Skocz do zawartości
azgan

Star Wars: Battlefront 2

Rekomendowane odpowiedzi

Lol gracze proszą o dalsze wsparcie a nawet płatne dlc.

 

Niech wspierają lubie czasem zainstalować i pobiegać z mieczem świetlnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.

No to szkoda instalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo znów jest szał na Sw.

Wyłączą serwery i koniec gry. ;) Taki jest plus tworzenia własnych serwerów i dodania wsparcia dla graczy, że gracza sami tworzą mapy i serwery, przykładów jest wiele, Q3A, Battlefront Classic, UT2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak oceniacie singla w tej grze? Mam do niej dostęp w Origin Basic i myślę nad instalacją. Od razu dodam, że nie jestem fanem STAR WARS w żadnej postaci, nie oglądam, nie interesuję się itd ;) Zastanawiam się tylko, czy ta gra gwarantuje przyjemną historię na kilka godzin z ładną oprawą?

Edytowane przez Joe Frazier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak oceniacie singla w tej grze? Mam do niej dostęp w Origin Basic i myślę nad instalacją. Od razu dodam, że nie jestem fanem STAR WARS w żadnej postaci, nie oglądam, nie interesuję się itd ;) Zastanawiam się tylko, czy ta gra gwarantuje przyjemną historię na kilka godzin z ładną oprawą?

Ja np nie lubie star wars ale bf2 jakoś przyjemnie się grało.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem masa ludzi na serwerach nie powiedziałbym, żeby zdychała a tym bardziej żeby chcieli wyłączyć serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj grałem masa ludzi na serwerach nie powiedziałbym, żeby zdychała a tym bardziej żeby chcieli wyłączyć serwery

A jest jakiś licznik żeby to sprawdzić jak było z battlefront?

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem masa ludzi na serwerach nie powiedziałbym, żeby zdychała a tym bardziej żeby chcieli wyłączyć serwery

Pogadamy za 16 lat. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy za 16 lat. szczerbaty.gif

 

Po co za 16 jak już teraz mam problem żeby wbić na serwery bo są przepełnione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co za 16 jak już teraz mam problem żeby wbić na serwery bo są przepełnione ;)

O to chodzi że w klasyczne Battlefronty da się grać teraz, a miały premierę w 2004 i 2005 roku, dlatego za 16 lat zobaczymy czy bedą serwery włączone. :E Tak samo jak UE i Q3A, 20 letnie gry i są serwery nawet mapy dodatkowe, ot co potrafi społeczność graczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Dużo ludzi wróciło też ze względu na updaty:

 

 

Podobno też miała być grywalna postać Ashoka Tano, ale chyba jej nie dodadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi wróciło też ze względu na updaty:

 

 

Podobno też miała być grywalna postać Ashoka Tano, ale chyba jej nie dodadzą.

 

Też wróciłem i jest moc :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help

Dodalem sobie ta gre gdy byla w gratisie na Epicu.

Gdy chce wejsc do jakiejkolwiek misji to wywala do pulpitu i wylacza gre.

Ktos, cos?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Nie grałem wcześniej nic w pokroju BF, COD itp. a z samym trybem on-line miałem styczność 8 lat wstecz. Ale od darmowej wersji na EGS z ciekawości zacząłem grać co jakiś czas i tutaj jest pytanie jak można wybrać mapy. Bo praktycznie cały czas wrzuca mnie tylko na 3, jakaś dżungla z ruinami, piaskowe miasto (raz nawet w nocy) i jakiś statek albo gwiazda śmierci i tyle praktycznie bo tylko raz czy dwa udało mi się zagrać na śnieżnej i plaży.

Czegoś w opcjach nie widzę albo nie wiem jak to wybrać czy jak to działa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy problem z tą grą - czasem, szczególnie jak wchodzę w jakieś kluczowe drzwi (np. tym robotem we właz) to gra się wyłącza. RAM'u widzę nie brakuje (użyte 11GB z 16 GB), VRAM za to solidnie zajęty (mam 4 GB). Win 10 najnowszy, GTX1650, stery może oczko starsze niż najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem nowe stery i dalej lipa. Gra sie zamyka automatycznie otwierajac Origin i Epic na pulpicie.

Wyglada mi to, ze cos jest nie tak z Epic lub Origin. Czy mozna odpalic gre pomijajac Origin/Epic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknalem w origin napraw gre i po naprawie chodzi bez problemu.

Dlaczego problem powstal ciezko powiedziec. Jedyne co zrobilem po intalacji gry to zmienilem wszystko na max + DX12 zamiast DX11 i to moglo byc to co wykrzaczylo gre.

Gra sie przyjemnie, ale nie odkrylem jeszcze jak sie zmienia bron podczas grania :P.

Edytowane przez Radziuwilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ODIN85 napisał:

Mapy zależą od trybu.

Tryb to 20 vs 20, serio jest tylko 5 map dostępnych i nie da się ich wybrać?

Edytowane przez _Unix_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram singla i kampania wygląda na dużo przyjemniejszą niż w takich CODach, takie mam przynajmniej odczucia. Fajne lokacje, odskocznia od typowych strzelanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze postrzegałem ogólnie SW jako miecze świetlne, tutaj mamy tylko fps z blasterami, a że strzelanek już od dawna nie lubię, to gra nie dla mnie. Choć to bardziej na MP jest nastawione? SP to raptem 3-4h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta

21 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Ja zawsze postrzegałem ogólnie SW jako miecze świetlne, tutaj mamy tylko fps z blasterami, a że strzelanek już od dawna nie lubię, to gra nie dla mnie. Choć to bardziej na MP jest nastawione? SP to raptem 3-4h?

Tak, gra głównie pod multi, ale kampania wygląda na bardzo porządną. Czytam, że jej długość to od 5 do 8 h. Nie sądziłem, że naparzanie w przestworzach da mi tyle frajdy. Fanem SW kompletnie nie jestem, ale w grze mi się to uniwersum podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sawyer1916 napisał:

Ta

Tak, gra głównie pod multi, ale kampania wygląda na bardzo porządną. Czytam, że jej długość to od 5 do 8 h. Nie sądziłem, że naparzanie w przestworzach da mi tyle frajdy. Fanem SW kompletnie nie jestem, ale w grze mi się to uniwersum podoba.

NAparzanie w przestworzach, to masz na myśli latanie x-wingiem? Jak tak to nie lepiej było kupić Squadrons?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefront 2 mam za darmo z Epic :) Ale już wiem, że kupię coś z tej serii jeszcze, na pewno. Graficznie, gameplayowo podoba mi się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest mod do Battlefront z  2015 roku żeby można było grać samemu lub biegać po mapie Sulfur Fields?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...