Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż kupiłem sobie xbox One X, na konsoli głównie gram w fife 20, BFV, ostatnio kupiłem metro EXODUS, ładnie gra się prezentuje miałem zamiar ją przejść, ale chyba nie dam razy z powodu sterowania. W BF V na padzie gra się przyjemnie, a tutaj prawy analog działa strasznie drętwo, ciężko namierzyć przeciwnika, ustawienia niewiele zmieniają, może ktoś się wypowiedzieć czy da się to jakoś ustawić żeby poprawić komfort celowania ?

 

Podłącz mysz i klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo nie mam pewności, zakupiłem pada Xbox one wersja Cyberpunk, będzie używany tylko do PC, na razie z kablem zanim zakupię jakiś BT albo oryginalny adapter, to jest to samo wejście co ma pad od PS4? Bo chciałbym skorzystać z tego kabla, którym ładuję i podłączam kontroler do konsoli PS4.
To wejście to jest micro usb?
Potem dokupię jakiegoś BT, macie coś dobrego do polecenia? Czy lepiej za te ok 50-60zł adapter?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 17:58, Reddzik napisał:

Mam pytanie, bo nie mam pewności, zakupiłem pada Xbox one wersja Cyberpunk, będzie używany tylko do PC, na razie z kablem zanim zakupię jakiś BT albo oryginalny adapter, to jest to samo wejście co ma pad od PS4? Bo chciałbym skorzystać z tego kabla, którym ładuję i podłączam kontroler do konsoli PS4.
To wejście to jest micro usb?
Potem dokupię jakiegoś BT, macie coś dobrego do polecenia? Czy lepiej za te ok 50-60zł adapter?

 

Kup coś takiego https://www.morele.net/adapter-logilink-adapter-bluetooth-v4-0-usb-bt0015-528877/

Ja używam od lat i działa bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mURdOcK napisał:

Kup coś takiego https://www.morele.net/adapter-logilink-adapter-bluetooth-v4-0-usb-bt0015-528877/

Ja używam od lat i działa bezproblemowo.

Dzięki, zapisane. nie wiem czy nie oddam pada, bo niestety "RB" skrzypi przy naciskaniu, nie zawsze, ale po kilku razach takie coś się pojawia.
Rozmyślam nad oddaniem, ale ogólnie jako nowy pad jest spoko, widać poprawki względem x360, nie jest źle. Wygląd tej edycji Cyberpunk z bliska jest taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2020 o 15:29, Reddzik napisał:

Dzięki, zapisane. nie wiem czy nie oddam pada, bo niestety "RB" skrzypi przy naciskaniu, nie zawsze, ale po kilku razach takie coś się pojawia.
Rozmyślam nad oddaniem, ale ogólnie jako nowy pad jest spoko, widać poprawki względem x360, nie jest źle. Wygląd tej edycji Cyberpunk z bliska jest taki sobie.

Na skrzypienie spróbuj smar silikonowy. U mnie przy padzie dołączonym do XoneX po 9 miesiącach lekko skrzypiał prawy trigger - raz psiknąłem i jest ok.  Podobnie było z Naconem Revolution Pro 2 do PS4, po kilku miesiącach normalnego użytkowania zaczął lewy spust hałasować, ale smar działa cuda i nie zaszkodził :) Nacon od roku działa bez problemu,  pad od Xbox od kwietnia śmiga.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kaczkofan napisał:

Na skrzypienie spróbuj smar silikonowy. U mnie przy padzie dołączonym do XoneX po 9 miesiącach lekko skrzypiał prawy trigger - raz psiknąłem i jest ok.  Podobnie było z Naconem Revolution Pro 2 do PS4, po kilku miesiącach normalnego użytkowania zaczął lewy spust hałasować, ale smar działa cuda i nie zaszkodził :) Nacon od roku działa bez problemu,  pad od Xbox od kwietnia śmiga.  

