Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mjoss87

Pytanie! AMD A8-6600K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem komputer z procesorem AMD A8-6600K with Radeon HD Graphics 3,90 GHz. Mam do niego kartę graficzną AMD Radeon HD 8570D, która jest podobno "zintegrowana". Niestety najnowsze lepsze gry nie pójdą mi na tym sprzęcie i tu pytanie czy jest możliwość abym kupił nową karte graficzną - myślę o NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti??? Chdzi o to czy mogę ją podłączyć do takiego procesora i gry będą działać płynnie. Ponad to mam 8GB RAM a nie ukrywam, że chciałbym pograć w gry takie jak Far Cry 4, Primal czy najnowsze Assasyny itp...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem komputer z procesorem AMD A8-6600K with Radeon HD Graphics 3,90 GHz. Mam do niego kartę graficzną AMD Radeon HD 8570D, która jest podobno "zintegrowana". Niestety najnowsze lepsze gry nie pójdą mi na tym sprzęcie i tu pytanie czy jest możliwość abym kupił nową karte graficzną - myślę o NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti??? Chdzi o to czy mogę ją podłączyć do takiego procesora i gry będą działać płynnie. Ponad to mam 8GB RAM a nie ukrywam, że chciałbym pograć w gry takie jak Far Cry 4, Primal czy najnowsze Assasyny itp...?

 

No możesz, nic strasznego się nie stanie. Integry w apu lubią szybkie pamięci w dualu np 2133 mhz albo 1866 mhz. Jak masz jedną kość o szybkości 1333 mhz to nie dziwne że nic nie uruchomić nie możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No możesz, nic strasznego się nie stanie. Integry w apu lubią szybkie pamięci w dualu np 2133 mhz albo 1866 mhz. Jak masz jedną kość o szybkości 1333 mhz to nie dziwne że nic nie uruchomić nie możesz

 

JA trochę laik jestem. Rozmiem, że oczywiście poprzednia kartę graficzna musze wtedy wypiąć, bo nie wiem jak to jest kiedy jest zintegrowana, czy mogą być wpięte 2 karty naraz??

 

PS Co do tych mhz - http://allegro.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1050-gddr5-i6692340764.html jeśeli ta karta ma 1404 mhz to lepiej poszukać innej co ma więcej tego takowania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...