Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JayWhite

Obudowa SPC X70W + panel/nóżka PaxM70

Rekomendowane odpowiedzi

SPRZEDANE - NIEAKTUALNE

1111jpg_aaxnahn.jpg 2222jpg_aaxnahe.jpg 3333jpg_aaxnahw.jpg 4444jpg_aaxnahs.jpg 5555jpg_aaxnaha.jpg 6666jpg_aaxnahq.jpg 7777jpg_aaxnarp.jpg 8888jpg_aaxnarh.jpg 9999jpg_aaxnarr.jpg 99999jpg_aaxnarx.jpg 999999jpg_aaxnarn.jpg 9999999jp_aaxnare.jpg 999999999_aaxnarw.jpg

 

Na sprzedaż obudowa SilentiumPC X70W z panelem frontowym oraz nóżką od SilentiumPC PAX M70 w oryginalnym opakowaniu i zabezpieczeniu.

Obudowa posiada ślady użytkowania, od mikrorys od przecierania szmatką z mikrofibry panelu bocznego z plexą jak i drobnych otarć po niektóre modyfikacje jak np.

wymiana nóżki oraz panelu frontowego na inny od SilentiumPC PAX M70, zaślepienie wlotów powietrza od spodu obudowy, którędy mógł się dostawać kurz, zaklejone wloty powietrza do dysków hdd (do piwnicy hdd/psu), okleiną dobraną, aby komponowała się z wzorem piwnicy(możliwość odklejenia).

 

 

Strona producenta:

https://www.silentiumpc.com/silentiumpc-aquarius-x70w-pure-black/

 

W zestawie:

To co daje fabryka/producent

Nóżka i panel frontowy pax m70w (domyślnie zainstalowany)

Nóżka x70w (klejona, widoczne na zdjęciu), oraz panel x70w dodatkowo w paczce.

Dodatkowy wentylator 140mm corsair (po za nim są 3x 120mm sigma pro)

Sigma pro 1x przepracowała ok 70h, dwie pozostałe praktycznie nieużywane, od razu były zastąpione innymi wentylatorami.

MOŻE BRAKOWAĆ NIEKTÓRYCH ŚRUBEK

 

  • Cena - 150 zł z przesyłką
     
  • 2016-06-29 - Data zakupu, od tej daty jest 24 miesiące gwarancji w morele.net na podstawie faktury pdf.

  • Płatność przelewem z góry, brak pobrania.
  • BRAK ZWROTU! RĘKOJMI ITD. Z MOJEJ STRONY. MASZ TYLKO GWARANCJE PRODUCENTA. WIEM CO SPRZEDAJĘ, ZDJĘCIA I OPIS STARAŁEM SIĘ ODDAĆ JAK NAJLEPIEJ, ABY ODDAĆ STAN TECHNICZNY I WIZUALNY. BĘDZIE ZAPAKOWANE PANCERNIE, WIĘC KURIER RACZEJ NIE USZKODZI.
    W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NIE MAM CZASU NA ZWROTY ITP. - ZANIM POMYŚLISZ O ZAKUPIE - PRZEMYŚL 3 RAZY, BO SZKODA MOJEGO I TWOJEGO CZASU .

  • Kontakt - PW / jaywhite352@gmail.com / telefon

 

SPRZEDANE - NIEAKTUALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5

Cena 150 z przesyłką

możliwe allegro + prowizja

 

SPRZEDANE - NIEAKTUALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...