Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WhiteBee

GTX 660 Ti problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem gtx 660 ti i mam problem bo gdy instaluje sterowniki do karty to trzeba zresetować kompa aby sie to wszystko ustwaiło. No i jak sie odpala to po tym startowym okienku biosie chyba jest to ladowanie widnows gdy znika robą sie takie zielone paski, cos zaczyna szybciej chodzic chyba wiatrak jakis. No i komp sie odpala z tym zielonym i tak miga to całe. Wie ktoś o co chodzi jak to naprawić?

Pod spodem jest fota jak to wygląda. Proszę o pomoc!

 

http://zapytaj.onet.pl/Category/007,016/2,30622756,Karta_graficzna_gtx_660_Ti_problem.html

 

Tutaj jest link gdzie fota bo tutaj sie dodac nie chce ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawisz tego. Masz artefakty, które wychodzą po instalacji sterowników. Masz albo uszkodzone GPU, albo vram karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawisz tego. Masz artefakty, które wychodzą po instalacji sterowników. Masz albo uszkodzone GPU, albo vram karty.

To co mam zrobić ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystaw ją na sprzedaż jako uszkodzoną za co łaska

 

kombinuj nową karcioszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak występują artefakty w biosie to karta na bank uszkodzona,jeśli tylko w Windows to jeszcze jest niewielka możliwość że to jakiś problem ze sterownikami. Sterowniki można wyczyścić w DDU i ewentualnie wgrać inną wersję, niekoniecznie najnowsze. Prawdopodobnie karta uszkodzona jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić ? ;d

 

Wywalić ją na śmietnik?

 

Przegrzać piekarnikiem - zakładając, że wiesz co robisz?

 

Jak występują artefakty w biosie to karta na bank uszkodzona,jeśli tylko w Windows to jeszcze jest niewielka możliwość że to jakiś problem ze sterownikami. Sterowniki można wyczyścić w DDU i ewentualnie wgrać inną wersję, niekoniecznie najnowsze. Prawdopodobnie karta uszkodzona jednak.

Artefakty w 2D i środowisku "dosowym" to tylko kwestia czasu. Przerabiałem to samo na 4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak występują artefakty w biosie to karta na bank uszkodzona,jeśli tylko w Windows to jeszcze jest niewielka możliwość że to jakiś problem ze sterownikami. Sterowniki można wyczyścić w DDU i ewentualnie wgrać inną wersję, niekoniecznie najnowsze. Prawdopodobnie karta uszkodzona jednak.

Te kolorki mam przy odpalaniu windowsa i tak stoją dopóki nie wyłącze kompa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...