Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artur_prof

Roccat Ryos MK Glow - wbudowana pamięć flash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam klawiaturę mechaniczną Roccat Ryos MK Glow. Producent w materiałach reklamowych chwali się m.in. wbudowaną w klawiaturę pamięcią Flash dzięki której możemy niby przechowywać ustawienia. Może mi ktoś powiedzieć kto ma klawiaturę Roccata albo jakaś inną z takimi bajerami, na czym to tak naprawdę polega. Bo ja robią format straciłem wszelkie ustawienia klawiatury, mało tego straciłem wszelkie statystyki kliknięć itp.

 

Ustawienia z tego co wiem są zapisywane do pliku, jak w takim razie zapisać je do tej wbudowanej pamięci, aby powiedzmy podłączając klawiaturę do innego komputera załadować te ustawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura ma w środku jakiś microprocesor który może uruchomić jakiś prosty system operacyjny robiący statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie czy stwierdzenie ? Ma microprocesor tylko dlaczego nie zapamiętuje mi tych statystyk ani tym bardziej pozostałych ustawień do tej pamięci Flash której jest podobno 2 mb....Tego nie potrafię zrozumieć co jest grane albo co robię źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...