Skocz do zawartości
azgan

Star Wars: Battlefront 2

Rekomendowane odpowiedzi

Druga odsłona Battlefronta od DICE nadciąga. - AKTUALIZACJA: 16.04.2017r.

 

Pierwszy Trailer do gry Star Wars: Battlefront II - Pełna wersja

 

https://www.youtube.com/watch?v=ieo0K0MRsoo

 

Prezentuje wiele pojedynczych scen, wśród których możemy zobaczyć np. pole bitwy na księżycu Endora tuż po wybuchu Gwiazdy Śmierci (z perspektywy żołnierki imperium), mroźne pustkowie bazy na Hoth, Dartha Maula pojedynkującego się z… Yodą oraz bohaterów Przebudzenia Mocy. Całość zaś kończy się informacją, że gracze zamawiając produkcję przed premierą otrzymają bohaterów z The Last Jedi za darmo.

 

Oficjalna strona gry: https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/battlefront-2

 

Premiera 14 listopada 2017 (edycja standardowa)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu komuś się zachciało zakładać temat :E

 

Ja się jaram Clone Warsami i Darth Maulem :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBY wreszcie pojawiła się gra z klasycznych Gwiezdnych Wojen z normalną kampanią fabularną w singlu, multi zupełnie mnie nie interesuje.

Gdyby faktycznie miało się okazać, że to historia opowiedziana z perspektywy żołnierza Imperium po przegranej bitwie o Endor, byłoby kapitalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepsko jak na "najlepszy" trailer w historii dice, chyba że na konwencie pokażą coś innego i przede wszystkim dłuższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest teaser a nie trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepsko jak na "najlepszy" trailer w historii dice, chyba że na konwencie pokażą coś innego i przede wszystkim dłuższego.

Poprzedni Battlefront miał lepszy reveal trailer, ten las na Endorze wyrywał z kapci, tutaj wygląda ok, ale jakoś trochę zbyt wystylizowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest teaser a nie trailer.

 

Dokładnie tak to jest zapowiedź zapowiedzi :E. Pełna wersja Trailera ma zostać oficjalnie zaprezentowana w bliżej nieokreślonym terminie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem 16 kwietnia zobaczymy więcej :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japier**, mózg rozje**y :o

 

Star War: Battlefront 2 (EA) full trailer:

 

Fakt, że odchodza od formuły, że rebelia + jedi to dobra strona daje nadzieje, że są otwarci na kontrowersyjne rozwiązania, jest nadzieja, że się doczekamy porządnego single playera.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 17 listopada

Podział na klasy, możliwość rozwijania bohaterów, co do singla to dość dużo pracy wkładają (książka, singiel ma być kanoniczny, dużo współpracy z lucasarts). Ogólnie to mają zamiar dość sporo tego upchnąć, co ma niby być jedną z największych gier ea w ogóle.

 

Z prequeli na bank będzie Kamino i Theed(miasto z Naboo). W końcu będą też bitwy kosmiczne.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japier**, mózg rozje**y :o

 

Star War: Battlefront 2 (EA) full trailer:

 

Fakt, że odchodza od formuły, że rebelia + jedi to dobra strona daje nadzieje, że są otwarci na kontrowersyjne rozwiązania, jest nadzieja, że się doczekamy porządnego single playera.

Ostatnio to nie doczekaliśmy się porządnego multi. Trzymam kciuki, ale też jak przy EA obawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cenę na origin to radzę nie patrzeć, bo niektórzy to zawału dostaną, choć można się było tego w końcu spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cenę na origin to radzę nie patrzeć, bo niektórzy to zawału dostaną, choć można się było tego w końcu spodziewać

Czy im czasem sufit na łeb się nie spadł? :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ea doszło do wniosku że już nasz kraj można doić z cenami jak na zachodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, cena jak Mass Effect: Inkwizycja :E Pudełkowa pewnie będzie tańsza, chociaż jak sobie pomyślę o tych wszystkich cholernych DLC...na samo słowo "pakiet" dostaje białej gorączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwyżej znowu się wybiorę do Korei na zakupy, cena pewnie o prawie 50 zł mniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja wersji PL nie mam zamiaru kupować (o ile w ogóle) ze względu na wymuszanie wersji PL, kij im w oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja wersji PL nie mam zamiaru kupować (o ile w ogóle) ze względu na wymuszanie wersji PL, kij im w oko

PL dubbingu nie było w pierwszym bf, może i tym razem nie będzie, choć znając życie skoro jest singiel to pewnie go wsadzą na siłę.

btw sp ma nie być:

http://mashable.com/2017/04/15/star-wars-battlefront-2-season-pass-no-more/#B5FH6fxWXgqj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze w SP będziemy grali Imperium. Klimat super oby SP nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda nieźle, ale co z tego wyjdzie to się dopiero okaże.

Jak dla mnie zasadniczą wadą tej gry będzie to, że protagonistą znowu ma być kobieta, czego nie znoszę.

No i za dużo tych atrakcji: strzelaniny, walki pojazdami (a raczej wierzchowcami), walki myśliwców - wolałbym żeby to był klasyczny FPS z dobrą fabułą, a nie skakanie od atrakcji do atrakcji, z których w sumie niewiele wynika.

Ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że protagonistą znowu ma być kobieta, czego nie znoszę.

Kiedyś wyrośniesz z kompleksów, trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumienie budzi agresję.

Błąd - nie lubię grać kobietą, bo jako mężczyzna nie potrafię wczuć się w taką postać, a to podstawa dobrej zabawy w grze, przynajmniej dla mnie.

Druga sprawa to to, że kobieta-komandos to nie jest coś sensownego; wolałbym jeśli już kogoś takiego za przeciwnika, główny czarny charakter, wtedy miałoby to sens.

Tak czy inaczej poczekam i zobaczę co z tej gry wykombinują, choć trudno mi sobie wyobrazić żebym tego nie kupił i nie zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i za dużo tych atrakcji: strzelaniny, walki pojazdami (a raczej wierzchowcami), walki myśliwców - wolałbym żeby to był klasyczny FPS z dobrą fabułą, a nie skakanie od atrakcji do atrakcji, z których w sumie niewiele wynika.

 

:lol2: w tym zdaniu jest tyle sprzeczności że nawet nie wiem jak do tego się odnieść

Niezrozumienie budzi agresję.

Błąd - nie lubię grać kobietą, bo jako mężczyzna nie potrafię wczuć się w taką postać, a to podstawa dobrej zabawy w grze, przynajmniej dla mnie.

Druga sprawa to to, że kobieta-komandos to nie jest coś sensownego; wolałbym jeśli już kogoś takiego za przeciwnika, główny czarny charakter, wtedy miałoby to sens.

 

Nie wiem czemu to nie ma sensu, Jyn Erso czy Mara Jade, SW widziały już tego typu postacie. Uprzedzenie do kobiet albo jakieś kompleksy, inaczej się tego nazwać nie da.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię: nie lubię kiedy w FPSie wciska się dodatkowo sterowanie pojazdami czy samolotami/statkami.

Coś jak w Battlefield 3 - ani z tego dobry FPS nie wychodzi, ani symulator lotu.

Wolę, że tak się wyrażę, czystość gatunkową w grze, o co ostatnio coraz trudniej.

No ale nie musisz się ze mną zgadzać, ja mówię tylko co ja bym chciał i czego ja się obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...