Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest "większość graczy"

Ta "większość" z internetu, czy mówimy o Johnnym i jego rodzinie?

 

Bo ta prawdziwa większość, czyli John właśnie tak jak mówisz pójdzie i kupi 4k bo gdzieś tam widział/słyszał.

Framerate? A co to?

 

Pamiętam świeżo po premierze X1 jak byłem ze znajomym bodajże w Empiku i rozmawialiśmy nt. tych sprzętów, a przy wystawce z konsolami stał gość koło 30 i usłyszawszy obrócił się i zapytał "która jest lepsza"... i takiej odpowiedzi oczekiwał - 1 albo 2.

Jego nie interesowało "dlaczego" w żadnym stopniu. Wziął konsolę pod pachę i polazł do kasy.

Myślisz, że takich ludzi jest mało? ;)

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie na PPE i kisnę z tych ich tyrad na temat tych 4 GB pamięci na system. To nic, że będzie dostępne 8 GB, źle że jest 4 na system. Równocześnie to nic, że w PS4 Pro z 3 GB idą na system i na gry jest tylko 5 GB xD Tam nie ma problemu, ale tu jest. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PPE jest jeszcze w miarę lekki rak, co się czasem dzieje na PSSite... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

To czego się spodziewałem.

Proc wcale nie taki słaby jak na konsolowe warunki. 2,3GHz 8 rdzeni, 12GB pamięci z czego jak na razie 8GB dostępne.

 

Cenowo pewnie wyjdzie poniżej 2k zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero gry na wylacznosc pokaza czy warto inwestowac w ta konsole. Bo mnie kolejne odslony Forzy, Halo i Gearsow walkowane do zmeczenia w ogole nie grzeja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Dopiero gry na wylacznosc pokaza czy warto inwestowac w ta konsole. Bo mnie kolejne odslony Forzy, Halo i Gearsow walkowane do zmeczenia w ogole nie grzeja.

 

Ja bym sobie w nową forzę zagrał. Minus FH3 to mała przestrzeń.

 

Xbox nie będzie miał z tego co wiem gier na wyłączność dlatego też nie cieszy się dużą popularnością.

 

Jak będzie kosztował poniżej 2k zl to i tak granie na xboxie wychodzi znacznie taniej niż na pc.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że mam xbox one s i nie planuje Project Scorpio do momentu gdy nie ogłosi sony ps 5 to pozostaje przy xbox one s. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty juz czekasz od premiery :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie słabo. Raczej nie kupię. Zostanę z ps4 i prawdopodobnie kupię dodatkowo switcha. Następna konsolka to będzie ps5 lub scorpio pro :E. Za mały skok wydajności na dzień dzisiejszy jak dla mnie. To 4k to dalej będzie upscalowanym 1440-1800p w ~30fps ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetni jesteście :lol2: Narzekacie jakbyście oczekiwali nowej generacji i rzucania na kolana specyfikacją techniczną zapominając, że nikt nie zapowiadał nowej generacji :) To z założenia miał być xbox one na sterydach i dokładnie to otrzymamy - obietnica spełniona, a wy płaczecie, że nie dostaniecie jakiegoś potwora technologicznego i to najlepiej jeszcze za pół darmo :) Wszystko kosztuje, więc jedynym wyjściem dla M$ jest teraz jakaś świetna optymalizacja tego wszystkiego - bebechy to nie wszystko, a dodatkowo cena przy produkcji każdej konsoli musi się zgadzać ;)

Mnie jedynie zawiodło to, że dzisiejsze zdarzenie wszyscy podnieśli przedwcześnie do rangi konferencji live na E3, a to tylko pierdzi filmik na youtube :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taki sprzet jest wystarczający, na tych podzespołach są najlepsze marże i można stworzyć zadowalającą jakość. Uważam że się bardzo da, jest dużo produkcji które są tego dowodem, mocniejsza wydajność podniosłaby cene sprzete a to sprawiłoby że mniej osób kupiłoby konsole stricte do gier. To nie iPhone, gdzie każdy ma telefon, i chce się być w ideologii amazing. W globalnej 7 miliardowej populacji mało osób mimo wszystko gra.

 

Obecna generacja może pozostawia niedosyt na papierze ale czy możemy, szczególnie posiadacze ps4 narzekać na jakość oprawy? W mojej opinii jest wystarczająco, będzie tylko lepiej a ciesze się że wydałem 1200 na konsole a nie 3000 bo wiecej naprawdę nie potrzebuje - jak 90% posiadaczy konsol, niedzielnych graczy, rodzin itp.

