Skocz do zawartości
Mhelkir

Coffee Lake - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ap ropo internetu to mój dostawca zaoferował mi 16Mbit/s pod nowym adresem a obecnie mogę wbić na 1000 Mbit/s ale zatrzymałem się na 500 bo styka do wszystkiego, jak będzie tak źle to tez zacznę jęczeć ze pixy za duże wklejacie :lol2: :lol2:

16 Mb/s? Panie a to na tym w ogóle strona Google się załaduje? 8:E

 

Też mam 500 Mb/s i nie wyobrażam sobie cofki poniżej 150 Mb/s, no way! :E

 

Mniej miejsca, gorszy internet, stary jak Ty żeś wybierał to ja nie wiem :D

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e nie jest tak źle , chciałem się usadowić w jednym z pokoi gościnnych :lol2: i od tego się wszystko zaczęło, po drugie to przed domem jeździ mi jeszcze koparka a mój dostawca internetu nie dostanie wolnej reki na głównej zwrotnicy, jest inny dostawca co ma monopol na całej ulicy ale stawka prawie x2 :mad2:,

no ale właśnie bylem na odbiorze i po końcowej weryfikacji dałem wolna rękę zonie wręczając jej metrówkę i skończyło się na : to postawisz na Lini prostej do Komputera Dużego Kwiatka by kompa nie było widać "nie ma problemu ale musisz go sama podlewać bo jak kwiat uschnie to będzie kompa widać

tak wiec Udało się :P :P :P :P :P :P :P

czasem male rzeczy zostawiają głębokie ślady ale jak by nasze życie wyglądało gdyby Faceni nie mieli Racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://m.pclab.pl/news80068.html

 

Prawdziwy ser szwajcarski.

 

http://www.seryzgoliszewa.pl/blog/dlaczego-ser-ma-dziury/

 

(…) gdy w leżakującym serze rozwiną się już wspomniane bakterie, rozpoczynają one proces fermentacji propionowej (…), jednym z produktów tej reakcji jest dwutlenek węgla, który nie mogąc wydostać ze zbitej masy (…) rozpycha miąższ, tworząc duże, kuliste dziury o równomiernym rozmieszczeniu

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://m.pclab.pl/news80068.html

 

Prawdziwy ser szwajcarski.

 

http://www.seryzgoliszewa.pl/blog/dlaczego-ser-ma-dziury/

 

(…) gdy w leżakującym serze rozwiną się już wspomniane bakterie, rozpoczynają one proces fermentacji propionowej (…), jednym z produktów tej reakcji jest dwutlenek węgla, który nie mogąc wydostać ze zbitej masy (…) rozpycha miąższ, tworząc duże, kuliste dziury o równomiernym rozmieszczeniu

 

Oczywiście, smutne jest tylko to że do dzisiaj nie udało się udowodnić rzeczywistego wykorzystania żadnej z ukazanej podatności na żywym organizmie. Także mamy typowe pierdololo po to żeby tylko narobić szumu w mediach. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie macie! Gramy dzisiaj w nowego Cinebencha:

rozumiem ze jakieś Nagrody przewidziano :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medal z ziemniaka - i mam na myśli prawdziwy ziemniak, nie potato-CPU :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medal z ziemniaka - i mam na myśli prawdziwy ziemniak, nie potato-CPU :E

to juz nawet patrzac na koszt kuriera to oplace sie brac udzial :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100/50 Mbit/s vdsl tyle mi oferuje moj dostawca, ping zrobili pomiar i jest na okolo 25 do 30 do zwrotn7cy, albo 250/50 swiatlowod co wybrac bo 500/50 to juz cena kosmos a o 1 Gbit/s to raczej nie zaplace 100 euro u monopolisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena ważna :) Ale najlepiej światłowód nawet najwolniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100/50 Mbit/s vdsl tyle mi oferuje moj dostawca, ping zrobili pomiar i jest na okolo 25 do 30 do zwrotn7cy, albo 250/50 swiatlowod co wybrac bo 500/50 to juz cena kosmos a o 1 Gbit/s to raczej nie zaplace 100 euro u monopolisty

 

Jeżeli finansowo nie ma tragedii to bierz światło 250/50 to już sensowne łącze. Sam się przesiadłem z 250/20 na 500/30 i mimo dużej różnicy na większych plikach nadal uważam że 250 daje radę.

