Skocz do zawartości
Gość myszka91

ELEX - gra twórców Gothic

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze 40 minut rozgrywki, śmierdzi, a raczej pachnie Gothicem, jest nawet odpowiednik Diego

Animacje żywcem wyciągnięte z Gothica, niestety studio od czasów dwójki nie stworzyło żadnej dobrej gry i nie zapowiada się na zmianę

Edytowane przez agent_x007
Cyt. wideo/obrazków jest zabronione !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Dzisiejsze gry są tak słabe, że nawet jeśli Elex będzie powrotem do lat 2000-2005 to mi się to jak najbardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam jej szansę, mimo drętwej jak na dzisiejsze standardy animacji, ze względu na sentyment do serii Gothic i Risen :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam jej szansę, mimo drętwej jak na dzisiejsze standardy animacji, ze względu na sentyment do serii Gothic i Risen :).

Mass Effect nie dostał ode mnie szansy, ta gra też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacje żywcem wyciągnięte z Gothica, niestety studio od czasów dwójki nie stworzyło żadnej dobrej gry i nie zapowiada się na zmianę

 

Grafika też mocno nie dzisiejsza. Jest tyle dobrych silników a oni katują cały czas ten sam silnik od pierwszego Risena :kwasny:.

 

Co do samej gry to wyszedł im z tego straszny dziwotwór połączenie Gothic, Risen i Fallout :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Raczej nie pobije Gothica, ale może dorówna pierwszemu Risenowi, który był bardzo dobrą produkcją. Muzyka bardzo klimatyczna.. Gra zdecydowanei dla fanów Gothica i gier z lat 90-2000. Niestety dzisiejsi gracze mają większe wymagania.. Dla mnie się liczy fabuła oby była równie na wysokim poziomie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

O jakieś 5 lat za późno gra widać, że to nie dzisiejsze standardy a główny bohater żywcem wzięty z gothica.

Chcieli zrobić coś podobnego do Horizona ale wyszła kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

O jakieś 5 lat za późno gra widać, że to nie dzisiejsze standardy a główny bohater żywcem wzięty z gothica.

Chcieli zrobić coś podobnego do Horizona ale wyszła kupa.

 

Sam jesteś kupa, gra jeszcze nie wyszła i na pewno nie chcieli zrobić nic podobnego do Horizona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że nie na dzisiejsze standardy? Dzisiejsze standardy w grach to kupa g.. za przeproszeniem... Co dziś wyznacza standardy Cod i Bf i bezmyślna naparzanka w multi? Mi mechanika i styl gier z tamtych lat nie przeszkadza bo to naprawdę wciagalo a teraz? Jak już to multi a singiel to jakiś beznadziejny dodatek do gry... Dawniej grało się z napięciem bo single były naprawdę dobre i miały bardzo dobre fabuły. Teraz tylko grafika i milion błędów zero dopracowania produktu byle nabić sakwe.

Edytowane przez Palladino19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś kupa, gra jeszcze nie wyszła i na pewno nie chcieli zrobić nic podobnego do Horizona.

To ty chyba materiału wyżej nie oglądałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chcieli zrobić coś podobnego do Horizona ale wyszła kupa.

:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i gra jest zacofana technologicznie, ale ja akurat mam to gdzieś. Gdyby w ten sposób oceniać gry, prawie żaden indyk nie miał by racji bytu.

Widzę w tym klimat który lubię, widzę że będę w to grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Sam jesteś kupa, gra jeszcze nie wyszła i na pewno nie chcieli zrobić nic podobnego do Horizona.

 

Wystarczy poprzeglądać sobie filmik wyżej jak to nędznie wygląda i wcale nie podobne do Horizona...

Mechanika poruszania się, walka, grafika, animacje z 2010 roku.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Wystarczy poprzeglądać sobie filmik wyżej jak to nędznie wygląda i wcale nie podobne do Horizona...

Mechanika poruszania się, walka, grafika, animacje z 2010 roku.

 

No i co z tego 90% dzisiejszych gier wygląda gorzej niż Crysis z 2007 roku, 100% dzisiejszych gier posiada gorsze AL przeciwników niż F.E.A.R z 2005 roku.

Najnowszy Mass Effect jest zrobiony za kilkaset milionów $ dolarów, a ma błędy jak gry od City Internactive z gazet sprzed 10-15 lat które kosztowały po 10zł.

W gry typu Star Wars Battlefront które tak jak wyżej są robione za grube miliony, a na serwerach są pustki po kilku miesiącach.