Zdecydowałem się oddać, będzie to mój pierwszy zwrot 14dniowy. Nigdy z tego nie skorzystałem. Sam wygląd też taki sobie, lepiej będzie oddać i wziąć przy następnej promocji, być może zwykły czarny.
Szkoda, że nie wszędzie działa pad od PS4 to bym nawet nie musiał rozważać zakupu pada od xboxa one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up


W sumie tak, jeśli tak szybko od zakupu zaczął tak hałasować, to nie ma co się zastanawiać. Tak swoją drogą to jestem ciekaw co z moim X zrobił serwis. Wysłałem 06.07., jutro będzie już u mnie wg informacji na stronie UPS. Problem z flickering black screen miałem, na kilku kablach i TV sprawdzałem. Ciekawe, czy załatwili sprawę tak szybko, czy akurat u nich problem nie wystąpił, bo konsola wraca z tym samym numerem seryjnym ?


W środę konsola wróciła, no issues found, tylko zrobili hard reset konsoli? W dodatku wczoraj zaczęły mi piszczeć cewki + konsola grzeje się mocniej niż wcześniej. Kolejny telefon na infolinię MS, przedstawiłem sytuację i cóż...miły gość z serwisu wygenerował mi zlecenia wymiany konsoli, w poniedziałek kurier podjedzie po moje padło. Akurat jak miałem dwa tygodnie wolne (żona i dzieciaki u teściowej, 470km od domu) i chciałem nadrobić trochę zaległości...heh.

Edytowane przez Kaczkofan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może durne pytanie, za swojego Xbox One X edycja project scorpio mogę dostać coś więcej niż gdybym miał zwykłą wersję ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już oficjalne wymiary konsoli? Chciałbym zamówić szafkę RTV na wymiar  i pytanie czy wejdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elvis79 napisał:

Może durne pytanie, za swojego Xbox One X edycja project scorpio mogę dostać coś więcej niż gdybym miał zwykłą wersję ? ;)

W teorii tak. Jeśli coś jest limitowane albo przeznaczone dla kolekcjonerów, to kosztuje zazwyczaj więcej i za coś takiego ludzie są skłonni dopłacić. Ty masz taką konsolę więc coś tam zawsze więcej wyciśniesz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki mem (albo to prawdziwe stwierdzenie), że ludki z PiSu mają takie kompetencje że mogą pracować w Google. I tak widzę te osoby, które dopuściły ten materiał z Halo jako zapowiedź przyszłego systemsellera ? Nie dość, że to nie wygląda jak next-gen, to jeszcze bardzo odstaje od dzisiejszych produkcji, osoba decyzyjna w MS powinna stracić stołek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać aż kupie konsole i ją wypakuje Xbox Series X?

1576204927_maxresdefault_9_story.jpg

 

Będzie granie w mocy 12 T ? 

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzysta z Xbox Console Streaming (streaming z konsoli na smartfon z androidem) i pomógłby mi ? Ściągnąłem aplikację, ale nie mogę w niej znaleźć opcji do sparowania z padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy Xbox albo ps odtwarzają filmy bluray z płyty?

Edytowane przez SyKeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SyKeS napisał:

Witam, czy Xbox albo ps odtwarzają filmy bluray z płyty?

Xbox (S oraz X) 4k UHD, PS4/pro tylko Bluray 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będzie jakiegoś problemu typu prawa autorskie czy coś? Albo że dźwięku nie ma? Mam kolekcję filmów na bluray a mój odtwarzacz wyzioną ducha, wkładam płytę i działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma z tym problemu.

PS

Oczywiście Xbox One S All-Digital Edition siłą rzeczy filmu z płyty nie odpali, bo napędu nie posiada :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy xbox posiada jakieś exlusivy których nie było na pc ? Bo odkupuje od kumpla po mega dobrej cenie, głównie do just na imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili sobie takowych nie przypominam szczerze mówiąc i przy aktualnej polityce wydawniczej MS raczej takich gier nie znajdziesz. Wszystkie duże tytuły pojawiają się na XO jak i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było powiedzieć 'Sunset Overdrive' albo przywołać kolekcję Halo, teraz nawet tego nie ma, bo w 2018 r. doszła wersja PC Sunset Overdrive, a niedawno też Halo: The Master Chief Collection trafiła na PC xD

Swoją drogą w temacie o exach na XONE, których nie ma na PC, taka grobowa cisza: https://www.neogaf.com/threads/best-xbox-one-exclusives-not-available-on-pc.1457076/

że aż ktoś to podsumował słowami "What a depressing thread." :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...