Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

To wszystko wyjasnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sentymenty i sentymenty. To prawda ale dlaczego akurat tak mile wracamy wspomnieniami do starych gier? Dlaczego? Czyżby nas nowe już tak niezadowalały? Czy tacy już jesteśmy po prostu ?

Wiecie jak się najlepiej odrzuca sentymenty? Poprzez włączenie tej gry i zagranie ponownie - wychodzą wtedy zawsze bolączki tytułu, których samych wspomnieniami nijak nie pamiętamy. Są wyjątki, np. 2D RPG niemalże się nie starzeją i taki Baldur's Gate 2 spokojnie można ograć dzisiaj po raz pierwszy, ale już te stare 3D RPG to jest jakaś masakra jak się spojrzy nawet jakie to wszystko kanciaste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wiecie jak się najlepiej odrzuca sentymenty? Poprzez włączenie tej gry i zagranie ponownie - wychodzą wtedy zawsze bolączki tytułu, których samych wspomnieniami nijak nie pamiętamy. Są wyjątki, np. 2D RPG niemalże się nie starzeją i taki Baldur's Gate 2 spokojnie można ograć dzisiaj po raz pierwszy, ale już te stare 3D RPG to jest jakaś masakra jak się spojrzy nawet jakie to wszystko kanciaste.

 

To już zależy od samej gry oraz zwłaszcza nas.. Bo wiadomo ludzie czasami zmieniają poglądy i upodobania itp. Np może być tak jak mówisz, że powiedzmy zagram znów w jakiś stary hit np KOTOR 1 i mnie odrzuci przez przestarzałość UI, grafiki itp. Ale są gry które się nigdy nie zestarzeja. Czego dowodem są gry 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny xboxik. Jak by rozdawali ponownie eskę za drobne, to może bym się skusił.

Albo scarleta za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears 5 graficznie pozamiatał. Nie jestem wielkim fanem serii ale gra się w to całkiem przyjemnie. Przydała by się jakaś gra w stylu Uncharted w takiej grafice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na Xbox one X może i pozamiatał. Ale i tak daleko mu do eksluzywów od ps4 jeśli chodzi o oprawę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścisła czołówka na poziomie najlepszych exów sony. A oświetlenie z HDR to już wykracza poza ramy i to inni mogą się uczyć jak je robić. Oby więcej takich gier od microsoftu.

 

 

 

1CyClep.png

7XDelPQ.png

1cnksq.png

screeny z resetera

 

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy ja wiem troche pograłem na xklocu i nie urywa tyłka jak np Uncharted 4.. Może daltego ze w uncharted mamy wiecej jasnych pomiesczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No nie wiem czy dawac szanse 5 części? Zatrzymałem sięw połowie 2 odsłony.. Ale nie mam zamiaru ciągnąć jej do konca bo jest mega nudna .. 5 jest bardzo powiązana fabularne z poprzednimi odsłonami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears 5 graficznie pozamiatał. Nie jestem wielkim fanem serii ale gra się w to całkiem przyjemnie. Przydała by się jakaś gra w stylu Uncharted w takiej grafice :D

Gears 5 zawsze ma świetną grafikę. :cool:

Ogarnę DLC w grach to w październiku zrobię zakup życia czyli kupię Gears 5. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox one X może i pozamiatał. Ale i tak daleko mu do eksluzywów od ps4 jeśli chodzi o oprawę graficzną.

No nie powiedziałbym. Pewnie, exy na ps4 to zwykle piękne gry wyciskające ostatnie soki z czwórki i czwórki pro, ale to nie zmienia faktu, że technologicznie ktoś tam ciągle idzie na ustępstwa. Uncharted4 wygląda obłędnie nawet dziś, ale ta gra wciąż ma szachownicowe 4k i 30fps na pro. Gears5 leci w 60 klatkach i pełnym 4k. Graficznie te gry są bardzo podobne, to zwyczajne korytarze gdzie twórcy pokazują nam to co chcą. Pozostałych exów nie ma co porównywać, bo odpowiedników na XoX brak. Nie ma odpowiednika dla Spidermana, dla GOWa czy Days Gone. Ani pod względem mechanik ani świata przedstawionego. I to nie wina sprzętu ani programistów tylko takiej a nie innej polityki M$ w tej generacji w kwestii exów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę DLC do Assassin's Creed: Odyssey i formatuję konsole bo ją zaśmieciłem. :E

 

Wygrzebał w internecie że ma być jakaś aktualizacja albo w październiku albo w listopadzie.Ma być zamiana w menu i tu jest moje pytanie jak ktoś testuje już system w xbox insider tą są zmiany na lepsze czy na gorsze? :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zmiana UI menu w XoX? Przydałoby się. Są już jakieś szkice zmian wyglądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W końcu poszli po rozum do głowy.. Bo obecny jest koszmarny i kompletnie nie przyjazny. Jak widać skargi były więc muszą zmienic layout :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zeskanować okładkę Gears5 i mi podesłać ? mam fetysz, że jak posiadam cyfre (jak w tym przypadku) to i tak drukuje okładkę i w pudełku ląduje na półce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś się zdecydował na płytę, mając dostępną grę w abonamencie za 4 zł :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawe czy ktoś się zdecydował na płytę, mając dostępną grę w abonamencie za 4 zł :E.

 

Ale promocja na abonament się w końcu zmieni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta kupowania poza abonamentem, słabe jak 4ka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale promocja na abonament się w końcu zmieni..

Może tak, może nie. Niektórzy tak natłukli sobie tego abo z jakiś zdrapek, że nie ma powodu kupować płyty gow. A kto ograł kampanię za 4zł, też raczej nie będzie kupował teraz płyty. Jak będzie za 40 zł to pewnie czemu nie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Może tak, może nie. Niektórzy tak natłukli sobie tego abo z jakiś zdrapek, że nie ma powodu kupować płyty gow. A kto ograł kampanię za 4zł, też raczej nie będzie kupował teraz płyty. Jak będzie za 40 zł to pewnie czemu nie :E.

 

A znasz jakies sposoby na pozyskaniu tanszego abonamentu oprócz standardowych promocji? Mówisz ze zdrapki jakieś? Skąd? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, coś mi się obiło o ucha że ludzie jakimiś darmowy zdrapkami z jakiegoś eventu czy gamescoma czy coś, dobili sobie do maksimum na dwa, trzy lata naprzód. Dobry deal.

Na razie często są te promki więc wątpię że od tak znikną. MS musi uzależnić ludzi od tego abo, a dopiero później będzie przykręcał kurek. Jak dobry diler :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...