Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matekmz

PCLab.pl - oceń portal i daj nam znać, czego oczekujesz :)

Kierunek rozwoju portalu PCLab.pl  

516 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twoja ocena portalu PCLab w skali od 1 do 5:

    • 1
      29
    • 2
      60
    • 3
      210
    • 4
      187
    • 5
      29
  2. 2. Czego najbardziej oczekujesz od PCLaba? (można zaznaczyć kilka odpowiedzi):

    • Rzetelnych testów komponentów komputerowych
      496
    • Artykułów publicystycznych (felietonów naszych autorów)
      197
    • Newsów ze świata technologii
      378
    • Porównań zestawów komputerowych (np. najbardziej polecane laptopy, sprzęty dla graczy)
      263
    • Fajnych materiałów video
      62
    • Pierwszych wrażeń (np. krótkiej opinii o komponencie przed konkretnym testem)
      117
    • Działań na Facebooku i w kanałach Social Media
      12
    • Inne (napisz jakie w komentarzu)
      20
  3. 3. Jak według Ciebie, portal PCLab powinien się utrzymywać? (można zaznaczyć kilka odpowiedzi):

    • Za pomocą reklam na stronie głównej
      363
    • Poprzez płatne, rozbudowane artykuły specjalistyczne (jeśli tak, to ile możesz zapłacić?)
      52
    • Za sprawą sponsorów, którzy chcą realizować we współpracy z redakcją teksty sponsorowane
      255
    • Z dotacji od fanów i czytelników
      175
    • Dzięki reklamom w testach i tekstach
      196
    • Poprzez własny sklep z koszulkami, kubkami i gadżetami PCLabowymi (np. pendrive'y, vlepy lub podstawki pod kubek)
      249
    • Dzięki różnym akcjom promocyjnym z wykorzystaniem partnerów nie związanych z branżą IT
      256
    • Inne (napisz jakie w komentarzu)
      19
  4. 4. Czy portal PCLab.pl jest dla Ciebie głównym źródłem wiedzy specjalistycznej o komponentach komputerowych/branży IT?:

    • Tak
      81
    • Nie
      60
    • Jest jednym z wielu, które sprawdzam
      321
    • Wchodzę tu tylko dla forum, nie odwiedzam PCLab.pl w ogóle
      20
    • Tak, ale mam zastrzeżenia (napisz w komentarzu, jakie)
      26
    • Nie, mam zaufane serwisy zagraniczne, które odwiedzam (jakie?)
      7
  5. 5. O czym chciałbyś/chciałabyś czytać na PCLab.pl? (można zaznaczyć kilka odpowiedzi):

    • Testy procesorów
      466
    • Testy kart graficznych
      461
    • Testy płyt głównych
      413
    • Testy pamięci RAM
      383
    • Testy zasilaczy
      396
    • Testy obudów
      339
    • Testy kontrolerów obrotów/wentylatorów/schładzaczy
      285
    • Testy routerów
      228
    • Testy drukarek
      184
    • Testy monitorów
      375
    • Testy macierzy dyskowych
      195
    • Testy głośników
      259
    • Testy NAS i rozwiązań sieciowych
      190
    • Felietony/publicystyka dot. technologii
      212
    • Opisy skomplikowanych zagadnień dot. budowy komputera
      292
    • Opisy skomplikowanych zagadnień dot. budowy gier komputerowych i ich działania
      233
    • Testy porównawcze (różne karty graficzne w zakresie cenowym od, do itp)
      387
    • Przegląd najważniejszych informacji z każdego tygodnia w formie jednego artykułu
      144
    • Testy peryferiów (myszki, klawiatury, słuchawki)
      301
    • Teksty specjalistyczne o budowie procesorów, kart graficznych, płyt głównych, RAM czy zasilaczach
      294
    • Recenzje gier komputerowych z punktu widzenia ich optymalizacji/budowy i działania
      251
    • Polecane zestawy komputerowe (do określonej kwoty)
      218
    • Polecane laptopy (w przedziałach cenowych)
      176
    • Polecane peryferia dla graczy
      165
    • Artykuły publicystyczne o branży IT (np. ciekawe wydarzenia, które mają miejsce, nowe odkrycia technologiczne czy rozwój infrastruktury sieciowej)
      241
    • Newsy o grach
      217
    • Newsy o technologiach
      335
    • Newsy o gadżetach
      203
    • Newsy o nowych komponentach komputerowych
      317
    • Newsy o aktualnej sytuacji w branży (sprzedaż czy rozwój)
      244
    • Felietony historyczne (np. o historii kart graficznych, procesorów lub komputerów)
      225
    • Poradniki (jak coś złożyć, zbudować, sprawdzić)
      254
    • Inne (napisz w komentarzu jakie)
      16
  6. 6. Czy autorzy tekstów mają dla Ciebie duże znaczenie? Przywiązujesz się do nich? (można zaznaczyć kilka odpowiedzi):

