Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hoodys

Wrestling i Wolna Amerykanka i inne krwawe sporty

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tutaj jakis fanów wrestlingu???

A może wolnej amerykanki ?

CZy jak zwykle tylk ozwyrodnilec hoodys oglada **uje-muje dzikie węze

 

Kiedys uwielbialem wrestling byla kablowka to bylo na co popatrzec na TNT non stop to dawali, po tym jak kablowka zbankrutowala skonczylo sie. Kto mi stresci jakies ostatnie 1,5 roku wrestlingu

Kto jest obecnie mistrzem WCW? nadal goldberg czy moze ktos inny?

Hogan jeszcze sie tlucze czy skonczyl kariere bo jak mialem jeszcze kabel to przez pare walk latal w kolo ringu albo uciekal jak debil:)

 

Seller Ty pewnie tam wiesz bo u was to popularny sport

Bo niestety porzadnych stron na ten temat w pl sie nie uswiadczy a jak juz sa to takie ktore zakladaja ze potencjalny internauta zna ostatnie 1,5 roku:)

 

O wlasnie poki co seller troche cie tu wykorzystam, kiedys dawno temu bylo cos takiego jak wolna amerykanka taka fight nie do konca legalna do pierwszej krwi utraty przytomnosci albo rozleglych ran cientych poczatkowo dawali to na zagranicznych stacjach ale później ucichlo o tym, ponoc zniknal ten sport z powodu licznych ofiar smiertelnych czy idzie jeszcze zobaczyc gdzies taka prawdziwa walke bo to co krazy po sieci sprawia wrazenie jakby bylo krecone z dobre pare lat temu

 

 

A dla tych co nie widzieli nigdy walki polecam pare filmikow:

 

Wolna Amerykanka

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...padki/kasai.mpg

 

na ogol walki koncza sie tak :) w tym przypadku koles lamie sobie obojczyk hmm rana otwarta:)

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...masakraecw.mpeg

 

tu mamy material dosc drastyczny ale wiekszosc walk tak przebiegala dlatego wycofali ten sport ale jak widac nielegal kwitnie i jest jeszcze bardziej hardcore od officiala,

 

Wrestling:

 

Tu juz jest mniej drastycznych scen choc w amatorce zdarzaja w officialu juz mniej ale wpadki takie jak ta na dole z samochodem bywaja:)

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...dki/hhhcar.mpeg

 

źle obliczyli :)

 

ale do rzeczy najlepsze we wrestlingu sa te rzeczy:

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...i/hoganyoko.avi

 

nieoczekiwane zwroty akcji tu udaja ze sie tluka a na ring wbiega ktos inny tak jak ten zawodnik sumo:)

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...re/piramida.mpg

 

a tu juz troche amatorski wrestling ale rowniez fajnie wyglada skok na podpalone lawki:)

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...e/chairshot.avi

 

a to juz standardzik czyli krzeselkiem w przeciwnika, ogolnie najbardziej ten numer mi sie podobal jak public enemy bawilo sie we wrestling a nie spiewanie:D

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...ore/diesel.mpeg

 

a to rzucanie przeciwnika na rozne obiekty poza ringiem :)

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...dcore/szyba.mpg

 

pare razy na oficialach to zastosowano ale uzyli specjalnego szkla, na amatorce sie nie bawia w sztuczne szklo wkoncu prawdziwe obok:D

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...core/ladder.avi

 

a to jakas nowosc bo numerow z drabina nie pamietam ale zajebiscie widowiskowe ja chce kablowke spowrotem!!!!! POLECAM

 

http://syndicate.pl/~wrestlefans/wrestlefa...core/upadek.mpg

 

i znow drabinki tym razem amatorka:), swoja droga plus dla pomysl zrobienia linek ringu z drutu kolczastego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu do ogladania banda miesniakow-showmenow robi wyrezyserowane popisy q uciesze bandy debilnych amerykancow ktorzy wierza ze to jest naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Wrestlingiem ale filmy robią wrażenie.

Jak puścisz je dzieciakom to zrobisz furore :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre toto

Szczerze ci powiem ze nie wiedzialem o istnieniu takiego sportu bo to chyba WWE to nie jest .Za to jestem fanem UFC.Tutaj jest strona to normalnie pokazuja w TV . Moim ulubionym zawodnikiem jest Tito Ortiz.

Podobno Mike Tyson ma walczyc w tym sporcie "zaniedlugo" :)

Popatrz tam na sekcje video tez pokazna ,chociaz moze za malo brutalna , jak dla Ciebie ;)

 

 

[Edited on 26/10/2003 by seller]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ken Shamrock o ile dobrze pamietam przyszedl do UFC z takich "pokazowek" i zostal mistrzem jednym z niewielu ktorzy naklepali Ortizowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forma show jak każda inna. Ja lubię popatrzeć od czasu do czasu. Robią to profesjonalnie (cała ta otoczka - aranżowane konflikty i starcia poza ringiem).