 

 

Co do premiery scorpio - i tak nie ma tu w co grać :E Może mieć zatem i 20 teraflopów, bez wojen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetni jesteście :lol2: Narzekacie jakbyście oczekiwali nowej generacji i rzucania na kolana specyfikacją techniczną zapominając, że nikt nie zapowiadał nowej generacji :) To z założenia miał być xbox one na sterydach i dokładnie to otrzymamy - obietnica spełniona, a wy płaczecie, że nie dostaniecie jakiegoś potwora technologicznego i to najlepiej jeszcze za pół darmo :) Wszystko kosztuje, więc jedynym wyjściem dla M$ jest teraz jakaś świetna optymalizacja tego wszystkiego - bebechy to nie wszystko, a dodatkowo cena przy produkcji każdej konsoli musi się zgadzać ;)

Mnie jedynie zawiodło to, że dzisiejsze zdarzenie wszyscy podnieśli przedwcześnie do rangi konferencji live na E3, a to tylko pierdzi filmik na youtube :lol2:

Tylko oni sami kręcili jakie to nie będzie "emejzing, altimejt gejming ikspirjens".

Do tego plotki o konsoli dla koneserów i wiążącej się z tym możliwej wyższej cenie.

 

Chwilowo została z tego tylko potencjalnie wysoka cena.

 

Co do premiery scorpio - i tak nie ma tu w co grać :E Może mieć zatem i 20 teraflopów, bez wojen :)

No tu akurat już takie pitolenie, dla pitolenia bo nie wiadomo co tam przyszykują.

Pusta karta - może być dobrze, może być słabo.

 

Było jakieś tam paplanie przy okazji o RDR2... Ależ by była gównoburza jakby grubo posmarowali za czasową wyłączność. :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetni jesteście :lol2: Narzekacie jakbyście oczekiwali nowej generacji i rzucania na kolana specyfikacją techniczną zapominając, że nikt nie zapowiadał nowej generacji :) To z założenia miał być xbox one na sterydach i dokładnie to otrzymamy - obietnica spełniona, a wy płaczecie, że nie dostaniecie jakiegoś potwora technologicznego i to najlepiej jeszcze za pół darmo :)

Co? Przecież Microsoft sam podkręcał klimat, obiecując naprawdę mocny sprzęt i nową jakość, więc jaka obietnica spełniona? Ktoś płacze? Gdzie? Kto oczekiwał sprzętu za pół darmo, zapodasz cytaty? Wymyślasz jakieś bzdety na poczekaniu, tylko nie bardzo wiadomo w jakim celu. Ludzie są zwyczajnie odrobinę rozczarowani - tutaj i na innych forach. Znając marketing wielkich firm, nie liczono na nie wiadomo jak potężną machinę, lecz równocześnie Microsoft dawał jasno do zrozumienia, że to nie będzie Xbox Pro. A to jest Xbox Pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetni jesteście :lol2: Narzekacie jakbyście oczekiwali nowej generacji i rzucania na kolana specyfikacją techniczną zapominając, że nikt nie zapowiadał nowej generacji :) To z założenia miał być xbox one na sterydach i dokładnie to otrzymamy - obietnica spełniona, a wy płaczecie, że nie dostaniecie jakiegoś potwora technologicznego i to najlepiej jeszcze za pół darmo :) Wszystko kosztuje, więc jedynym wyjściem dla M$ jest teraz jakaś świetna optymalizacja tego wszystkiego - bebechy to nie wszystko, a dodatkowo cena przy produkcji każdej konsoli musi się zgadzać ;)

Mnie jedynie zawiodło to, że dzisiejsze zdarzenie wszyscy podnieśli przedwcześnie do rangi konferencji live na E3, a to tylko pierdzi filmik na youtube :lol2:

 

Choć sam nie śledzę na bieżąco wszystkich informacji na temat konsoli, to dobrze pamiętam że na samym początku mówiono, że "project scorpio" to będzie taka konsola, aż prawdziwi gracze z kapci wyskoczą. Padały określenia "the most powerful" oraz prawdziwy potwór. Ok, na dzień dzisiejszy jest najmocniejsza w zapowiedziach, ale raczej potworem na prosiaka to ona nie jest :lol2: Z dużej chmury mały deszcz. Dla mnie i tak podzespoły są na drugim miejscu, liczą się gry. Ja tam czekam na zestaw: Days Gone, Detroit i God of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony tym, że nie będzie usprawnień jeśli chodzi o FPS. Bo jak gra na XONE będzie w 30 kl./s to na Scorpio też. Jedyne ulepszenie to bardziej stabilne animacja, bez dropów. Już się nawet nie łudzę, że kiedyś tam ktoś wyda konsolę z 60 fps we wszystkich grach. Nawet jakby to miało słabszą grafikę to i tak bym wziął właśnie taki sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam czasem gdzieś kiedyś nie padło też hasło pokroju "konsola dla zagorzałych PC'towców"? :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oni sami kręcili jakie to nie będzie "emejzing, altimejt gejming ikspirjens".