    • Tak
      54
    • Nie, nie mają żadnego znaczenia
      150
    • Tak, dla konkretnych autorów wchodzę na portal
      33
    • Nie, oczekuję tylko, by tekst był ciekawy, autor ma mniejsze znaczenie
      236
    • Tak, autor o dużej wiedzy jest dla mnie autorytetem
      98
    • Nie, weryfikuję tekst w innych źródłach, niezależnie od autora
      101
    • Mam inne zdanie na ten temat (napisz w komentarzu, jakie)
      7
  7. 7. Co jest według Ciebie, największym problemem PCLab.pl? (można zaznaczyć kilka odpowiedzi):

    • Niski poziom testów
      148
    • Niski poziom newsów
      234
    • Niski poziom moderacji serwisu
      214
    • Duży bałagan w komentarzach pod tekstami
      241
    • Przestarzała szata graficzna portalu
      154
    • Niska częstotliwość ukazywania się nowych artykułów
      231
    • Brak ciekawych felietonów/publicystyki
      170
    • Brak sprawdzonych autorów
      79
    • Mam uwagi co do rzetelności zamieszczanych testów
      123
    • Mam uwagi co do jakości wykonywania zamieszczonych testów
      115
    • Mam uwagi co do ogólnej sprawności funkcjonowania portalu (jakie?)
      38
    • PCLab.pl to tylko forum, portal dla mnie mógłby nie istnieć
      29
    • Inne (napisz w komentarzu, jakie)
      34


Rekomendowane odpowiedzi

http://pclab.pl/kom89431.html=1089492

http://pclab.pl/kom89430.html=1089403

http://pclab.pl/kom89423.html=1089498

http://pclab.pl/kom89423.html=1089499

 

@matekmz

Proszę o szczerą odpowiedź. Co stoi na przeszkodzie, aby przez 4 miesiące nie stworzyć systemu, który poradziłby sobie z chaosem w komentarzach? Nakaz z góry (bo jak się ludzie pieklą i trolle są, to więcej klików), kwestia finansowa, brak techników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System raportowania winien być podobny do tego jak na forum - moderator otwiera zgłoszenie i widzi kto raportuje i jaki jest tego powód. Jeśli raportujący ma rację to post znika, autor jest karany. Jeśli raport pojawia się niesłusznie, szczególnie w dużych ilościach o jednej osoby to ona winna być karana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matekmz - stworzyłeś ankietę o problemach serwisu - najwięcej głosów zdobywają problemy z komentarzami/trollami na głównej. Przez 21 stron ( u mnie w przeglądarce ten temat ma właśnie tyle), na każdej jednej pojawia się wpis dotyczący burdelu na głównej.

Jaki masz ruch sieciowy na forum a na stronie? Myślę, że nie 1:1 bo na forum jest więcej aktywnych osób. Gdzie tutaj masz taki rynsztok? Jak się robi gnój w temacie - wejdzie mod. Blok, kosz,warn i jedziemy dalej. Tutaj moderatorzy dają ( w większości wypadków... ) radę a na głównej się nie da? Nieraz jest tutaj ostra dyskusja, OT się leje, ale na litość... Przez 2 tygodnie na głównej wisiało zdjęcie 2 metrowego stolca zamieszczone przez jakiegoś tumana...

