Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jest jakas opcja na stronie microsoftu by konto moje nie bylo powiazane z konsola? Bo ją sprzedałem i juz nie chce by miała jakiekolwiek powiązanie z tym modelem?

 

account.microsoft.com/devices

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Wystarczy skasowac te urządzenia i tyle? A własciwie co będzie jesli je zostawie ? To i tak chyba kupujacy nie wejdzie do mnie jak nei zna hasła do konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy skasowac te urządzenia i tyle? A własciwie co będzie jesli je zostawie ? To i tak chyba kupujacy nie wejdzie do mnie jak nei zna hasła do konta?

 

Pytanie czy konsola sformatowana przed sprzedażą. Zakładam, że tak. Więc do konta się i tak nie dostatnie mimo, że jakieś powiązanie na koncie M$ zostało.

To powiązanie to głównie do instalacji zdalnych się przydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Pytanie czy konsola sformatowana przed sprzedażą. Zakładam, że tak. Więc do konta się i tak nie dostatnie mimo, że jakieś powiązanie na koncie M$ zostało.

To powiązanie to głównie do instalacji zdalnych się przydaje :P

 

Tak była sformatowana :). Oki dzięki za wyjasnienie. To jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Też myślałem, że fundujesz forumowiczom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie posiadam 2 różne konta jedno na PC drugie na Xbox One X i zastanawiam się czy w jakiś sposób mogę przenieść zakupioną grę z PC na konto konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie posiadam 2 różne konta jedno na PC drugie na Xbox One X i zastanawiam się czy w jakiś sposób mogę przenieść zakupioną grę z PC na konto konsoli?

 

Zalogować się kontem PC na konsoli i pobrać grę ? z konta na konto z tego co mi wiadomo nie przerzucisz gier, ale póżniej jak wbijesz sie na konto konsolowe to będziesz mógł grać w gry z tamtego konta.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kiedy pojawi się ta nowa aktualizacja do XoX, która zmieni calkowicie interfejs systemu ? Niby miałobyc w tym miesiącu ale jest cisza..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawi się ta nowa aktualizacja do XoX, która zmieni calkowicie interfejs systemu ? Niby miałobyc w tym miesiącu ale jest cisza..

 

Już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wam jakie gry się podobają? Przyzwyczajeni czasem do tych 30 klatek?

 

Tak wiem jestem swirem fpsowym dlatego tak zauwazam to,ale cóż

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie testował ktoś Adapter Myszy Klawiatury Genesis Tin 200 na xox

WItam! Testowałeś Panie Kolego tego TINA 200? Ja używam mam mały problem w Division 2...obraz jakby przeskakuje....wiesz co z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jejjj dlaczego Mass effect 2 i 3 z DLC wciąz jest taki drogi? Chętnie przeszedłbym znów ME tym razem na konsoli.. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał sobie zrobić Ultimate Game Pass za około 120zł na 11 miesięcy https://lowcygier.pl...v18AAlgFIF42TLI , tylko dla tych co nie mają aktywnego game passa,(można mieć aktywnego golda jak również kiedyś być posiadaczem passa), dziś się z tym bawiłem, wszystko hula.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z perspektywy czasu stwierdzam że zakup xklocka to jedna z najlepszych decyzji zakupowych, szczególnie teraz w czasie pandemii. Najlepiej mi się gra na xklocku w samochodówki tu moje pytanie. Nie cierpię symulatorów typu cars, asseto corsa ,ograłem cała serie horizon po 2-3 razy, Crew, NFS zostały jeszcze jakieś warte uwagi wyścigi na xklocka bo wydaje mi się że nie...? Za rajdami typu dirt, v rally również nie przepadam jak za symulatorami.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 3 za darmo do 7go maja w Xbox live i Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 3 za darmo do 7go maja w Xbox live i Steam.

Można grać tylko do 7 maja.. Przynajmniej na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać tylko do 7 maja.. Przynajmniej na steam

 

No zapomniałem dopisać, że grać, a można tu i tu do 7go.

 

Próbował ktoś przez www "zakupić" z golda Sensible Soccer ? po dodaniu karty i kliknięciu potwierdź zakup strona łapie zwiechę i g... można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież save siedzą 'w chmurze' a nie lokalnie na dysku.

Wiele razy też robiłem ustawienia fabryczne i nigdy nie było problemu z sejwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż kupiłem sobie xbox One X, na konsoli głównie gram w fife 20, BFV, ostatnio kupiłem metro EXODUS, ładnie gra się prezentuje miałem zamiar ją przejść, ale chyba nie dam razy z powodu sterowania. W BF V na padzie gra się przyjemnie, a tutaj prawy analog działa strasznie drętwo, ciężko namierzyć przeciwnika, ustawienia niewiele zmieniają, może ktoś się wypowiedzieć czy da się to jakoś ustawić żeby poprawić komfort celowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od czego zależne jest połączenie konsoli za pomocą hotspotu z telefonem ? ciężko się połączyć. Można powiedzieć, ze na 50 połączeń uda się raz połączyć. Trzeba cos konfigurować ?

Edytowane przez Vamos_BLAUGRANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...