Oceniać to można różnie. Niektórzy przyjdą wyszumią się i nie rozrabiają a inni wręcz odwrotnie. Fakt, że z tego punktu widzenia jest kontrowersyjny.

 

[Edytowane: 26/10/2003 przez gzywczak]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie K1 jest the best :) wrestling to dla dzieci cyrk :D jakies napakowane barany udaja ze sie bija... ja wole prawdziwe walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tu do ogladania banda miesniakow-showmenow robi wyrezyserowane popisy q uciesze bandy debilnych amerykancow ktorzy wierza ze to jest naprawde

 

hehe nie tylko amerykanow ja tez lubie to ogladac, fajnie to wszystko wyglada:)

 

zassalem sobie pare filmikow z kazy amatorskiego wrestlingu tam to chyba raczej nie udaja:)

 

Szczerze ci powiem ze nie wiedzialem o istnieniu takiego sportu bo to chyba WWE to nie jest

 

no to jest to samo wwe jest oddzielna dywizja, wcw zostalo niestety przejete przez wwf i ogolnie lipa zostaly tylko dwie dywizje nio i dobrze:)

 

Fakt, że z tego punktu widzenia jest kontrowersyjny.

 

ja tam nei widze nic kontrowersyjnego wiedza czym grozi walka wiedza ze komus moga puscic nerwy wiedza tez ze cialo nie jest ze stali wiec ich problem dostaja za to kase wiec ryzyko jest w kalkulowane

 

dokladnie K1 jest the best  wrestling to dla dzieci cyrk  jakies napakowane barany udaja ze sie bija... ja wole prawdziwe walki

 

no ja tez ale tych prawdziwych juz nie ujrzysz tak jak byla wolna amerykanka, prawdziwe walki to odbywaja sie w podziemiu to co jest w tv zawsze jest robione z umiarem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoodys jak chcesz to Ci wysle DVD z najlepszymi urywkami UFC vol 1

B00004TJH2.01.LZZZZZZZ.jpg

tylko przegrane w systemie NTSC .

daj znac i jezeli chcesz to zapodaj jakos adres domowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali niektórzy przedmówcy, tak i dla mnie z tych sportów to tylko K1.

Pozdrawiam :beerchug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hoodys jak chcesz to Ci wysle DVD  z najlepszymi urywkami UFC  vol 1

B00004TJH2.01.LZZZZZZZ.jpg

tylko przegrane w systemie NTSC  .

daj znac i jezeli chcesz to zapodaj jakos adres domowy.

 

nie mam dvd:(

ale dzieki za checi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkałem w akademiku oglądalismy to z kumplem, część walk jest naciągana, ale nikt zawodnikom nie zarzuci braku wytrzymałości - nie każdy z nas wytrzyma kilka rzutów na deski i wstanie do dalszej walki. Goldberg był niezły ale ja osobiście lubiłem Chrisa Benoit (nie pamiętam tylko czy tak pisze się jego nazwisko) z Kanady - był dobry technicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych mięśniaków których widziałem zabawni byli Public Enemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych mięśniaków których widziałem zabawni byli Public Enemy

:scratchhead:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych mięśniaków których widziałem zabawni byli Public Enemy

:scratchhead:

mówię o wrestlingu, jakbyś nie zajarzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych mięśniaków których widziałem zabawni byli Public Enemy

:scratchhead:

mówię o wrestlingu, jakbyś nie zajarzył

A ja o Public Enemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hoodys a w komputerze to co masz ,pralke?

 

dwa dyski, nagryware i cdrom jakos nigdy nie odczuwalem potrzeby dvd:)

 

Goldberg był niezły ale ja osobiście lubiłem Chrisa Benoit (nie pamiętam tylko czy tak pisze się jego nazwisko) z Kanady - był dobry technicznie

 

ja lubilem Stinga i Misterio

 

A ja o Public Enemy...

 

no bo mrowa swego czasu public enemy bawilo sie we wrestling oich walki byle przepelnione humorem i zawsze konczyly sie numerem z dwoma laweczkami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy tutaj jakis fanów wrestlingu???

 

Oczywiście, że tak. To jedyny prawdziwy sport. Boks jest jak dla mnie za sterylny i zieje na nim nudą. Wogóle sport bez przemocy jest nie sportowy i nudny.

Jeszcze w 92 - 95 roku Wrestling można było oglądać na wielu kanałach telewizji kablowej, teraz już z tym jest coraz trudniej (Polska wprowadza ograniczenia w dostępnie do oprogramowania no i telewizji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych mięśniaków których widziałem zabawni byli Public Enemy

:scratchhead:

mówię o wrestlingu, jakbyś nie zajarzył

A ja o Public Enemy...

a jednak nadal nie jarzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no bo mrowa swego czasu public enemy bawilo sie we wrestling oich walki byle przepelnione humorem i zawsze konczyly sie numerem z dwoma laweczkami:)

dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...