Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teqil

Dylemat w wyborze używanej karty graficznej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje używanej karty graficznej do 800 zł. Mam dwie na oku:msi gtx 970 gaming oraz msi gtx 780 Ti twinfrozr. Czy warto w 2017 roku dopłacić te 50 zł do 780 Ti? Prosiłbym o jakie dobre argumenty. Z góry dzięki. I5 4460 8gb ram b85m-g43 vero l1 600 w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co dopłacać do gorszej karty? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up :thumbup: Kupowanie za takie pieniądze GTX780Ti to strzał w kolano, GTX970 jeszcze ujdzie ale nie za 800zł, bliżej 700zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up :thumbup: Kupowanie za takie pieniądze GTX780Ti to strzał w kolano, GTX970 jeszcze ujdzie ale nie za 800zł, bliżej 700zł.

700 zł za kartę o wydajności po OC jak GTX 1060 6GB czy RX 580 za 1200zł? :D

MSI Gaming to obecnie ~800zł, a taniej niż 750 zł na pewno nie kupi dobrej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i wyklarują się ceny RX570 w okolicach 850zł dlatego napisałem, że nie warto. OC nie każdy robi więc to niewielki plus. 970 mają już kilka lat i coraz trudniej o długą gwarancję, a jak wiadomo po OC wzrasta ryzyko awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet są, ale ta wersja sporo ustępuje kulturą pracy wersji MSI Gaming GTX 970 https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-rx-570-gaming-4gb-gddr5-256-bit-dvi-d-hdmi-3xdisplayport-box-gv-rx570gaming-4gd-976905/

OC bez podnoszenia napięcia nie zwiększa ryzyka awarii.

Swoją drogą dlaczego AMD ma taki słaby marketing, oni nie widzą, że to jest trochę żałosne? Te reklamy wyglądają jak wyjęte z Rogue One.

 

Morele_1711083-F_pl_RadeonRX500_StaticBanner-1170x265_(1).png

 

4559_rebel_1.png

 

4559_rebel_2.png

 

Nie dziwię się, że Nvidia sprzedaje ponad 3x więcej GTXów 1060 3GB/6GB niż AMD RXów 470/480. :D

Gdyby Vega okazała się słaba, to to będzie idealnie pasowało:

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rx 570 jest niby w RTVEuro, a jak masz kartę visa to można niby 100 zł taniej kupić, wiec za 799zł wchodzi. Promocja: visa promocja

Osobiście nie korzystałem, ktoś na forum podał link do promocji, jak działa to myślę, że warto skorzystać z promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żadna promocja, po tyle są bez łaski w innych sklepach Gigabyte Aurus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesli cenę, jeszcze przed chwilą była 100 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...