 

Więc przestań pierdzielić, że Elex to będzie kupa osobiście mi to w ogóle nie przeszkadza dosłownie i w przenośni, zawsze miałem słaby sprzęt więc nigdy nie zwracałem uwagi na takie rzeczy jak grafika.

 

Dla mnie gra by mogła nawet wyglądać jak pierwszy Gothic też by było dobrze.

 

Ale co taki gracz z pokolenia Wiedźmina 3, GTA 5 czy Skyrima może o tym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Jakby responsywność postaci i walka była na bardzo wysokim poziomie to na grafikę można spokojnie przymknąć oko ale z tym jest podobnie jak z grafiką czyli kiepsko.

Gra jest po prostu nędzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu tego mam wrażenie że szkielet silnika pochodzi z Gothica 1 - bodajże 99r ? :D

Prezentuje się to po prostu fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się to po prostu fatalnie.

 

Jest cała masa takich opinii wystarczy poczytać komentarze na gry-online czy chociażby eurogamer ;). Najlepsze jest to że gra ma być w cenie gier AAA :lol2:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gothic jak wychodził to przynajmniej mnie zachwycał grafiką, żyjącym światem w porównaniu do takiego trupiego morrowinda, który miał tylko wodę i burze. Wymagania też były spore, trzeba było mieć drogi sprzęt żeby nie cięło. Elex jakby zabrać oświetlenie i tekstury wysokiej rozdzielczości, wyglądałby prawie jak Gothic 2, ta sama mechanika kija w dupie i machanie tym kijem jak się go wyjmie żeby zabić szczurka. Nie wiem czy to takie kosztowne jest zrobić kilkadziesiąt animacji/mocap żeby to miało ręce i nogi. Ludzie np narzekają na grafikę w Mafii 3 a tam jak murzyn wpadnie np na auto to zapiera się rękami itp.

Fabuła to będzie pewnie kupa, mam szklaną kulę i to wiem szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan Gothic 1 i 2 wolałbym restart serii :E.

 

PS. I mogli by porzucić ten archaiczny silnik na rzecz jakiegoś Unreal Engine albo Unity. Mamy takie czasy że już nawet indyki znacznie lepiej wyglądają :lol2:.

 

I jeszcze jedno. Przy okazji premiery Gothic 3 dostali dotację Unijną na zakup sprzętu i rozwój technologii do Mokapu to ja się pytam czemu robią cały czas ręcznie animacje (jak w starych grach) co kłuje w oczy :kwasny: ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najnowszy Mass Effect jest zrobiony za kilkaset milionów $ dolarów,

 

40 mln$

 

 

Ale co taki gracz z pokolenia Wiedźmina 3, GTA 5 czy Skyrima może o tym wiedzieć.

 

No tak, Wiesiek 3 wcale nie wyznacza nowych standardów, tylko ładnie wygląda. Skyrim i GTA V też klasa sama w sobie.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm:

Gościu z mieczem w minimium XXI wieku, w zależności czy cywilizacja zostanie w średniowieczu-wstecz czy nie to albo Horizon albo Fallout

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu z mieczem w minimium XXI wieku, w zależności czy cywilizacja zostanie w średniowieczu-wstecz czy nie to albo Horizon albo Fallout

 

Odzyskali prawa do marki Gothic a coraz bardziej rozdrabniają się na mało ciekawe projekty w stylu RISEN 2, RISEN 3 (1 była O.K). To co wystrugali to ani Horizon ani Fallout tylko jakiś szkaradny i pokraczny dziwotwór. Nie tego oczekują fani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskali prawa do marki Gothic a coraz bardziej rozdrabniają się na mało ciekawe projekty w stylu RISEN 2, RISEN 3 (1 była O.K). To co wystrugali to ani Horizon ani Fallout tylko jakiś szkaradny i pokraczny dziwotwór. Nie tego oczekują fani.

Ja oczekuje Gothica 3, bo ten co wyszedł to jest nieporozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje Gothica 3, bo ten co wyszedł to jest nieporozumienie

 

Za Gothic 3 i 4 wine ponosi JoWooD Entertainment tu jeszcze mogę Piranha Bytes rozgrzeszyć ale nic nie tłumaczy ich dalszych działań. RISEN 1 zrobili bo nie mieli praw do marki Gothic potem je odzyskali a nadal klepią RISEN 2 i RISEN 3 a teraz ELEX kiedy gracze chcieliby pograć w Gothic :lol2:. Kasa wywalana w błoto, czas i zasoby ludzkie też a mogli by w tym czasie klepać spokojnie nowego Gothica.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...