Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yumakis

Dodatkowy monitor Problem z obrazem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam mały problem, własnie próbuje podłączyc monitor do geforce GTX 480, niestety nie jestem w stanie uzyskac obrazu na monitorze<jest sprawny> Podłączam kabel do wyjścia DVI z karty graficznej następnie poprzez zastosowanie adeptera DVI na VGA do monitora. Kompletny brak obrazu, co może byc problemem? Adapter ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrywa monitor w panelu zmiany rozdzielczości?

 

Tak. Czytałem trochę, a czy problemem nie jeest tutaj złącze DVI? Wiem że są różne typy tego złącza <Digital, analog i dual>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemem nie jest DVI a monitor bez tego złącza. jakis przestarzały badziewie. To VGA jest problemem:P

 

 

 

rodzaj przejściówki może masz zły:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemem nie jest DVI a monitor bez tego złącza. jakis przestarzały badziewie. To VGA jest problemem:P

 

Potrzebuje go jako pogląd z kamer, więc nie będe kupowac nowego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wpięte na dvi i dvi vga i problemu brak. Kliknij na tym monitorze jak go wykrywa i daj duplikuj lub rozszerz i po sprawie

 

DVI do VGA nie zadziała jak na karcie dvi jest cyfrowe tylko

 

Jak dvi do vga nie działa to przepnij monitor pod drugie dvi (zamień miejscami) jedno złącze na pewno jest analogowo-cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wpięte na dvi i dvi vga i problemu brak. Kliknij na tym monitorze jak go wykrywa i daj duplikuj lub rozszerz i po sprawie

 

DVI do VGA nie zadziała jak na karcie dvi jest cyfrowe tylko

 

Jak dvi do vga nie działa to przepnij monitor pod drugie dvi (zamień miejscami) jedno złącze na pewno jest analogowo-cyfrowe

 

Normalnie wykrywa monitor, dałem zeby rozszerzyło ekran ale to nic nie robi, <Windows wykrywa normalnie i moge tam myszke przesunac>

Po odłączeniu kabla od monitora pokazuje sie tylko ekran konfiguracji DELL, ten z 3 kolorami które sie poruszają po matrycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źródło na monitorze zmieniłeś z dvi na vga (zakładam że monitor ma taka opcje jak moje)

 

 

Monitor ma tylko wejście VGA, nie zmieniłem nic chyba zmuszony bede sprzedać go i kupic nowy :/

 

14-0.png

 

Wychodzi na to że mój kabel to DVI-D, o ile dobrze rozumiem to VGA moze odebrać tylko z DVI-I?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo przez drogie przejściówki:D to nie DVI jest problemem. tylko przestarzałe, analogowe złącze vga.

 

Nowe karty są w pełni cyfrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro autor używa kabla dvi-d(tylko cyfrowe) to nie dziwota że mu nie działa. gtx 480 wydana chyba 2010 roku i często dołączana przejściówka vga sugeruje że jest możliwość uzyskania obrazu na tej karcie. Tak jak wyżej wspomniano mimo że karta graficzna z wyglądu ma 2 dvi-i to tylko jedno działa jako dvi-i a drugie jako dvi-d. Ostatecznie może problem leżeć gdzie indziej, ale na start trzeba chociaż mieć odpowiednio podłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah... to gtx480. ubzduralo mi się że RX:D

 

na gtxie można wysłać sygnał analogowy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...