Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TVLeX

TVLeX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!.

 

Z tej strony TVLeX. Na co dzien jestem trenerem akrobatyki w warszawskim parku trampolin. Przez 20 lat bylem zawodnikiem klasy mistrzowskiej w akrobatyce sportowej- skokach na trampolinie. Pomimo tego, ze czasu nigdy nie mialem zbyt wiele gry komputerowe byly moja dodatkowa pasja. Aktualnie zakonczylem kariere zawodnicza i mam troszeczke wiecej czasu dla siebie. Postanowilem wiec sprobowac swoich sil w streamingu. Od zawsze bylem dusza towarzystwa, lubilem rozmawiac z ludzmi, poznawac ich opinie i poglady na zycie. Dlatego tez zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego kanalu na YT gdzie staram sie regularnie prowadzic transmisje na zywo ze swoich poczynan w grach komputerowych takich jak: CS:GO, PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUND, Warcrat 3 i sporadycznie inne gry, na ktore najdzie mnie w danym momencie ochota. Zawsze chetnie porozmawiam z widzami, odpowiem na pytania czy to dotyczace sportu czy gry komputerowej. Zachecam rowniez do przejrzenia relacji, ktore juz wczesniej sie odbyly, a jezeli spodoba Ci sie to co robie zasubskrybuj moj kanal aby wiedziec kiedy transmituje na zywo! Do zobaczyska :)

 

Streamuje regularnie, czasem wieczorem, czasem rano. W zaleznosci od godzin pracy. Zostaw SUB-a a bedziesz wiedziec kiedy jestem live! :)

 

Linki: link do mojego YT to: https://www.youtube.com/channel/UCl01DHQb0CD4x1XY6OyxFzA/live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thumb_238422-0ac00115-10d5-97fc.png

 

chociaż nie wiem czy to miejsce na reklamę i ostatni stream zatytułowany prześmiewczo "szczelamy"... brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...