Skocz do zawartości
azgan

Darksiders 3 - Fury kobieta mag w roli głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo ODIN a co Ci się w 2 nie podobało?

Pierdyliard przedmiotów jakbym w diablo grał, absurdalny backtracking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierdyliard przedmiotów jakbym w diablo grał

 

Dla większości to była właśnie zaleta ;). Osobiście mi to nie przeszkadza :P.

 

absurdalny backtracking

 

Który był też obecny w części 1 :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ludzie mają problemy:

xLTFn4V.jpg

Z oficjalnej strony gry na FB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yyy a co jest złego w graniu kobiecą postacią :E ? Wolicie oglądać męskie plecy czy sexi tyłeczek ;)?. Jakaś odmiana serii nie zaszkodzi :cool:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ludzie mają problemy:

xLTFn4V.jpg

Z oficjalnej strony gry na FB :E

Trochę się nie dziwię.

Bo powolutku zaczyna wkraczać narracja, że "musi być X bo...", a dopiero później pomyśli się o jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że kobieca postać była ustalona od samego początku. W pierwszym Darksiders jeden z Jeźdźców był kobietą.

 

OYSUvkx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była, była, wcześniej już o tym było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy a co jest złego w graniu kobiecą postacią :E ? Wolicie oglądać męskie plecy czy sexi tyłeczek ;)?

 

Rozumiem, że lubisz się bawić w bycie tranzystorem :E ? Właśnie mnie to najbardziej rozśmiesza gdzie goście np. w RPG ciągle sobie robią postać kobiety.

 

Mi tam jakoś babsztyl tak średnio pasuje w tym klimacie, a druga sprawa grając gościem jakoś tak mi się lepiej wczuć w tą postać. No ale to i tak nie zmienia faktu, że grę bardzo chętnie ogram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż stanieje i wyjdzie pełna wersja pewnie z 2 lata, mi się nie śpieszy, jedynkę niedawno trochę dopiero ograłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja chyba nigdy tego nie zrozumiem, chyba nie mam tak wąskiego umysłu, czemu ludzie mają problem z protagonistkami w grach, czy ktoś może mi to wyjaśnić kredkami świecowymi? Czy ja mam za małe kompleksy, czy za duże jeżeli nie widzę tego problemu? Czy chodzi o identyfikowanie się z głównym bohaterem? Serio? Kto z was wygląda tak:

8031d7f11632f1b7d033e7e9e7439611.jpg

Albo tak

maxresdefault.jpg

Albo tak:

adam-jensen-closeup.jpg

:hmm:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie pojmuję. Mnie osobiście to nigdy nie przeszkadzało i to jest ostatnia rzeczy chyba, na którą zwracam uwagę, a niektórzy takie dramy kręcą z tego powodu, że słów szkoda :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że lubisz się bawić w bycie tranzystorem :E ? Właśnie mnie to najbardziej rozśmiesza gdzie goście np. w RPG ciągle sobie robią postać kobiety.

 

Mi tam jakoś babsztyl tak średnio pasuje w tym klimacie, a druga sprawa grając gościem jakoś tak mi się lepiej wczuć w tą postać. No ale to i tak nie zmienia faktu, że grę bardzo chętnie ogram :P

 

Rozumiem, że Ty wolisz facetów :lol2: ? Z tak płytkim myśleniem nie ma sensu wdawać się w dyskusję bo koledzy z forum tłumaczyli Ci to już nie tylko tu ale przy okazji innych gier (np. w temacie o STAR WARS Battlefront 2) tam też krytykowałeś grę bo nie pasuje Ci główna bohaterka :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Wiedziałem, że zaraz na forum ujawnią się Prawdziwi Polacy i zrobią dramat z tego, że bohaterką ma być kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nigdy tego nie zrozumiem, chyba nie mam tak wąskiego umysłu, czemu ludzie mają problem z protagonistkami w grach, czy ktoś może mi to wyjaśnić kredkami świecowymi? Czy ja mam za małe kompleksy, czy za duże jeżeli nie widzę tego problemu? Czy chodzi o identyfikowanie się z głównym bohaterem? Serio? Kto z was wygląda tak:

Albo tak

 

Albo tak:

:hmm:

Tak:

0ICK0wX.png

 

Nie mam problemu z identyfikacją. Mogę grać nawet zmutowanym grzybem tudzież innym włoskim hydraulikiem w wersji mikro.

W tym konkretnie tytule też nie mam z tym problemu bo postać wynika z lore gry.

 

Problem mam z tokenizmem. Jak wcześniej napisałem powoli wkraczamy w sferę "wypada", czy "trzeba" stawiane przed "mam dobry pomysł na postać".

Rozbawiło mnie jak po Oscarach w bodajże 2016 stękano, że żaden czarnoskóry aktor nie dostał nagrody (nominacji?).

Po tym całym szumie i jęczeniu to ja będąc takowym aktorem nie chciałbym dostać rok później statuetki.

Rozumiesz z czym mam problem?

 

 

 

Wiedziałem, że zaraz na forum ujawnią się Prawdziwi Polacy i zrobią dramat z tego, że bohaterką ma być kobieta.

Radzę wyjść poza polską część internetu i wtedy komentować w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak:

0ICK0wX.png

 

Nie mam problemu z identyfikacją. Mogę grać nawet zmutowanym grzybem tudzież innym włoskim hydraulikiem w wersji mikro.

W tym konkretnie tytule też nie mam z tym problemu bo postać wynika z lore gry.

 

Problem mam z tokenizmem. Jak wcześniej napisałem powoli wkraczamy w sferę "wypada", czy "trzeba" stawiane przed "mam dobry pomysł na postać".

