podczas leczenia, a nowa broń Mini-14 odrzut bardzo duży przy full auto, nawet single strzały mają duży odrzut w porównaniu do SKSa czy Kara. A gra się dokładnie tak samo, serwery 24 Hz dalej są, dalej nie wiadomo skąd się dostaje od przeciwnika, dalej net-code mocno zasysa.

IMHO zamiast dodawać nowe rzeczy powinni popracować nad bronią i serwerami. Dzisiaj AWM przy chest level 2, mając 100 hp zabił mnie na strzała, więc dowiedziałem się, że w grze DMG jest losowy. Powinienem zostać z 5-10hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest mgła, z automatu powinni zablokować drop celowników X8 i x15 :D jak zrobią ktoś z deszczem to będzie hc (ah to auto uzupełnianie na fonie :E )

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest mgła, z automatu powinni zablokować drop celowników X8 i x15 :D jak zrobią ktoś z deszczem to będzie uczestniczyć.

W sumie, nawet nie miałem czasu przetestować jak działa scope x4 albo x8 bo jak zwykle w tej grze, wygrywam samymi dotami bo drop mnie nie pieści :E Jak znajdę x4 na 20 gier to cud :E

Najczęściej wchodzę do 3-4 domków, nic nie znajduję i padam od typa co ma Chest i Helmet level 3 i full M4 z dodatkami :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, nawet nie miałem czasu przetestować jak działa scope x4 albo x8 bo jak zwykle w tej grze, wygrywam samymi dotami bo drop mnie nie pieści :E Jak znajdę x4 na 20 gier to cud :E

Najczęściej wchodzę do 3-4 domków, nic nie znajduję i padam od typa co ma Chest i Helmet level 3 i full M4 z dodatkami :E

 

 

Ja do tej pory tylko raz miałem X15 ale to jest imo bezużyteczne bo czasami budynki co są daleko, tekstury się nie załadują albo jest jakieś ograniczenie zasięgu rysowania (ultra/very low nie było znaczenia) że po prostu są "roztopione" i gdyby ktoś w nim był to przez tą x15 bym go nie zobaczył.

Tak samo jak zasięg rysowania trawy jest taki sam na ultra i very low i to jest podobno 150-200m od nas ale już było wspomniane że mają to zrobić ale nie wiadomo kiedy.

Obecnie najbardziej czekam na ten cały system przeskakiwania, mgła czy nowa broń mnie nie jara, ale to że 5cm murek żeby przejść to się muszę rozpędzić mnie po prostu wk^^^^a :E

Niby te postacie się gibają a zachowują się jakby miały kij od sztoki włożony w upe :E

A tu jeszcze szybkie podsumowanie co w patchu na test  live serwie:

 

 

A tutaj jeszcze kilka ciekawostek które może się komuś przydadzą :)

Mój link

 

Ja teraz jak lecę spadochronem na TPP to odpalam widok z pierwszej osoby by więcej widzieć :)

 

 

Nie rozumiem czasami devsów, wrzucają coś na testowy, coś tam zmieniają w trakcie, widzą że jest ok i wypuszczają dla wszystkich przy okazji zmieniając kilka rzeczy które na testowym nie byly sprawdzane.

Nie da sie DOF-a wyłaczyć, nawet na very low jest on na broni widoczny....

Domyslnie wybiera nam serwery kitajcow, jak dalej nie moze gra zapamietac ze gralem solo fpp i musze to recznie zmieniac, to teraz jeszcze dowalili ze musze serwer zmieniac z as na eu...

dodajac do tego ze jak juz dasz ready to anulowanie meczu nie dziala i tak dziwnym trafem, nawet nie wiedzialem ze gram na kitajcowym serwie rozegralem jeden mecz.

Caly czas sie dziwilem czemu wszystko tak dziwnie wolno sie robi, wciskam otwarcie dzwi a one dopiero tak po sekundzie.

Dopiero jak skonczylem mecz z 4 killami na stronie zobaczylem ze jestm na rankingu solo fpp server as...

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze, mam pytanie ;)

 

Brat kupił sobie Pubg, i postanowiliśmy, że udostępni mi swoją bibliotekę gier. Zazwyczaj w innych grach było tak, że logowałem się ze swojego konta i mogłem zrobić sobie własne profile.

 

W Pubg nie ma tej opcji? Ponieważ po zalogowaniu na swoje konto, od razu jego postać którą stworzył się pojawia.

 

pozdrawiam ;)

Edytowane przez Bladzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze, mam pytanie ;)

 

Brat kupił sobie Pubg, i postanowiliśmy, że udostępni mi swoją bibliotekę gier. Zazwyczaj w innych grach było tak, że logowałem się ze swojego konta i mogłem zrobić sobie własne profile.

 

W Pubg nie ma tej opcji? Ponieważ po zalogowaniu na swoje konto, od razu jego postać którą stworzył się pojawia.

 

pozdrawiam ;)

Nie, nie ma takiej opcji. Jedno konto = jedna postać.

 

PUBG dostał ode mnie uninstall dzisiaj po 5 grach, dawno takiego ostrego wkurzenia z powodu gry nie miałem. Ale po prostu, w tej grze nic nie działa jak powinno w kwestii strzelania i poruszania się. Cała fizyka i model to jest guano, które ciężko opisać w innych grach żeby było podobnie uwalone.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma takiej opcji. Jedno konto = jedna postać.

Ehh Szkoda. Czyli próbują wyciągnąć jak najwięcej kasy się da, że nawet opcję współdzielenia wyłączyli (właśnie sprawdziłem w google).

