Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kar08

Dziwny problem z odmową dostępu po zakupie SSD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem nie bezpośrednio z SSD ale z systemem i nie wiem czego może być to wina.

 

 

Zakupiłem jakże TANI i DOBRY Goodram Iridium Pro 240GB i zainstalowałem na nim Windows 10 x64 Home w trybie UEFI. HDD 1TB Legacy miałem podzielony na 2 partycje jedną z windowsem, drugą z danymi. Przed instalacją windowsa na SSD odłączyłem HDD.

Po instalacji pierwsze co zrobiłem to poprzerzucałem potrzebne mi rzeczy ze starej partycji z Windowsem na tą drugą z danymi i przystąpiłem do 'optymalizacji' HDD wg. jakiegoś tam poradnika z PurePC (wyłączanie indeksowania, przemieszczenie folderów Użytkownika typu Pobrane itp.)

 

Do rzeczy. Zabrałem się za instalacje sterowników i podstawowych programów. Niestety większość z nich (sterowniki nvidia, sterowniki creative..) wysypują błąd z odmową dostępu lub, że proces jest obecnie używany. Nadałem wszystkim starym plikom i folderom prawa dostępu i tak nic to nie zmieniło. Nieważne gdzie instaluję, czy na SSD czy na HDD, ciągle wywala błąd.

Mam wrażenie, że osobiście coś mogłem zje*ać tylko nie wiem dokładnie co.

 

Prosiłbym o jakieś porady

 

 

Wygląda na to, że cały czas nie mam praw do instalowania czegokolwiek pomimo, że jestem administratorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji pierwsze co zrobiłem to poprzerzucałem potrzebne mi rzeczy ze starej partycji z Windowsem na tą drugą z danymi...

A te "dane" czy to nie były z folderów systemowych typu: Pliki programów (x86), Program Files , Windows ? :hmm:

 

Tak się pytam bo to różne durnoty ludziom przychodzą do głowy - wystarczy poczytać niektóre posty na tym forum. :E

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dane to były rzeczy ze starego pulpitu typu zdjęcia itp. przeniosłem na inną partycje, a tą starą sformatowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...