Po temacie Vegi w ogóle zablokowałem komentarze. Nie wytrzymałem. Zabijcie mnie, warnujcie - ale nie czuję się winny złamania pkt 1. ust 22 regulaminu forum. Bo nie jestem masochistą do cholery sad.gif

Sam Ci pisałem tutaj z 10 razy - jest lepiej, widać, że ktoś to zaczął ogarniać i czyścić. Była jakaś interaktywność w tej kwestii... Teraz znowu jest to samo.

Uważam, że jesteś w porządku, ale nie masz doświadczenia jak rozpoznać trolla i uciąć sprawie łeb w zarodku. Efekt jest taki, że jest chyba ze 100 komentarzy o zbanowanym, biednym chotomie. Sporo z pomarańczowego nicka, bez możliwości zakopania, ale już nieważne.

Wiem, że nie masz czasu, że pracujesz nad czymś non stop, ale to nie jest wymówka na cały czas.

Uważam, że ten temat stał się bez sensu. Główny problem - zlany na całej linii. Sam chciałeś, żebyśmy się produkowali..

Ze względu na to, że chciałbym dla portalu PCLab możliwie jak najlepiej, wasza opinia jest dla mnie bardzo kluczowa. PCLab od zawsze był, jest i będzie dla czytelników, więc chciałbym poznać Wasze opinie, sugestie i odpowiedzi w powyższej ankiecie.

Jest to nie fair. Nie widzę zapisu, że "poznać nasze opinie" żeby sobie pogadać o problemach, których nie rozwiążemy, bo mamy Was gdzieś.

 

Wiem, że moja opinia kij znaczy, ale nietopyrz i Alejajca mają rację i dwoma rękoma się pod tym podpisuję.

 

AKTUALIZACJA

 

Przez 2 tygodnie na głównej wisiało zdjęcie 2 metrowego stolca zamieszczone przez jakiegoś tumana...

 

Przepraszam najmocniej  za wprowadzenie w błąd... Dalej wisi

 

 

img_37703046.jpg

 

 

Usunąłeś raportowany tutaj przeze mnie komentarz, ale cytaty już zostawiłeś. Spoko. Luz. Ehhh... jak to ma działać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie tapatalka to możemy dalej rozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo naprawdę bez sensu się produkujesz, odpuść szkoda klawiatury, czasu zegara procesora i prądu, od początku miałem podejrzenia że to całe "nowe" wydawnictwo nic nie wniesie i praktycznie kręcimy się w kółko na głównej nic się nie zmieniło, po za tym że zamiast rebelii Nvidi rządzi teraz rebelia AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo naprawdę bez sensu się produkujesz, odpuść szkoda klawiatury, czasu zegara procesora i prądu,

 

 

  • Odpaliłem wirtualną klawiaturę,
  • Zrobiłem OC,
  • Zrobiłem Unndervolting.

 

Spokojnie przyjacielu. Przygotowałem się solidnie, żeby powiedzieć swoje szczerbaty.gif Ale masz rację. Miłego zmieniania świata Laba życzę. Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, trochę zmian - tak, widać je - i po staremu czyli wracamy do braku komunikacji pospołu z niespełnionymi obietnicami, w których rzucaniu najlepszy był założyciel pclaba. Na pewnej stronie, którą odwiedzałem, też działo się źle, ale ktoś z autorów mi po prostu odpisał i opisał, jak się sprawy mają i dalej tematu nie drążyłem. Myślę, że tutejsi forumowicze też zasługują na słowa prawdy. Emocje opadły, rzeczywistość zdeptała wyobraźnię, a więc jak się sprawy mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, trochę zmian - tak, widać je - i po staremu czyli wracamy do braku komunikacji pospołu z niespełnionymi obietnicami, w których rzucaniu najlepszy był założyciel pclaba. Na pewnej stronie, którą odwiedzałem, też działo się źle, ale ktoś z autorów mi po prostu odpisał i opisał, jak się sprawy mają i dalej tematu nie drążyłem. Myślę, że tutejsi forumowicze też zasługują na słowa prawdy. Emocje opadły, rzeczywistość zdeptała wyobraźnię, a więc jak się sprawy mają?

