Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Game Pass po E3 pojawiło się Metro Exodus

A właśnie miałem kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie stare subskrypcje z automatu się anulują przy konwersji do Game Pass Ultimate.

 

Ja mam teraz do końca listopada 2020 :E

Mi wskoczyło do września 2021, a miałem wcześniej LG i GP do lipca 2020 r. Świetna sprawa. Tylko teraz brak czasu na Xboxa, bo ogrywam exy Sony :E

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Mi wskoczyło do września 2021, a miałem wcześniej LG i GP do lipca 2020 r. Świetna sprawa. Tylko teraz brak czasu na Xboxa, bo ogrywam exy Sony :E

 

Dokładnie. Dlatego ja sprzedałem już kumplowy xboxa. Nie mam czasu grać na tylu platformach :D.. Obecnie mam w co grać na PS4, PC i iPadzie ;D.. A na xbox to i tak jakbym miał to bym grał w Mass Effecta.. ALe dla tej trylogii chyba nie warto mieć tej konsoli - bo jej potencjał by się marnował.. To lepiej sobie już kupić używke zwykłej wersji Xbox one :) albo po prostu grać na PC / za pomocą pada ;>

 

Game Pass na Xbox oferuje sporo gier ale w sumie jak ostantio przeglądałem to pograłbym tylko w parę tytułów.. Np Ori czy Mutant Year ...

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem materiał o najlepszym użyciu HDR od Digital Foundry i wspomnieli tam o Crackdown 3, redaktor mówił, że gra mu się podobała i całą skończył, z braku laku postanowiłem sprawdzić czy to taki crap i mega miłe zaskoczenie, gra wciąga niemiłosiernie, fabuła płytka i głupia, gra rodem z poprzedniej generacji ale ma coś w sobie, że nie można się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

CrackDown 3 to jedna z najgorszych gier w jaką przyszło mi zagrać. Na szczęście to była gra pożyczona to szybko oddałem. Smród na kilometr. Microsoft nie ma żadnych dobrych exów poza Forza i Gears of War 1. Bieda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

jak nie exy? GoW i forza to exy microsoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć, przykładowo w Gears 2,3,Judgement zagramy tylko na X360 i Xone, w Forza Horizon na X360 i Xone, a w Forza Horizon 2 tylko na Xone i X360, inne częsci z tych gier Xone i PC.

Forza Motorsport nie pamiętam a nie chce mi się sprawdzać wink.gif

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza to najbardziej badziewny EX jaki istniał. I nie chodzi mi o jakość gry tylko o sam fakt, samochodówka EXem. Dlatego nie kupiłem xklocka jak pewnie większość człowieków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu, więc tutaj zapytam, czy Xbox One X ze sklepu bestcena jest nowy? oraz czy należy bać się sprzętu z outlet'u?, jeśli sprzedawca pisze, że jest po naprawie i wystawia gwarancje producenta.

 

Tocząc temat poprzedników, moim zdaniem warto kupić Xbox One X ze względu na wsteczną kompatybilność, a potem przesiąść się na przyszłe ps5 (jeśli ktoś nie posiadał żadnej z konsol), która takową prawdopodobnie również będzie posiadała, jednocześnie zdążą ceny gier na ps spaść i oczywiście siła Xbox One X również robi swoje. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi z pytaniem, które zadałem na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bestcena to spoko sklep. Nie ma ryzyka, ze dostaniesz cos z outletu.. Chyba, że o tym piszą w opisie pod produktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza to najbardziej badziewny EX jaki istniał. I nie chodzi mi o jakość gry tylko o sam fakt, samochodówka EXem. Dlatego nie kupiłem xklocka jak pewnie większość człowieków.

Oddałbym wszystkie samochodówki z ps4 za forze na niej.

Xboxa w sumie trochę żałuję że się pozbyłem, choć sprzedałem bo wiedziałem że nie dam rady grać na wszystkim i znowu powtórka z xboxem 360 - zostawiać tylko dla forzy, czy nie?

Ty masz mocarny sprzęt, to nie musisz kupować klocka.

Ale jak widzi się tego gamepassa za grosze, to aż.... No nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wolę Nfsy od Forzy i Gt.

 

Ostatnie Nfs`y to syfy.. Dobry NFS zakończył się na Most Wanted (tym oryginalnym) Który wyszedł jakoś po świetnym Undeground 1 i 2 :). Późniejsze nfsy to kpina dla kierowców ;)

 

Oddałbym wszystkie samochodówki z ps4 za forze na niej.

Xboxa w sumie trochę żałuję że się pozbyłem, choć sprzedałem bo wiedziałem że nie dam rady grać na wszystkim i znowu powtórka z xboxem 360 - zostawiać tylko dla forzy, czy nie?

