Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karolthas

Przestrzenne, bassowe słuchawki dokanałowe do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po 3 latach i 3 miesiącach moje ukochane Fisher Audio Eterna Pro odeszły z tego świata. Próbowałem je naprawić - po raz dziesiąty już z resztą - niestety tym razem poszedł sam przetwornik i nic nie dało się zrobić. Szukam więc dla nich godnego zastępcy.

 

Słuchawki mają być przede wszystkim dobrej jakości wykonania - tego niestety nie mogłem powiedzieć o Fisherach - ich kabel był zrobiony ze strasznie elastycznej gumy, która się rozciągała przez co przewodnik stawał się krótszy od samej izolacji, kabel strasznie się skręcał, a ostatecznie urywały się luty. Najchętniej widziałbym coś w stylu skręconego kabelka jak w produktach BrainWavz.

 

Drugą oczywiście najważniejszą rzeczą jest sama jakość dźwięku. Słuchawki mają grać czysto, z wysoką rozdzielczością i dynamiką, aczkolwiek niekoniecznie naturalnie. Generalnie mają napieprzać bassem jak tylko się da, przy zachowaniu maksymalnie szerokiej sceny. Jednak nie mam na myśli takiego rozleniwionego, szerokiego bassu wlewającego się na średnicę. Bass powinien być bardzo niski i punktowy.

 

No i cena do 300zł. Zastanawiałem się nad NuForce Ne-700X, ale ich jakość wykonania budzi moje duże wątpliwości

 

EDIT: Słuchawki będą grały przez 99% czasu z telefonem Samsung Galaxy Alpha z układem Wolfson M5110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...