Rozbawiło mnie jak po Oscarach w bodajże 2016 stękano, że żaden czarnoskóry aktor nie dostał nagrody (nominacji?).

Po tym całym szumie i jęczeniu to ja będąc takowym aktorem nie chciałbym dostać rok później statuetki.

Rozumiesz z czym mam problem?

Rozumiem, ale nie widze gry która tak robi, ostatnia gra z kobietą to Horizon Zero Dawn gdzie Aloy nie była używana jako toke, była osobą na pierwszym miejscu, kobietą na drugim, przed tym był nowy Tomb Raider, który zrobił to samo, mamy jeszcze postacie drugoplanowe w Wiedźmine, które są ludźmi na pierwszym miejscu, kobietami na drugim, to samo Elena Fisher w Uncharted. Naprawdę chcę widzieć ten problem w grach, ale on nie istnieje na taką skalę na jaką chcesz to nakreślić :hmm:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obecnie wszędzie ludzie mają ogromy ból tyłka jak zapowiadana jest gra i kim będzie główny bohater/bohaterka. Ba na gafie to już nawet przeżywają jak bohaterka chodzi na obcasach bo to seksistowskie...

O ile to pasuje do lore/klimatu gry to nie widzę problemu i nie rozumiem tych komentarzy że komuś kobieta w grze przeszkadza.

 

Co do samej gry, byle to było bliższe jedynki niż dwójki. Dwójka to chyba jeden z najgorszych sequeli jakie miałem okazję zagrać

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie rozumiem czemu całemu światu ta kobieta przeszkadza pierwszą grą którą miałem doczynienia grając z babką to był medal of honor underground i to mnie nie przeszkadzało jeżeli gra była świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że Ty wolisz facetów :lol2: ? Z tak płytkim myśleniem nie ma sensu wdawać się w dyskusję bo koledzy z forum tłumaczyli Ci to już nie tylko tu ale przy okazji innych gier (np. w temacie o STAR WARS Battlefront 2) tam też krytykowałeś grę bo nie pasuje Ci główna bohaterka :E.

 

Nie wiem jak tam Ty, ale ja się bardziej utożsamiam jako facet niż kobieta :E

 

 

WUT?

Chyba mnie mylisz z inną osobą.

 

 

 

@All

 

Nie to, że przeszkadza, ale po prostu jakoś mi to w tej grze nie pasuje. Nie miałem żadnego problemu grać w Tomb Raider jako kobieta, a wręcz przeszkadzałoby mi gdyby tam nagle dali jakiegoś gościa... więc CHILL OUT !

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnego problemu grać w Tomb Raider jako kobieta, a wręcz przeszkadzałoby mi gdyby tam nagle dali jakiegoś gościa... więc CHILL OUT !

Dziwne, pierwsze 10 min rozgrywki w jedynce spotykamy "kobietę" która kopie tyłki :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji tematu o mocnej, kobiecej postaci głównej w grach akcji. W jakich grach jeszcze taki element występował? Tomb Raider (trochę łagodna i nijaka przez większość odsłon mimo wszystko), Bloodrayne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji tematu o mocnej, kobiecej postaci głównej w grach akcji. W jakich grach jeszcze taki element występował? Tomb Raider (trochę łagodna i nijaka przez większość odsłon mimo wszystko), Bloodrayne...

Horizon Zero Dawn, Femshep(?), Mirror's Edge, Alien: Isolation(?), za wiele gier AAA z kobietami w roli głównej nie ma, pewnie dlatego że ludzie kręcą nosami, bo kobieta się gra, a nie ziomkiem z sześciopakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak przy okazji tematu o mocnej, kobiecej postaci głównej w grach akcji. W jakich grach jeszcze taki element występował?

https://www.giantbomb.com/female-protagonists/3015-2287/games/

 

Z nowszych to wymieniony wyżej Horizon, NieR: Automata, Dishonored 2, Gravity Rush 2, ReCore, Tales of Berseria, AC: Syndicate. Ze starszych na szybko jeszcze do łba przychodzi Bayonetta.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że mozna grać seryjnymi mordercami (nawet nie będe wymieniał), ćpunami - Trevor z GTA, dosłownie śmiercią - Darksiders 2, Lisem czy cokowlei kto jest - Ratchet and Clank, Niedźwiedziem - Banjo Kazoie, możesz wyrywać kręgosłupy i serca - Mortal Kombat, latać gościem w obcisłym lateksie i czarnej masce - Batman, dosłownie diabłem - Dungeon Keeper, sługą zła - Overlord, gwałcicielem i mordercą - God of War, sithem - Force Unleashed, możesz grać taką paletą psychopatów i morderców i wszystko jest ok, ale jak masz grać kobietą to już za wiele :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

https://www.giantbomb.com/female-protagonists/3015-2287/games/

 

Z nowszych to wymieniony wyżej Horizon, NieR: Automata, Dishonored 2, Gravity Rush 2, ReCore, Tales of Berseria, AC: Syndicate. Ze starszych na szybko jeszcze do łba przychodzi Bayonetta.

Oj brak naprawdę kozackich lasek, które potrafią rzucać przaśnymi żartami i będących zakapiorami niczym Duke albo lepiej Asha Greyjoy z Pieśni lodu i ognia.

 

Fury na trailerze nie prezentuje się jakoś mocarnie. Animacja ruchu, głaskanie łańcuchem potwora po szyi, oczy jak u elfiej lalki 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisana postać kobieca może być naprawdę ciekawa. Fury ma spory potencjał do wykorzystania. Ko jest scenarzystą Darksiders 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...