 

Tak, jak miały się wcześniej - pół roku temu, rok, dwa lata, pięć lat... :cool: Zmieniła się tylko osoba rzucająca obietnice... na wiatr :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, czytam ten temat cały czas i widzę, co piszecie - jestem Wam wdzięczny za to, że robicie to regularnie, bo wiele mi to daje, a zgłaszane do usunięcia komentarze staram się usuwać.

 

Będę bardziej brutalny w usuwaniu trolli z tej strony, uczę się na błędach ;)

 

Co do tego, jak się sprawy mają, jest wewnątrz Ringier Axel Springer pospolite ruszenie w kierunku PCLabu - zarząd jest zainteresowany wdrażaniem zmian na portalu, więc teraz działam nad bardzo wieloma tematami. Niektóre z nich to:

 

- zmiany w procedurach testowych

- nowa koncepcja budowy artykułów

- modyfikacja wykresów

- szereg zmian w zakresie tematów, które podejmujemy - ukierunkowanie testów i działań w kierunku konsumentów, w tym publikacja artykułów dla ludzi. Mieliśmy czas w którym sprawdzaliśmy jedynie bardzo drogie rzeczy, więc próbujemy teraz załatwić te bliższe codzienności

- zmiany na forum

 

Jest tego sporo więcej, ale cały czas coś się dzieje. Istotne dla mnie jest, żeby przedstawić Wam dużo lepiej funkcjonowanie i działanie naszej redakcji. Liczę, że uda się to zrobić 1 września, na 15-lecie ;) Niestety PCLab nie dysponuje własnym zespołem programistów, więc musimy ich dzielić pomiędzy WSZYSTKIE serwisy technologiczne w naszej grupie, co utrudnia nam szybkie wdrażanie zmian.

 

No i pamiętajcie, że naprawdę, choćbym nie wiem jak bardzo chciał, nie da się wszystkiego zrobić w ciągu miesiąca czy dwóch.

 

Wywaliłem część wskazanych przez Was komentarzy, a kilku użytkowników odpocznie od strony przez kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Będę bardziej brutalny w usuwaniu trolli z tej strony, uczę się na błędach ;)

....

Wywaliłem część wskazanych przez Was komentarzy, a kilku użytkowników odpocznie od strony przez kilka dni.

Dzięki za info. :thumbup: Czyli komentarze na głównej są gdzieś przedostatnie w ważności wprowadzania zmian. Niestety działając jako jednoosobowy system moderując a) stracisz czas, który mógłbyś spożytkować lepiej b) w pewnym momencie sobie zwyczajnie odpuścisz, bo jest tego za dużo. Całość trzeba przebudować i zaprząc więcej rąk do pracy, niech chociażby autorzy tekstów mają możliwość moderowania, chociaż co poniektórzy nie mają doświadczenia, to mogliby ostentacyjny trolling, wulgaryzmy i ataki na osoby nagradzać. To byłby dobry początek. Same dyskusje na głównej są archaiczne w formie. Reakcja na newsa. Już w 2014 o tym wspominałem. Archaiczny system komentarzy na głównej chyba pora na zmiany?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reakcja jest dla mnie tylko potwierdzeniem niedoskonałości naszego systemu. Dziś dyskutowałem na temat komentarzy, ale żeby je drastycznie przerobić, potrzebujemy bardzo daleko idących zmian, co wymusza inne podejście do tematu.

 

Tym niemniej pomysł z umożliwieniem moderacji dla autorów jest ok i choćby to spróbuję wdrożyć jak najszybciej.

 

Komentarze nie są na samym końcu, mają dla mnie duże znaczenie, tylko nie zawsze mam możliwość sam do tego usiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.scssoft.com/2017/08/daf-tuning-pack.html

@matekmz

zwróć uwagę na okno, które pojawia się nad panelem komentarzy:

cY4tvHO.png

Każdy, kto pisze komentarz zostaje pouczony, że spam, flame będą surowo traktowane. Tutaj także powinna pojawić się podobna informacja.

