Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ttomek

Drukarki HP a zamienniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu było głośno o blokowaniu przez HP zamienników tuszy. Może ktoś powiedzieć jak ta sytuacja teraz wygląda? Ryzykować kupno zamiennika (np. activejet) czy kupować oryginał? Posiadam HP DeskJet 3635, do której pasują tusze 652.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę sensu kupowania następnych tuszów gdy te można napełnić w łatwy sposób i dużo taniej - wystarczy odkleić tą naklejkę z numerem tuszu i pod nią są otworki do których należy wlać tusz - w środku jest najprawdopodobniej gąbeczka http://druknet.pl/2_instrukcje_regeneracji/8_kartridze_atramentowe/art422_hp_deskjet_d1600_1660_2500_2530_2545_2560_2563_2566_2568_2660_5560_f2420_f2480_f4280_f4500_f4580_photosmart_c4670_4680_4780_hp_300_60_black_hp_300_60_color/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii dobrej jakości zamienników tuszy do modeli drukarek HP, to możemy pomóc i doradzić ponieważ zajmujemy się tym n co dzień, kupując dobry zamiennik w zasadzie niczym nie ryzykujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten model nie ma czasem zamienników refabrykowanych? HP ceny oryginalnych tuszy nie ma tak strasznych, gorzej z tonerami. Mimo wszystko i tak zawsze taniej jechać na zamienniku, wiadomo, zawsze jakaś oszczędność, jakość druku i tak podobna. Kiedyś kupowałam do HP zamienniki bodajże jetworld czy jakoś tak, w dobretonery.pl musiałbyś poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było głośno bo HP znienacka zaktualizowało softy do swoich drukarek ludziom, którzy mieli je podpięte do sieci i zamienniki przestały fungować. Po burzy w necie wycofali się z tego ale widzę, że chyba znów coś kombinują bo mi ostatnio drukarka stwierdziła, że czarna sikawka czarnego punkta już się jej nie podoba. Na szczęście miałem zamiennik innej firmy co działa. Ale widać jest coś na rzeczy.I teraz nie wiem czy kupować inne drukarki HP bo nie wiadomo czy znów czegoś głupiego nie wymyślą a patrząc na ceny oryginałów to sprzęta HP nie opłaca się kupować. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...