 

Dzięki za odp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, żeby ludzie nie udostępniali licencji na 50 innych kont i nie cheatowali na innej postaci. Jeszcze bodajże w maju czy czerwcu jak kupiłem grę można było zrobić sobie nową postać na "szerowanej" bibliotece, ale później to zablokowali.

Edytowane przez HextorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze, mam pytanie ;)

 

Brat kupił sobie Pubg, i postanowiliśmy, że udostępni mi swoją bibliotekę gier. Zazwyczaj w innych grach było tak, że logowałem się ze swojego konta i mogłem zrobić sobie własne profile.

 

W Pubg nie ma tej opcji? Ponieważ po zalogowaniu na swoje konto, od razu jego postać którą stworzył się pojawia.

 

pozdrawiam ;)

 

Ponieważ gra jest w EA to nie ale czasami po meczu na jego koncie może ci wyskoczyć okno do zrobienia swoje postaci na swoim koncie.

Czasami zadziała, czasami nie.

Ja już to przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam niestandardowej rozdzielczości by móc "wymusić" 75hz na natywnej rozdzielczości.

Przed ostatnim patchem wszystko było ok, odpalałem gierkę i monitor działał w 75hz, teraz trzyma 60hz.

W opcjach gry nie ma opcji wyboru odświeżania (ręce opadają że gry tak podstawowej opcji nie mają w 2k17) i za cholerę nie wiem jak to ugryźć.

Opcja grania w oknie bez ramek powoduje że gra działa w 75hz ale taki tryb dodaje za duży input lag więc to odpada.

Ktoś może z podobnym problemem znalazł rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam niestandardowej rozdzielczości by móc "wymusić" 75hz na natywnej rozdzielczości.

Przed ostatnim patchem wszystko było ok, odpalałem gierkę i monitor działał w 75hz, teraz trzyma 60hz.

W opcjach gry nie ma opcji wyboru odświeżania (ręce opadają że gry tak podstawowej opcji nie mają w 2k17) i za cholerę nie wiem jak to ugryźć.

Opcja grania w oknie bez ramek powoduje że gra działa w 75hz ale taki tryb dodaje za duży input lag więc to odpada.

Ktoś może z podobnym problemem znalazł rozwiązanie?

-refresh 75/144 w launch options jak w CSie, nie pomaga?

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy ktoś jeszcze? ta gra ta jakaś katastrofa. Grafika z epoki kamienia łupanego i nawet na lepszym komputerze muli niemiłosiernie. Gra wyłącznie dla kamperów, siedzisz i czekasz jak podwinie ci się ktoś pod lufę. Gra typu arma 3 . Biegniesz przez 10 minut przez mapę żeby dostać headshota. Przeskakiwanie przez ogrodzenia to już w ogóle totalna dyskwalifikacja, mały płotek i trzeba obchodzić dookoła Gdzie tu jest fun ja się pytam ??? Celowanie i skuteczność broni to też jakaś farsa, najwięcej osób zastrzeliłem z pistoletu przy dużych odległościach, karabiny i pistolety maszynowe w ogóle nie dawały rady - no masakra . Wszyscy chwalą grę jak diabli a to zwykły szajs. Zmarnowane pieniądze. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem to nie polecam !!! Gra powinna być w cenie 30zł a nie 100+.

Edytowane przez sosenkawrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z odświeżaniem sobie poradziłem, przeinstalowałem stery, zrobiłem na nowo niestandardową rozdzielczość i działa.

Co do gry sosenka, tutaj nie gra się dla grafy, większość i tak gra na low aby było jak najwięcej fps-ów i gra jest też bardziej responsywna.

Czy dla kamperów, ciężko powiedzieć, jest dla wszystkich, ci co lubią rushować też się tu odnajdą, bo jakimś cudem ludzie potrafią wygrać mając 20 zabójstw na koncie, kampiąc tego nie osiągniesz.

Przeskakiwanie to jest problem, w listopadzie prawdopodobnie już nie będzie ;)

Ja w sumie na grę wydałem 5 euro (skrzyneczki :D ) więc nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, moze ktos mi pomoc, drażnie mnie celowanie. Otoz podczas grania z 3 osoby klikajac ppm jest przycelowanie, a klikajac 2x ppm przycelowanie do "oka" przyrzadów celowniczych. Jest mozliwosc poprzez klikniecie ppm od razu przejsc do przyrzadow celowniczych ? Nawet grajac w tryb fpp, musze 2x klikac zeby przymiezyc do oka. Znajomy ma tak, ze klika raz jak w np Bf1, ale sam nie wie gdzie to zmienil, z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset to default settings,

 

(przytrzymanie prawego to takie jakby przy-celowanie z biodra, a kliknięcie odpala muszkę/celownik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset to default settings,

 

(przytrzymanie prawego to takie jakby przy-celowanie z biodra, a kliknięcie odpala muszkę/celownik)

 

Wlasnie, a mi chodzi o pominięcie tego tak jakby przy-celowania, zeby od razu odpalal muszke/celownik. Znajomy tak ma, ale nie mam pojecia jak to ustawil, On sam tez nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, a mi chodzi o pominięcie tego tak jakby przy-celowania, zeby od razu odpalal muszke/celownik. Znajomy tak ma, ale nie mam pojecia jak to ustawil, On sam tez nie wie.

 

Zresetuj sobie ustawienia, wywal plik z ustawieniami i zobacz bo wydaje mi sie ze tak jest domyslnie.

na 1 wcisniecie masz patrzenie przez celownik, jak trzymasz ppm to z biodra ładujesz.

W aucie zeby celowac przez celownik musisz dwa razy.

Ja tak mam na domyslnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...