Do monitorowania komentarzy wciągnąć newsmenów, może gdy poczytają opinie o ich stylu pracy to go zmienią. Odciąganie autorów testów od ich roboty na rzeczy pilnowania porządku pod ich artykułami jest lekko chybione. Chłopaki nie będą mieli czasu na właściwą robotę tylko większość dnia będą użerać się z trollowym przedszkolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to chciałbym testy lcd vs crt w grach tak jak kiedyś był test z inputlagiem. Tylko ten test był źle zrobiony bo był podłączony badziewiasty samsung.

Pewnie CRT miał problemy z V sync powyżej 144 klatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 osoby ze strony głównej zawieszone, dwie ostrzeżone, dzięki za wszystkie sugestie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy w końcu Hashi i Yoshi się doczekają zasłużonego perma podobnie jak Hashi wyrwał już na forum, czy jedynie można liczyć na klepanie po pleckach 7 dniowymi odpoczynkami, bo stwierdzam że owe "dobre zmiany" powoli mogą awansować do komedii roku, fanatycy intela wylatują z permami, a resztę się klepie po pleckach mimo że reprezentują zaawansowaną schizofrenię a ich posty wyglądają jak by je pisał psychol z zaburzeniami psychicznymi :hmm:

 

Ale tam był 17 cali samsung, który w jakiejś bardzo niskiej rozdzielczości był używany. Taki dell p1130 lub inny dobry np. eizo potrafi wyciągnąć 1600x1200@100hz. Wtedy test byłby porządnie zrobiony. Porównanie tak drogiego monitora z najtańszym ( teraz można czasami znaleźć darmo) samsungiem nie ma sensu.

 

Ehe, bo na pewno całe rzesze ludzi z tego portalu wręcz po nocach marzą o testach monitorów CRT :E

 

Może jeszcze do tego namów producentów aby do nowych GPU pakowali natywne D-Sub z RAMDAC'em, oczywiście nie zapomnij o mega frytkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy w końcu Hashi i Yoshi się doczekają zasłużonego perma podobnie jak Hashi wyrwał już na forum, czy jedynie można liczyć na klepanie po pleckach 7 dniowymi odpoczynkami, bo stwierdzam że owe "dobre zmiany" powoli mogą awansować do komedii roku, fanatycy intela wylatują z permami, a resztę się klepie po pleckach mimo że reprezentują zaawansowaną schizofrenię a ich posty wyglądają jak by je pisał psychol z zaburzeniami psychicznymi :hmm:

...

:thumbup: z trollami nie ma co się patyczkować, ale DisconnecT Tobie po prawdzie też się powinno dostać, ciągle nie uczysz się na błędach, prowokujesz, obrażasz itp. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jeżeli na kogoś nie działa jedno ostrzeżenie w jakiejś kwestii, to dalej będzie robił swoje, ergo nie ma co pobłażać. Do 3 maks. ostrzeżenia (trolle od razu, jak zostaną przyłapane, na nonszalanckim zachowaniu). Nie akceptuje zasad, niech szuka innego miejsca w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracam żadnej uwagi na to, czy ludzie których banuje są "trollami" Intela, AMD, Nvidii, PlayStation, czy wierzą w latającego potwora spaghetti. Nie interesuje mnie też to, czy są za prawicą czy lewicą, albo czy głosowali na PiS i na tej podstawie mam ich zbanować. Dlatego trochę śmieszy mnie jakiekolwiek odwoływanie do "usuwania fanatyków Intela, a zostawiania tych od AMD".

 

Jak ktoś łamie regulamin, to go łamie i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: z trollami nie ma co się patyczkować, ale DisconnecT Tobie po prawdzie też się powinno dostać, ciągle nie uczysz się na błędach, prowokujesz, obrażasz itp.

