Skocz do zawartości
azgan

Darksiders 3 - Fury kobieta mag w roli głównej

Rekomendowane odpowiedzi

W Polskich recenzjach wysokie oceny.

 

I całkiem solidne plusty i mniej istotne minusy :D

 

D49r1b0.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie gra zebrała takie oceny, na jakie zasługiwały poprzednie części, więc tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie warto sięgać po tę część (nie żebym czekał, bo już na materiałach przedpremierowych wyglądało to miernie lub co najwyżej przeciętnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie ma preloadu więc jedz.

Gra odblokowana od 19.

 

W sklepie stacjonarnym też jeszcze nie mają (czekają na dostawę) :(

 

Kupiłem cyfrówkę za 150 zł + jakieś tam bonusy (dodatki) https://gg.deals/pl/game/darksiders-iii/

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cyfrówka to polska wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnę to Ci powiem na razie i tak nie pogram (trzeba czekać) ;)

 

NJVerXd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... może coś robię nie tak, bo mnie przekierowało do sklepu z ceną w funtach - 35,29 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy HDR jest spoko to może kupię dzisiaj.

 

Wszystkie gry na Unreal Engine 4 mają HDR wystarczy zmienić jedną linijkę w pliku a Darksiders 3 jest na UE4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jest dobry a nie czy tylko jest.

 

Chyba nie gra się dla HDR tylko dla rozgrywki, klimatu, fabuły, zagadek oraz walki więc jakie to ma znaczenie? RDR2 ma fatalny HDR wiele osób wolało go wył. i grać w SDR a gra i tak się obroniła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie gra się dla HDR tylko dla rozgrywki, klimatu, fabuły, zagadek oraz walki więc jakie to ma znaczenie? RDR2 ma fatalny HDR wiele osób wolało go wył. i grać w SDR a gra i tak się obroniła ;)

Tylko rdr2 to klasa sama w sobie a taką szmirę to mogą chociaż ładne efekty uratować, podobnie jak we Andromedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

ja na pewno grę przeję albo przynajmniej zacznę. Mało jest tego typu gier na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko rdr2 to klasa sama w sobie a taką szmirę to mogą chociaż ładne efekty uratować, podobnie jak we Andromedzie.

Żeby takie idiotyzmy wygadywać , grę ma uratować ,, ładne efekty,, ciebie już nic nie uratują co mnie efekty andromeda to gówniana gra.. W każdym wątku spamujesz tylko o jednej grze. jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenie po co trolujesz.. gorzej niż odin. Tak wiemy wszystko szmira tylko rokstar i redded2. nudne to się już staje. Nie grałeś to się nie wypowiadaj. Ba gra jeszcze nawet premiery nie miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Metacritic wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 72%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby takie idiotyzmy wygadywać , grę ma uratować ,, ładne efekty,, ciebie już nic nie uratują co mnie efekty andromeda to gówniana gra.. W każdym wątku spamujesz tylko o jednej grze. jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenie po co trolujesz.. gorzej niż odin. Tak wiemy wszystko szmira tylko rokstar i redded2. nudne to się już staje. Nie grałeś to się nie wypowiadaj. Ba gra jeszcze nawet premiery nie miała.

 

Nie żołądkuj się tak bo Ci żyłka pęknie, grałem, w poprzednie części i uważam je za szmirę a z tego co widzę ta lepiej się nie zapowiada, a co do ładnych obrazów HDR itp. to tak lubię sobie popatrzeć nawet jak jest gra słaba i nic Ci do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żołądkuj się tak bo Ci żyłka pęknie, grałem, w poprzednie części i uważam je za szmirę a z tego co widzę ta lepiej się nie zapowiada, a co do ładnych obrazów HDR itp. to tak lubię sobie popatrzeć nawet jak jest gra słaba i nic Ci do tego.

Dziwny jesteś :lol2: To tylko pokazuje jakie masz pojecie o grach przynajmniej według mnie, bo dla mnie 1 była świetną gra. ;) Nie będę się powtarzał setny raz, Azgan przed twoim postem podsumował takie podejście jak twoje. ;) Jeśli ty nie lubisz gry stawiające na gempley i zagadki wykorzystujące środowisko gry, tylko gry filmowe to nic złego ale nie wciskaj ze każda inna gra to szmira bo tobie się nie podoba. Mi się nie podoba dark sauls i gry tego podobne czy gry multiplayer typu cod i pubg ale nie pisze prawo i lewo że to szmira. Bądźmy dorośli.

 

Chyba nie gra się dla HDR tylko dla rozgrywki, klimatu, fabuły, zagadek oraz walki więc jakie to ma znaczenie? RDR2 ma fatalny HDR wiele osób wolało go wył. i grać w SDR a gra i tak się obroniła ;)

:thumbup:

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczne ze pisałem w swoim imieniu, że to szmira dla mnie, tak jak dla kogos może być nią RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś taki fenomen, że na tym forum oraz na forum gola i kilku innych psychofani jadą po wszystkim co nie jest Exem Sony?

 

Tutaj hennepin płaszczy się nad co najwyżej średniakami od Sony, że są najładniejsze, najlepsze i same zalety, a to co nie jest już na konsole ale jest też na PC to jest be i fuj i tak na każdą grę, w 100% to samo jest na forum gola.

 

To jakiś syndrom plejstejszona?

 

Jeszcze tak na marginesie to system walki w Darksiders 3 zjada ten który jest w ostatnim GOW.

 

Darksiders 1 było świetne pod kątem fabularnym, a także ze względu na postać Wojny. Darksiders 2 poszło w kierunku RPG i niestety miałem wrażenie, jakbym grał w jakieś MMORPG z linią fabularną. Nie spodziewam się cudów po Darksiders 3, ale czekam na Darksiders 4 i Darksiders 5, gdzie będzie się grało wszystkimi jeźdźcami. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

No ogólnie piszą, że gra jest trudna.

 

Konsolowych trolli nie ma co komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymagająca od pierwszych minut.Trzeba być skupionym bo punkty kontrolne są daleko oddalone.

Grafika dobra ale klimatyczna. Głowne postacie ładne. Optymalizacja poprawna.

Menu gry do poprawki.

No miałem problem z pierwszym Bossem nie padł za pierwszym podejściem ubiłem go dopiero za 3 razem. Ale może to ja jestem taki kiepski ;). Grafika jest O.K nieco lepiej to wygląda od poprzednich części ale optymalizacja jest taka sobie są miejsca gdzie w 4K zalicza dropy musiałem zjechać z cieniami z Epickich na Wysokie.

 

PS. Klimacik jest, gra w wielu miejscach jest mroczna i wymagająca :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

gra ktoś na klawiaturze?

podobno postać trochę drętwa i dubbing taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma durnego przemieszczania się koniem jak w dwójce do misi przez hab? na gry onnlin to samo piszą. ze bliżej jej do jedynki niż dwójki. optymalizacja niestety średnia w 4k. jak na grę korytarzowa w 4k dropy miedzy 35-60 na ruskiej stronie w testach.

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie nie są złe w necie, ale ja odpadam jakoś nie ciągnie mnie do takich siekanek, Bloodborne mimo, że bardzo przyjemnie mi się sieka jeszcze do dziś nie przeszedłem :E. Włączam średnio raz na 2miesiące. Tu jak patrzyłem filmiki to walka jakby bardziej nudna niż w Bloodborne? Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...