W VDSL się nie pakuj ta technologia to już skansen, w wielu przypadkach wątpliwej jakości linie telefoniczne i mocne wahania parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dość dawno temu widziałem (chyba w tym temacie) grafikę z sekcją zasilania na płytach. Była tam tabelka z większością płyt na chipsecie z390 z podziałem na sekcję/Waty. Była wklejana odnośnie Intela I9 9900K. Może ktoś ma ją pod ręką :)

 

Edit. Już znalazłem, w innym temacie.

Edytowane przez Matakujce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dość dawno temu widziałem (chyba w tym temacie) grafikę z sekcją zasilania na płytach. Była tam tabelka z większością płyt na chipsecie z390 z podziałem na sekcję/Waty. Była wklejana odnośnie Intela I9 9900K. Może ktoś ma ją pod ręką :)

 

Ta tabelka to radosna twórczość jakiegoś pseudo entuzjasty, nie ma sensu jej tutaj wklejać. Szroty pokroju Maximusa XI Hero na samym szczycie, a sekcja pocięta do poziomu Strixa, za to lepsze płyty z mocniejszym VRM lądowały niżej :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się tylko czy Gigabyte Aorus Pro i Elite mają tę samą sekcję zasilania,bo cenowo znacząco się różnią.

Edytowane przez Matakujce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że VRM jest ten sam, nie widzę tylko sensu brania Elite, jak Pro jest modelem wyższym, lepiej doposażonym, a różnica w cenie to ~ 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla Andrzeja.

 

Pierwszy CPU Intela z seryjnym TDP na poziomie 500 lol2.gif

 

Napisz do Romana, żeby na tym odpalił Linx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla Andrzeja.

 

Pierwszy CPU Intela z seryjnym TDP na poziomie 500 lol2.gif

 

Napisz do Romana, żeby na tym odpalił Linx.

 

Jak to w CineBench ma 110*C, to ile będzie mieć stopni w Prime Small FFT ? Zgaduję, że dokładnie bazowe 4,0GHz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale motyw dobry. Startujemy CB - wrruuuuuuuuM :D

 

1.45v.... Grube warianty są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sekcja zasilania na Asus Strix Z270F wytrzyma przy i9-9900k stock ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sekcja zasilania na Asus Strix Z270F wytrzyma przy i9-9900k stock ?

 

Wytrzyma, ale mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę z faktu że ten procesor natywnie nie ruszy na tej płycie i będzie potrzebny pin mod oraz bios mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1111.jpg

 

overclocker Allen "Splave" Golibersuch did bin a relatively large sample set of 200 Core i9-9900Ks against a smaller pool of five Core i9-9900KFs, and found that a larger percentage of KF models binned to higher frequencies. That anecdotal evidence suggests that Core i9-9900KF could be attractive to overclockers chasing the top overclocking records.

Link do źródła

Edytowane przez Ogider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kogos to zainteresuje.

Zrobilem pomiar poboru mocy calej platformy i5 3570K, oraz i9 9900K w czasie gry w BF5 i jestem troche zaskoczony bo okazalo sie ze 9900k stock pobiera mniej mocy niz podkrecony 3570k, w idle zuzycie jest niemal identyczne.

 

3570k OC 4,5GHz + GTX 970 1550/8000 +16GB Ram zuzywa w czasie gry około 335W, idle pulpit 105W EIST/Cstates aktywne

9900k Stock 4,7GHz + GTX 970 1550/8000 +16GB Ram zuzywa w czasie gry około 315W, idle pulpit 105W EIST/Cstates aktywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...