To smutne że nie widzisz poprawy, na portalu od okrągłego roku nie wypalałem żadnego ZPP mimo że swojego czasu bawiliśmy się w rekord "kto więcej wyciągnie" i "jak szybko wysadzić Hashi'ego z portalu na 2 miesiące"

Na forum trochę popracowałem aby zrzucić cały pasek, pół roku ciszy, a że Bono wpadł i postanowił przywalić paskiem po 30 godzinach po usunięciu moich postów, w temacie "kryndora" gdzie stwierdziłem że owej książki się nigdy się nie doczekamy to jakoś straciłem chęć, po co się starać? Skoro ktoś Ci i tak powie że krzywo oddychasz :E

 

Sprawę chciałem wyjaśnić po ludzku, napisałem PW do naszego wydawcy serwisu "matekmz", ale nasz wydawca który przecież tak bardzo chce zmienić portal, nie raczył ustosunkować się do wiadomości, wręcz przeczytał ją i olał, nie wiem myślał że nadawca nie widzi odczytanej wiadomości, mniejsza, bo nawet "grzecznego" spadaj się nie doczekałem :)

 

Nie zwracam żadnej uwagi na to, czy ludzie których banuje są "trollami" Intela, AMD, Nvidii, PlayStation, czy wierzą w latającego potwora spaghetti. Nie interesuje mnie też to, czy są za prawicą czy lewicą, albo czy głosowali na PiS i na tej podstawie mam ich zbanować. Dlatego trochę śmieszy mnie jakiekolwiek odwoływanie do "usuwania fanatyków Intela, a zostawiania tych od AMD".

 

Jak ktoś łamie regulamin, to go łamie i tyle ;)

Oczywiście zawsze jest to samo powtarzane, a nie tylko ja doskonale wiem, że fanatycy Intela i NV są najbardziej karani, reszta jest klepana po pleckach, przykład hashiego jest na tyle infantylny że rozwali praktycznie każdy temat który nie będzie współgrać z jego chorą ideologią, czytałeś bełkot w temacie własnego pada od Xone, wymyślanie bzdur o tym jakoby owy pad miał zakłócać pracę półkul mózgowych to tylko dowód że osobnik ma poważne problemy, oczywiście po co go usuwać, 7 dni i po sprawie wróci zrobi to samo, ale to nie mój problem portal traktuje już jako martwy wynalazek skoro każdy ma gdzieś zgłoszenia, ważne że BlindObsever wywalił go z życia forum, jest o wiele spokojniej :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że sprawa tego dziwnego wątku o którym wspominasz powinna być według mnie lepiej wyjaśniona. Znasz mnie trochę. Wiesz że jestem prawie, że pacyfistą i tylko jeden osobnik na tym forum, który jest w stanie podnieść mi ciśnienie...

 

Jak widzę na forum takie głupoty, to wychodzę i olewam. Niemniej podkreślałem tam, że dla mnie ten wątek był szkodliwy. Nie w sensie głupi, niepoważny - tylko po prostu szkodliwy, bo pośrednio godził w osoby chore i szufladkował je. Włączyłem się wtedy do dyskusji, chociaż nie miałem na to ochoty i próbowałem z nim jakoś logicznie pogadać. W końcu odpuścił, ale jestem pewien, że dalej twierdzi swoje i dalej będzie takie głupoty rozgłaszał.. Dlatego taka dyskusja nie ma sensu i źle to zostało rozwiązane.

BlindObsever wywalił go z życia forum, jest o wiele spokojniej  :thumbup:

 

Nie rozumiem tego człowieka, ale szczerze przyznaję - chwała mu i cześć za tego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o zbanowanie użytkowników z komentarzy z tematu http://pclab.pl/news75261.html

Hashi i kilka innych osób zasługuje już od dawna na wieczną banicję. Żeby normalnie nie potrafić porozmawiać o padach to już szczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o zbanowanie użytkowników z komentarzy z tematu http://pclab.pl/news75261.html

Hashi i kilka innych osób zasługuje już od dawna na wieczną banicję. Żeby normalnie nie potrafić porozmawiać o padach to już szczyt.

Hashi i ifeelveryblah zbanowani.

Hashi na tego bana solidnie zapracował. Po przeczytaniu tego tematu otworzył mi się nóż w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracam żadnej uwagi na to, czy ludzie których banuje są "trollami" Intela, AMD, Nvidii, PlayStation, czy wierzą w latającego potwora spaghetti. Nie interesuje mnie też to, czy są za prawicą czy lewicą, albo czy głosowali na PiS i na tej podstawie mam ich zbanować. Dlatego trochę śmieszy mnie jakiekolwiek odwoływanie do "usuwania fanatyków Intela, a zostawiania tych od AMD".

