Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft ma o dziwo problemy ale moim zdaniem bardzo pozytywne bo muszą zwiększyć liczbę wyprodukowanych konsol a może ZIELONI teraz pokażą że jak obiecali tak zrobią i pokażą sony że mogą odrobić straty w sprzedaży konsolo. Mam nadzieje że Microsft da więcej exów w tej i następnej generacji to może kupie u nich konsole 9 generacji. :):D;):thumbup::cool:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam złożony preorder za 1850zł w MM. Zobaczymy jeszcze czy odbiorę :E

Nie powiem kusi, bo jednak dużo bardziej wole zarówno pada jak i usługę sieciową od M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na x one X w Forze 7 na gamescom. Jak na moje oko to było 4k, texturki mega ostre. Żadnych przycinek również nie uświadczyłem. Gra pływała, a grało się jak na PC, ja sam czekam na premierę i testy, ale konsolka zapowiada się rewelacyjnie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na x one X w Forze 7 na gamescom. Jak na moje oko to było 4k, texturki mega ostre. Żadnych przycinek również nie uświadczyłem. Gra pływała, a grało się jak na PC, ja sam czekam na premierę i testy, ale konsolka zapowiada się rewelacyjnie.

W szczególności, że w domu TV4K z HDRem 10bitowym. Pro jest spoko, ale jakoś nie odczułem sporej różnicy pomiędzy nią a zwykła ps4. Jedynie trochę lepszy HDR + lekko wyrazistszy obraz. W takiej cenie nic lepszego do grania się raczej nie kupi. Swoje Pro zakupiłem za 1750zł, a tutaj 100złotych więcej i dużo mocniejszy sprzęt.

Sony będzie musiało obniżyć cenę Pro o minimum 50$.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się zastanawiałem nad ps4 pro, ale jak zobaczyłem różnicę w takim uncharted ~1440p vs 1080p na ps4 to szczęka nie opada, po prostu lekko lepsza jakość. Horizon całkiem sensownie wykorzystuje moc pro i tam jest trochę wyższa rozdziałka, ale to jedna gra.

 

Forza robi konkretną robotę na x one x, ale ciekawy jestem jak wykorzystają tą moc niezależni producenci. W szczególności Rockstar w nadchodzącym RDR2. Więc spokojnie sobie poczekam. Ale jak będzie więcej takich gier jak Forza w ~natywnym 4k i 60 fps to ta konsolka ma sukces murowany przynajmniej na zachodzie bo w Polsce jeszcze relatywnie mało ludzi ma TV 4k.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ciebie z relatywnie mocnym sprzętem interesuje XOX?

Taka Forza przecież będzie wyglądać i działać tak samo na PC.

Autentycznie jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet nadzieje, że będzie lepiej wyglądać na PC :E

 

Interesuje mnie jak na razie głównie z dwóch powodów.

Po pierwsze odtwarzacz blu-ray 4k, który kupując oddzielnie za najtańsze modele trzeba zapłacić ~1000-1200pln, a po drugie np. takie RDR2, które nie pojawi się na PC, a na tej konsolce może wyglądać świetnie.

 

Aczkolwiek może być jeszcze jeden plus dużo gier typu Get Even, RE7 czyli relatywnie, krótkich gier i raczej na 1 raz lub dwa razy kupuje na PC i później leżą jednak odłogiem na steam etc. Jeśli xox zapewniłby chociaż przybliżony komfort rozgrywki jak na pc. To zawsze można kupić pudło i odsprzedać po przejściu. W ciągu roku spokojnie ~1k pln w kieszeni co można zawsze wykorzystać na upgrade PC czy inne sprawy.

 

A po tym jak zobaczyłem jak wygląda i działa Forza 7 na tym pudełku, wiem, że jest ogromny potencjał. Wszystko zależy jak go wykorzystają inni producenci gier.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens.

W wybitne różnice między PS4 Pro, a XOX raczej nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens.

W wybitne różnice między PS4 Pro, a XOX raczej nie wierzę.

Beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens.

W wybitne różnice między PS4 Pro, a XOX raczej nie wierzę.

Zobaczymy jak to się rozkręci. Potencjał jest aby był wykorzystany. Na teraz o czymś takim jak Forza 7(grafika/płynność 60fps i 4k) na xox to ps4 pro może tylko pomarzyć.

 

RoTR XOX vs PS4 pro

https://www.youtube.com/watch?v=x77TOR9HC5Y

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że jednak w nowych tytułach to może być totalna kosmetyka.

