Forum PCLab.pl: Drukarki HP a zamienniki - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Drukarki HP a zamienniki

#1 Użytkownik jest niedostępny   ttomek 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Kwiecień 2017 - 21:03

Witam. Jakiś czas temu było głośno o blokowaniu przez HP zamienników tuszy. Może ktoś powiedzieć jak ta sytuacja teraz wygląda? Ryzykować kupno zamiennika (np. activejet) czy kupować oryginał? Posiadam HP DeskJet 3635, do której pasują tusze 652.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Ause 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Kwiecień 2017 - 21:10

Ja nie widzę sensu kupowania następnych tuszów gdy te można napełnić w łatwy sposób i dużo taniej - wystarczy odkleić tą naklejkę z numerem tuszu i pod nią są otworki do których należy wlać tusz - w środku jest najprawdopodobniej gąbeczka http://druknet.pl/2_...p_300_60_color/

Ten post był edytowany przez Ause dnia: 11 Kwiecień 2017 - 21:11

#3 Użytkownik jest niedostępny   Torad_eu 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 26 Kwiecień 2017 - 09:30

Akurat w kwestii dobrej jakości zamienników tuszy do modeli drukarek HP, to możemy pomóc i doradzić ponieważ zajmujemy się tym n co dzień, kupując dobry zamiennik w zasadzie niczym nie ryzykujesz.

#4 Użytkownik jest niedostępny   Magris 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 27 Kwiecień 2017 - 08:47

A ten model nie ma czasem zamienników refabrykowanych? HP ceny oryginalnych tuszy nie ma tak strasznych, gorzej z tonerami. Mimo wszystko i tak zawsze taniej jechać na zamienniku, wiadomo, zawsze jakaś oszczędność, jakość druku i tak podobna. Kiedyś kupowałam do HP zamienniki bodajże jetworld czy jakoś tak, w dobretonery.pl musiałbyś poszukać.

#5 Użytkownik jest niedostępny   tazania 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 28 Kwiecień 2017 - 15:55

Cos było głośno o tym blokowaniu ale nic takiego chyba nie zrobili :) Ja też ciągle na zamiennikach drukuję.

#6 Użytkownik jest niedostępny   mroczny sedes 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 29 Kwiecień 2017 - 18:29

Było głośno bo HP znienacka zaktualizowało softy do swoich drukarek ludziom, którzy mieli je podpięte do sieci i zamienniki przestały fungować. Po burzy w necie wycofali się z tego ale widzę, że chyba znów coś kombinują bo mi ostatnio drukarka stwierdziła, że czarna sikawka czarnego punkta już się jej nie podoba. Na szczęście miałem zamiennik innej firmy co działa. Ale widać jest coś na rzeczy.I teraz nie wiem czy kupować inne drukarki HP bo nie wiadomo czy znów czegoś głupiego nie wymyślą a patrząc na ceny oryginałów to sprzęta HP nie opłaca się kupować. ;-)

#7 Użytkownik jest niedostępny   Moniks 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 18:36

sprawdzcie sobie zamienniki z Astaro www.asarto.pl. nie powinno być takich problemów.

Strona 1 z 1