 

Jak ktoś łamie regulamin, to go łamie i tyle ;)

Zanim ocenię kogoś surowo, zastanawiam się dwa razy czy nie jestem po prostu uprzedzony np. z powodu innego zdania na jakiś temat. Mówię o ludziach, którzy zniszczyli merytoryczną dyskusję w komentarzach. O ludziach, którzy tworzą multikonta, żeby plażować swoje racje albo nawet ze sobą dyskutować (sic!). O jegomościach dawno zbanowanych w innych serwisach, a tutaj znajdujących pożywkę od wielu miesięcy czy lat. Matekmz, to jest realny problem, a nie jakaś moja krucjata, bo kogoś nie lubię. Pamiętam czasy, gdy treść pod artykułami potrafiła być równie ciekawa. Pojawili się nowi eksperci (stara gwardia siedzi cicho lub poszła naprzód) mający interesujące rzeczy do powiedzenia, niemniej jest ich mniej. Forum opuściłem, ale komentarze obserwuję uważnie od jakiegoś już czasu. Nie dziwię się, że wielu odpuściło sobie tę formę komunikacji, tak wielkie tam bagno się pojawia coraz częściej.

 

Tu się zgadzam. Łamie regulamin notorycznie, dlaczego więc ma mieć 40 wpisów od moderatorów i korzystać z forum niczym osoba, która namacalnie buduje wartość forum? Z reguły mamy do czynienia z dorosłymi lub świadomymi osobami. Wiedzą co to jest wulgaryzm, trollowanie, atak na drugą osobę, szkoda dla serwisu. Wiedzą również, że znajdują się w domenie publicznej.

 

To smutne że nie widzisz poprawy, na portalu od okrągłego roku nie wypalałem żadnego ZPP mimo że swojego czasu bawiliśmy się w rekord "kto więcej wyciągnie" i "jak szybko wysadzić Hashi'ego z portalu na 2 miesiące"

Na forum trochę popracowałem aby zrzucić cały pasek, pół roku ciszy, a że Bono wpadł i postanowił przywalić paskiem po 30 godzinach po usunięciu moich postów, w temacie "kryndora" gdzie stwierdziłem że owej książki się nigdy się nie doczekamy to jakoś straciłem chęć, po co się starać? Skoro ktoś Ci i tak powie że krzywo oddychasz :E

...

Cieszę się bardzo i kibicuję w takim razie. Jednakowoż widziałem w przeciągu miesiąca bądź dwóch, jak w komentarzach szalejesz, więc chyba nie do końca jest, jak opisujesz sytuację. Forum odwiedzam sporadycznie. Nie znam obecnych dram. Słowa to wiatr... liczą się czyny. Zresztą nawet po opisie pod awatarem widać, jaki masz stosunek do forum. To jak w końcu jest naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DisconnecT jest raczej miłośnikiem naszej konkurencji, bo kilkukrotnie już trafiłem na jego wypowiedzi na innych portalach, które hejtują (bardziej lub mniej) PCLab.

 

No ale każdy ma prawo do własnej opinii.

 

Tak czy inaczej, jestem Wam wdzięczny za zgłaszanie ludzi do odstrzału, zaraz poleci kolejna fala banów, właśnie przeglądam komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DisconnecT jest raczej miłośnikiem naszej konkurencji, bo kilkukrotnie już trafiłem na jego wypowiedzi na innych portalach, które hejtują (bardziej lub mniej) PCLab.

 

No ale każdy ma prawo do własnej opinii.

 

Tak czy inaczej, jestem Wam wdzięczny za zgłaszanie ludzi do odstrzału, zaraz poleci kolejna fala banów, właśnie przeglądam komentarze.

 

Ciężko być fanem konkurencji kiedy nie posiada się konta na żadnym innym polskim portalu IT, no chyba że liczysz fora urządzeń mobilnych w których w ogóle nie porusza się tematu laba, zatem chętnie zobaczę co rzekomo gdzieś tam pisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...