 

Dla jednej gry? Nie warto. Marnujesz wtedy konsole.. Ja tam Xbox one X sprzedałem bo trzymać ją dla Mass Effect - nie ma sensu. I tak mam te gry na Steam. Wiec jak przyjdzie ochota pograć to wystarczy odpalić na Tviku Steam Big Picture i jazda.. Tylko musze sobie skołować pad do xboxa.

 

Jak cena? bo nówki są teraz za 1.4k

 

 

Jaki spoko? W uja lecie z fakturami i gwarancją.

 

http://forum.pclab.pl/topic/1011703-sklep-bestcena/

 

Przestań czytać te bzdury... Jesli zakupiłeś z BestCena to zawsze masz prawo zwrotu i reklamacji. Ja tam nie mam problemów. I to nie tylko ja ale i moi znajomi od dawna kupuja i nienarzekają.

 

Kupuje tam sporo rzeczy. Np ostatnio wziąłem smartfona to jednak zwróciłem bo nie spodobał mi sie. 14 dni zwrotu - bez problemu przyjęli.. Drugi raz dostałem produkt uszkodzony to jeszcze nawet dzwonili gdy zgłosiłem i telefonicznie przepraszali za zaistniałą sytuację dodając, że jak najszybciej wyślą mi nowy gdy odeslę im uszkodzony sprzęt.

 

Oczywiscie może to też zależy od sprzętu jaki się kupuje u nich. Ja tam zawsze czytam dokładnie i np kupuje sprzęt gdzie jest normalna gwarancja. Np kupiłem Samsunga A50 dla siebie o ponad 30% taniej niż w innych u nas sklepach. Zyskałem dużo .. Gwarancja jest EU więc to nie ma znaczenia. A w innych naszych sklepach smartfon jest o 600zł droższy gdzie tylko niby uzyskujemy lepsza gwarancję ale to tylko na "papierze"..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłes tego A50 z FV/paragonem na 0% VATu to zapomnij o gwarancji producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeżeli kupiłes tego A50 z FV/paragonem na 0% VATu to zapomnij o gwarancji producenta.

 

Nie wiem o czym mówisz.. Nigdy nie miałem problemów ze sklepem eMAG / BestCena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym mówisz.. Nigdy nie miałem problemów ze sklepem eMAG / BestCena.

 

Mówie o gwarancji producenta, serio nie wiesz co to jest ? nie o sklepie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zakupiłem produkt Samsunga na terenie EU i to w normalnym sklepie. Więc nie ma problemów. Zresztą o czym my gadamy. Ważne by nie mieć problemów z produktem więc sprawa z gwarancja nie jest wtedy istotna :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie czytaj pierdół w internecie.. Dobrze ci radze bo inaczej będziesz miał w życiu ciągle problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłes tego A50 z FV/paragonem na 0% VATu to zapomnij o gwarancji producenta.

Przecież bestcena wystawia fakturę 23%. Kupowałem u nich wielokrotnie i nigdy nie było z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dlatego nie wiem skąd mają te informacje o problemach z bestceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie opinie ludzi, którzy nigdy tam nie kupowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Pewnie opinie ludzi, którzy nigdy tam nie kupowali

 

Z pewnościa tak było :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak można murem stać za sklepem bestcena... robisz u nich za PR?

 

Nie znam świadomej osoby, która poleciłaby drugiej, zakupy tam. Szczególnie topowych smartphone'ow.

 

Ktoś kiedyś ładnie ich podsumował, oczywiście z przymrużeniem oka.

 

DVG94GY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Pierdoły .. Wierzysz w to co piszą w internetach? no To powodzenia w życiu..

 

Mój kumpel rok temu kupił u nich samsunga.. Była wada.. Chyba w okresie wielkanocy oddał bo był oczywiscie jeszcze na gwarancji. Przyjecie na gwarancji odbyło się bez problemowo .. Tak samo jak kupujac je w naszych sklepach. Więc nie wiem co ty mi tu za wywody wklejasz..

 

w Tamtym tygodniu osobiście oddałem u nich Xiaomi Note bo jednak nie spodobał się mojej sis.. Jeszcze gość z bestceny zadzwonił i był niesamowicie sympatyczny i ustalilismy sprawe zwrotu.. Pieniadze uzyskalismy dzien po zwrocie.. Takiego supportu to chbya nawet najlepsze firmy nie mają..

 

Ja nie chce ich bronić. Może mam szcześćie u nich i tyle.. Ok.. Tylko trzeba wiedzieć, że problemy ze zwrotem mogą być u każdej innej firmy nawet u tych prestiżowych pokroju X-Kom. (Sam u nich miałem problemy ale nadal kupuje). Takie życie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie?

I telefon został przyjęty w autoryzowanym serwisie, czy u Pana Janusza w kanciapie?

 

Samo kombinowanie z podatkiem wiele mówi. Ale, co mi tam, nie mój problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Normalnie jak Płaskoziemcy :lol2: :lol2:

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...