Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

No mam nadzieje ze będzie nowa promka bo będę mógł pograć w Outer Worlds tylko przez 5 dni przy obecnej promocji :D

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jak grasz w jakąś grę z abo, jesteś w trakcie a grę z niego wywalają? Brak dostępu i można sobie później wykupić za full price?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

I co jak grasz w jakąś grę z abo, jesteś w trakcie a grę z niego wywalają? Brak dostępu i można sobie później wykupić za full price?

 

Wiesz co jeszcze mi się to nie zdarzyło. Raczej jak grę wywalają to musisz kupic osobno.. A sejwy są w chmurze.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też obstawiałem. Nic to, oby co lepsze kąski jeszcze zostały w abo do czasu black friday i po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też obstawiałem. Nic to, oby co lepsze kąski jeszcze zostały w abo do czasu black friday i po.

Dostajesz komunikat o tym, że musisz mieć płytę lub zakupić grę z adresu xxxxxxxxx. Tak jak przy odpalaniu gry z b-r bez płyty, albo z innego konta bez dostępu. Zrobisz abo i magicznie wszystko rusza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę, 6 października, w ramach Allegro Smart Week posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić:

 

PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry (Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, The Last of Us)  – 699 zł

Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 – 599 zł

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W najbliższą niedzielę, 6 października, w ramach Allegro Smart Week posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić:

 

PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry (Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, The Last of Us)  – 699 zł

Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 – 599 zł

 

Ps 4 slim dużo bardziej się opłaca w tej ofercie, chyba kupie bo idealna na prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps 4 slim dużo bardziej się opłaca w tej ofercie, chyba kupie bo idealna na prezent.

A pieniążki masz panie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A pieniążki masz panie :D

 

Mam ;p ale oczywiscie czy faktycznie będzie w takiej cenie :). Trzeba poczekać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie oferty konsol w takich niskich cenach są zawsze gdy jedna generacja się zaczyna a druga lada chwila się zacznie.

 

Jedno mnie martwi ile będzie kosztował Xbox Scarlett ja mówię że z 2800 zł trzeba będzie wygrzebać z portfela. :hmm:

 

Takie wnioski mnie naszły bo czytałem że konsole mają być mocne a podzespoły mają być konkretne a nie z dupy wyjęte. :E

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps 4 slim dużo bardziej się opłaca w tej ofercie, chyba kupie bo idealna na prezent.

 

Pewnie za dużo sztuk przewidzianych nie będzie, pewnie sprzedaż zakonczy się w "sekunde" dzięki też botom, ale powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hieny cmentarne na pewno już wyszły z ukrycia i ruszają na tanie promocje :lol2: .

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps 4 slim dużo bardziej się opłaca w tej ofercie, chyba kupie bo idealna na prezent.

 

Udało się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Udało się ?

 

Zupełnie o tym zapomniałem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualizacje 590mb i co wprowadza nie mam pojęcia ale może jakąś informację wygrzebie w internecie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs to mają tak okropny, nieczytelny i mulący że po tych dwóch latach użytkowania nie mogę się przyzwyczaić, a w ps4 po dwóch dniach wszystko intuicyjnie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dokładnie interfejs jest obrzydliwy i w dodatku nieczytelny. W ogóle ja nie wiem kto wpadł na pomysł by zaprojektować takie paskudne UI? Przecież Xbox to ma być urządzenie multimedialne - niby reklamowali iż doskonale sprawdzi się do oglądania netflixa, blu-ray czy korzystania z innych aplikacji..

 

Nie nie nie i jeszcze raz nie. Jeśli mam się męczyć by włączyć Netflix lub inne apki to ja dziękuje za takie cacko. Niby PS4 jest mniejszym kombajnem multimedialnym ale wolę z niego korzystać jeśli chodzi o aplikacje.

 

Ja mam Xboxa od 2 lat? I w sumie tylko korzystam tylko z działu gier, game pass i czasami store. Nigdzie indziej nie wchodzę i nie korzystam z innych bajerów bo jest to bardzo męczące. Podsumowując. System w PS4 jest stworzony dla ludzi, a w Xbox one dla masochistów.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube na Xbox One nawet nie doczekał się obsługi HDR, więc lepiej już używać aplikację ze smart tv. Nie wiem jak to na PS4 wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Youtube na Xbox One nawet nie doczekał się obsługi HDR, więc lepiej już używać aplikację ze smart tv. Nie wiem jak to na PS4 wygląda.

 

Na PS4 też nie ma HDR. Dobrze, że mam na Android TV w apce YT obsługę HDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Netflix a YT to zupełnie inne aplikacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie mam problem. Myślę o zakupie Całej trylogii Mass Effect wraz z dodatkami na Xbox One.. Mam tylko 1 odsłone lecz ona wiadomo nie ma DLC.

 

Natomiast dlaczego w sklepie Store (z poziomu Xbox) nie widzę dodatków do ME 2 i ME 3? ;/

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo idiotycznie zrobili i z poziomu menu gry trzeba kupować, ceny samych dodatków są tam kosmiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A wiesz jakie są to ceny? Masz moze zainstalowane ME 2 lub 3 i mógłbyś sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...