Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wziąłem znowu XoX, ps4 pro szumi tak głośno (nawet po wymianie pasty i termopadów), że kobieta spać nie może jak gram :E Zostanie do końca generacji (podejrzewam, że nowe konsole dopiero w końcówce 2020, więc prawie 2 lata).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo stoperan zeby sie tak nie srala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dziwne.. Ja mam teraz XoX i Ps4 7216b i w sumie faktycznie XoX jest duuuuuuuuużo głośniejsza od ps4 7216b w stresie. ALE nie jest to jakiś strasznie duży hałaś. Masz coś nie tak z konsolą i musisz ją oddać / zwrócić lub poprosić o wymiane - podobnie jak ja zrobiłem przy wadliwej ps4.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. Ja mam teraz XoX i Ps4 7216b i w sumie faktycznie XoX jest duuuuuuuuużo głośniejsza od ps4 7216b w stresie. ALE nie jest to jakiś strasznie duży hałaś. Masz coś nie tak z konsolą i musisz ją oddać / zwrócić lub poprosić o wymiane - podobnie jak ja zrobiłem przy wadliwej ps4.

Mam premierowy model pro. Taki jej urok jak widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam premierowy model pro. Taki jej urok jak widac.

 

A ja też miałem kiedyś pro z okresu premiery i faktycznie w stresie była głośna.. Jeśli chcesz dalej PS4 to sprzedaj i załatw sobie model 7216b. Serio będziesz zadowolony z żonką :). Jest cichszy niż XoX (W stresie). Chociaż może to też zależy od wymagających gier..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Azazell Ty masz chyba jakis wadliwy model XOX, bo ja swojego xboxa praktycznie nie slysze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To Azazell Ty masz chyba jakis wadliwy model XOX, bo ja swojego xboxa praktycznie nie slysze:)

 

A czy ja napisałem, że mój jest głośny? :) Napisałem, że PS4 7216b jest cichszy od XoX w stresie :). Na razie mi odpowiada wydobywany szum z obydwóch konsol gdy gram w stresie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że XOX jest dużo głośniejszy od ps4; mój egzemplarz najbardziej "hałasuje" w Sekiro przy którym słychać bardzo delikatny szum (tylko w momencie, gdy w pokoju jest totalna cisza) - jeśli jakaś konsola byłaby od niego dużo ciiiichsza to musiałaby chyba emitować ujemne decybele:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No w porównaniu do Ps4 pro 7216b to XOX jest głośniejsza.. ALe to nie znaczy ze jest bardzo głośna i w dodatku wadliwa ;). No umnie jest podobnie jak u ciebie jak opisujesz gdy grasz w pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Miałem na mysli konsolę w stresie :P. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. Ja mam teraz XoX i Ps4 7216b i w sumie faktycznie XoX jest duuuuuuuuużo głośniejsza od ps4 7216b w stresie. ALE nie jest to jakiś strasznie duży hałaś. Masz coś nie tak z konsolą i musisz ją oddać / zwrócić lub poprosić o wymiane - podobnie jak ja zrobiłem przy wadliwej ps4.

Nie wiem, co macie z konsolami. Ale mój XOX w porównaniu do PS4 PRO, to dzień do nocy. XOX w stresie ledwo słychać, gdy PS4 PRO zaczynało odlatywać.

 

W 7216 jest, aż tak ogromna różnica względem 7116, że prawie jej nie słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie wiem, co macie z konsolami. Ale mój XOX w porównaniu do PS4 PRO, to dzień do nocy. XOX w stresie ledwo słychać, gdy PS4 PRO zaczynało odlatywać.

 

W 7216 jest, aż tak ogromna różnica względem 7116, że prawie jej nie słychać?

 

Ja miałem z 3 różne rewizje PS4. PS4 FAT, Pro (premierowa) i teraz Pro 7216b. I 7216b znacząco się różni od pozostałych względem ciszy. Nawet mogę rzec że jest ogromna różnica w głośności na plus najnowszej rewizji. Wszystkie poprzednie no były głośniejsze..

 

A czy jest duża różnica wzgledem 7116 ? to nie wiem bo tej rewizji nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś może One X z LG B8?

 

Ja używam LG 65B8PLA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniłeś coś w trybie gra? Ma on ustawiony OLED Light na 100% I daje w trybie HDR za bardzo po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniłeś coś w trybie gra? Ma on ustawiony OLED Light na 100% I daje w trybie HDR za bardzo po oczach.

 

Nie zmieniałem nic. Czasem też miałem wrażenie, że za bardzo daje po oczach, ale raczej tylko białe napisy. Ale to zależy od gry, no i w grze masz możliwość kalibracji HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Byłem sceptyczny co do HDR ale w Wiedźminie wygląda to spektakularne. Chyba będę musiał po raz czwarty przejść tą grę. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźminie to HDR jest fatalnie zaimplementowany akurat :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ta HDR w Wieśku jest bardzo przeciętne. Jak chcesz zobaczyc HDR to polecam Forze Horizon 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Forza Horizon to gra dla gimbazy. Zdecydowanie wolę Forza Motorsport I F1 2018 tam też nieźle działa Hdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dla mnie Forza Horizon to gra dla gimbazy. Zdecydowanie wolę Forza Motorsport I F1 2018 tam też nieźle działa Hdr

 

Nie sądzę by Forza była wyłącznie grą dla dzieciaków. Nie mylisz przypadkiem produkcji? To gra dla każdego, w dowolnym wieku.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie HDR w Wiedżminie 3 jest przeciętny. Najlepiej chyba wygląda w Sea of Thieves, bardzo dobrze też w najnowszym Tomb Raider, czy Far Cry 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game Pass na 3 miesiące za 4zł! A dochodzą cały czas nowe hity, dzisiaj Prey dodali, za kilka dni Monster Hunter World będzie i drugi odcinek LiS 2 :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...