Do tego plotki o konsoli dla koneserów i wiążącej się z tym możliwej wyższej cenie.

 

Chwilowo została z tego tylko potencjalnie wysoka cena.

 

Mówili że będzie najmocniejsza konsola? Będzie. Zapowiadali 4k 60fps ? Będzie. Zapowiadali 6TF? Będzie.

To, że ludzie nie mają zdrowego rozsądku i nakręcili się jak głupi to już tylko ich własna wina. Teraz tylko teksty typu "Scorpio będzie podkręconym PS4 PRO" - do takiego jakże błyskotliwego wniosku można było dojść już po samej informacji na temat teraflopów.

 

Plotki...błagam :lol2: co mnie plotki obchodzą ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili że będzie najmocniejsza konsola? Będzie. Zapowiadali 4k 60fps ? Będzie. Zapowiadali 6TF? Będzie.

To, że ludzie nie mają zdrowego rozsądku i nakręcili się jak głupi to już tylko ich własna wina. Teraz tylko teksty typu "Scorpio będzie podkręconym PS4 PRO" - do takiego jakże błyskotliwego wniosku można było dojść już po samej informacji na temat teraflopów.

 

Plotki...błagam :lol2: co mnie plotki obchodzą ? :hmm:

Ale to były plotki także ze źródła. :E

Później może poszukam ale pamiętam, że sam Spencer kręcił mega hajp.

 

I nie, mnie to nie dziwi i nie boli. Na 80% przypuszczałem właśnie coś w tym guście.

 

A z tym 4k 60fps jak zawsze - poczekamy, zobaczymy.

Prosiak też miał być idealny, a są miejsca gdzie nie dostarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie nie mają zdrowego rozsądku i nakręcili się jak głupi to już tylko ich własna wina.

Za to Ty błyszczysz zdrowym rozsądkiem, nie potrafiąc poprawnie zinterpretować opinii ludzi na temat tej konsoli i najnowszych doniesień.

Teraz tylko teksty typu "Scorpio będzie podkręconym PS4 PRO" - do takiego jakże błyskotliwego wniosku można było dojść już po samej informacji na temat teraflopów.

Liczono po cichu na trochę nowszą/inną architekturę, a nie kręcenie tego co jest do granic możliwości, byleby napisać 6TF. Daruj sobie więc tanią ironię.

Plotki...błagam :lol2: co mnie plotki obchodzą ? :hmm:

Taką atmosferę wokół tej konsoli zrobił Microsoft, więc czego tutaj nie rozumiesz? Zresztą nie ma przecież żadnej gównoburzy z tego powodu, ani tutaj, ani nigdzie indziej. Wszyscy zgadzają się, że to będzie najmocniejszy sprzęt na rynku.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4K i 60 klatek może dla dzisiejszych tytułów, ale chyba nie dla tych co czają się za rogiem. Wszystko się wyjaśni. Ja nie jestem zainteresowany prosakiem, to tym bardziej nie jara mnie scorpio bez exów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką atmosferę wokół tej konsoli zrobił Microsoft, więc czego tutaj nie rozumiesz? Zresztą nie ma przecież żadnej gównoburzy z tego powodu, ani tutaj, ani nigdzie indziej. Wszyscy zgadzają się, że to będzie najmocniejszy sprzęt na rynku.

Nie no... Z tym "nigdzie indziej" to bym może nie szalał... *khem*główna*khem...*:heu:

 

I to mimo tego, że tak ładnie ich wszystkich wyręczyłem na samym początku... :(

 

:E

 

Ale dokładnie. Przecież tu nikt nie wznosi pięści ku niebiosom i nie krzyczy "co za zawód!".

Po prostu sporo osób myślało, że może choć minimalnie czymś zaskoczą... Tym bardziej, że data premiery była/jest nadal dość odległa.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4K 60fps to będzie w Forzie i tyle.

Możliwe, w Forzie jest to łatwiej osiągnąć niż w przypadku innych tytułów - zwłaszcza third party i gatunków stawiających sprzętowi nieco większe wymagania. Zresztą third party developerzy i tak nie będą się spinać, bazą większości gier pozostanie obecna (stara? :E) generacja.

Nie no... Z tym "nigdzie indziej" to bym może nie szalał... *khem*główna*khem...*:heu:

Tam się nie zapuszczam, cenię sobie swoje zdrowie psychiczne. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, w Forzie jest to łatwiej osiągnąć niż w przypadku innych tytułów - zwłaszcza third party i gatunków stawiających sprzętowi nieco większe wymagania. Zresztą third party developerzy i tak nie będą się spinać, bazą większości gier pozostanie obecna (stara? :E) generacja.

No to dostaną po dupie.

Bo w środku generacji raczej większość nie poleci po nowego klocka dla trójcy F, H, GoW. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...