W działaniu za to może być progres i nie mówię tu koniecznie o 60 klatkach.

 

Z drugiej strony kto jak kto ale MS ma środki żeby "poprosić" o ładniejszą wersję. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miało by nie być? Jak na moje to "setting" będzie gotowy i po prostu będzie z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba budowa tego XONE X, ale jako zamiennik PC to cóż, przy GTX 1080 Ti nie ma sensu. Gdyby było sporo gier w 60 kl./s to pewnie bym sobie nabył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam złożony preorder za 1850zł w MM. Zobaczymy jeszcze czy odbiorę :E

Nie powiem kusi, bo jednak dużo bardziej wole zarówno pada jak i usługę sieciową od M$.

Z kodów rabatowych otrzymałeś taką cenę czy MM taką miał?

Edytowane przez No_Name

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kodów rabatowych otrzymałeś taką cenę czy MM taką miał?

Miałem konto premium + 15% zniżki do użycia z salda na koncie. Wyszło trochę więcej bo 1889.

W tej cenie to i tak jest chyba najbardziej opłacalna maszynka do grania na ten moment.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Wiesiek ma chulać na Xbox X w 60fps. Ja też wymienię swojego One S na X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super. :o Jeśli tak to na bank bierę, preorder zresztą mam zrobiony, a mój obecny egzemplarz pójdzie na alle.

 

 

Jakiś link do tego newsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to i tak jest chyba najbardziej opłacalna maszynka do grania na ten moment.

Mając do tego adekwatny tv, nawet bym się nie zastanawiał nad kupnem.

Sam zadowoliłbym się eSką, na którą znowu bierze mnie ochota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_X_Enhanced_games

 

Należy przeczytać również opisy z ostatniej kolumny lub przejść do źródła informacji, by dowiedzieć się co w danej grze będzie ulepszone, lub jakie xbox one x da dodatkowe możliwości.

 

Co do info o Wiedźminie 3

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=104282

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-06-12-wiedzmin-3-wykorzysta-mozliwosci-xbox-one-x-dzieki-aktualizacji

 

Wiadomo że pracują nad aktualizacjami dla xbox one x jak i dla PS4 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wreszcie ktos w konsolach zrozumie ze nie kazdy uzywa TV 4k ja chcialbym zeby kazda gra miala 4 warianty wyboru 1080p 60fps gorsza grafika lub 1080p 30 fps lepsza grafika i 4k 30 fps lepsza grafika , 4k 60 fps gorsza grafika to bylo by przelomowe rozwiazanie na ktore wiele osob liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w pre orderze tą konsole,zamowienie w komputronie.I teraz nie wiem ,bo jest zamowienie za 2099zl a teraz patrzyłem i zmienili cene na 2199zl.Wiem ze zwykla jest po 2199zl ale ja mam zamowioną wersje "scorpio".W zamowieniu nic nie pisze o wersji specjalnej a w podglądzie mam cene 2099zl.Mogą na ten przykład przy odbiorze osobistym domagać się 2199zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz preorder na wersję Project Scorpio i taką powinieneć dostać za 2099zł. Tam masz w gratisie podstawkę na postawienie konsoli (i napis Project Scorpio na padzie).

 

A wersja standardowa za 2199zł podstawki nie ma, ale ma kod na Xbox Live na 6 miesięcy bodajże.

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

A wersja standardowa za 2199zł podstawki nie ma, ale ma kod na Xbox Live na 6 miesięcy bodajże.

 

Dobrze widzieć. Juz sie rozgladalem za goldem,ale jak jest na pół roku za free to kupię jakąś grę zamiast tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do edycji Scorpio mają również dorzucać 6m golda + chyba miesiąc EA A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wreszcie ktos w konsolach zrozumie ze nie kazdy uzywa TV 4k ja chcialbym zeby kazda gra miala 4 warianty wyboru 1080p 60fps gorsza grafika lub 1080p 30 fps lepsza grafika i 4k 30 fps lepsza grafika , 4k 60 fps gorsza grafika to bylo by przelomowe rozwiazanie na ktore wiele osob liczy

To właśnie ma oferować Scorpio. Jak grasz w FHD to masz więcej klatek lub lepszą grafikę, jak grasz w 4k to przykład Tomb Raidera pokazuje, że będzie można wybrać 4K 30 FPS i wodotryski, 4K 60 fps bez wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...