Skocz do zawartości
azgan

Darksiders 3 - Fury kobieta mag w roli głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Darksiders 3 ujawnione

 

CiBtJ5G.jpg

 

W sieci pojawiły się doniesienia o grze Darksiders 3. Sklep Amazon zaktualizował swoją ofertę o rzeczony tytuł, przy okazji publikując screeny oraz grafiki koncepcyjne. Według informacji sprzedawcy, projekt ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach 31 grudnia 2018 roku, choć to raczej tylko data zastępcza.

 

Tak czy siak, doczekaliśmy się też pierwszych szczegółów. Podczas zabawy mamy kierować postacią Fury – kobiety-maga, której zadaniem jest przywrócenie równowagi między złem a dobrem na Ziemi. Bohaterka wyposażona będzie w bicz oraz wykorzysta czary, pozwalające jej przybierać różne formy, dające dostęp do nowych broni, ruchów i zdolności.

 

Darksiders 3 oferować ma żyjący, otwarty świat. Znajdziemy w nim nie tylko rozmaite sekrety, ale także niebezpiecznych przeciwników. Walczyć mamy z Siedmioma Grzechami Głównymi oraz ich sługami. Wszystko to uzupełni rozpoznawalny styl graficzny, z postapokaliptycznymi lokacjami w roli głównej.

 

Pierwszy Trailer

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q-QgJ-EFq7A

 

Kilka pierwszych screenów z nowej gry o jeźdźcach apokalipsy :cool:

 

jVE6Chx.jpg

 

9Mv3R7w.jpg

 

AwyY6X7.jpg

 

xQDiiZt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Mniam zapowiada się lepiej od poprzedniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym pisać... zlukałem sobie -

i jako fan części 1 i 2 mam..... ogromne obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie na STEAM jest promocja sprzedają za 5 Euro Darksiders II Deathinitive Edition http://store.steampowered.com/app/388410/Darksiders_II_Deathinitive_Edition/?l=polish

 

Wydanie Deathinitive Edition oferuje:

 

- Grę Darksiders 2 oraz komplet DLC. W sumie ponad 30 godzin rozgrywki

- Zmodyfikowany system łupów i lepiej zbalansowaną rozgrywkę

- Usprawniony engine graficzny, zapewniający jeszcze wyższą jakość oświetlenia i cieni

- Ulepszoną grafikę postaci, poziomów i otoczenia

- Natywną rozdzielczość 1080p

- Karty kolekcjonerskie Steam

 

No to ja idę ograć ponownie Darksiders II ale tym razem w wersji z poprawioną grafiką i wszystkimi DLC :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa trochę... liczyłem na kolejnego z 4 jeźdźców apokalipsy, a tu jakiś taki "babol" i to dosłownie :E

 

 

Czy są jakieś dobre dlc do 2? Grałem tylko w podstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na STEAM jest promocja sprzedają za 5 Euro Darksiders II Deathinitive Edition http://store.steampowered.com/app/388410/Darksiders_II_Deathinitive_Edition/?l=polish

 

Wydanie Deathinitive Edition oferuje:

 

- Grę Darksiders 2 oraz komplet DLC. W sumie ponad 30 godzin rozgrywki

- Zmodyfikowany system łupów i lepiej zbalansowaną rozgrywkę

- Usprawniony engine graficzny, zapewniający jeszcze wyższą jakość oświetlenia i cieni

- Ulepszoną grafikę postaci, poziomów i otoczenia

- Natywną rozdzielczość 1080p

- Karty kolekcjonerskie Steam

 

No to ja idę ograć ponownie Darksiders II ale tym razem w wersji z poprawioną grafiką i wszystkimi DLC :E

 

Pytanie, jeśli nie grałem w 1 część to dużo stracę zaczynając od 2 ?

 

Zawsze patrzyłem na tą serie przychylnie ale jakoś nigdy się nie zdecydowałem. A za 30zł to wezmę z chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Lipa trochę... liczyłem na kolejnego z 4 jeźdźców apokalipsy, a tu jakiś taki "babol" i to dosłownie :E

 

 

Czy są jakieś dobre dlc do 2? Grałem tylko w podstawkę.

 

A dlaczego nie dla kobiet w grach ? właśnie dobrze że wychodzi coraz więcej gier gdzie głównym bohaterem są kobiety. Równość musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na STEAM jest promocja sprzedają za 5 Euro Darksiders II Deathinitive Edition http://store.steampo...ition/?l=polish

 

Wydanie Deathinitive Edition oferuje:

 

- Grę Darksiders 2 oraz komplet DLC. W sumie ponad 30 godzin rozgrywki

- Zmodyfikowany system łupów i lepiej zbalansowaną rozgrywkę

- Usprawniony engine graficzny, zapewniający jeszcze wyższą jakość oświetlenia i cieni

- Ulepszoną grafikę postaci, poziomów i otoczenia

- Natywną rozdzielczość 1080p

- Karty kolekcjonerskie Steam

 

No to ja idę ograć ponownie Darksiders II ale tym razem w wersji z poprawioną grafiką i wszystkimi DLC :E

Ja za chyba niecałe 5$ kupiłem Darksiders "wszystko edyszon" Darksiders 1, Darsksiders 1 Warmaster Edition 2, Deathinitive Edition, to była promocja, a nie jedna gra za 5 euro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lipa trochę... liczyłem na kolejnego z 4 jeźdźców apokalipsy, a tu jakiś taki "babol" i to dosłownie :E

W poprzednie części nie graliście? W uniwersum Darksiders ta baba jest jednym z jeźdźców.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dlaczego nie dla kobiet w grach ? właśnie dobrze że wychodzi coraz więcej gier gdzie głównym bohaterem są kobiety. Równość musi być.

 

 

Rozumiem, że odezwała się w tobie jakaś ukryta feministka, a jak to feminitka... żadna z nich nigdy nie wie nawet o czym mówi :E

 

Fury nie jest jednym z 4 jeźdźców apokalipsy. To jakaś zupełnie inna postać, więc to imo taki babol ze strony twórców, bo praktycznie każdy z pewnością liczył na trzeciego jeźdźca apokalipsy, czyli tym razem Zarazę lub Głód.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fury nie jest jednym z 4 jeźdźców apokalipsy. To jakaś zupełnie inna postać, więc to imo taki babol ze strony twórców, bo praktycznie każdy z pewnością liczył na trzeciego z jeźdźców apokalipsy, czyli tym razem Zarazę lub Głód.

W uniwersum gry jest: http://darksiders.wikia.com/wiki/Fury

 

Tutaj w intrze do jedynki, pierwsza z prawej przy prezentacji jeźdźców (ok. 0:40).

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Wv6Fj1onQU

 

A tutaj intro do dwójki, nawet z imienia jest wymieniona (ok. 1:00):

 

https://www.youtube.com/watch?v=tiQAizTbIJk

 

W świecie gry nie ma Zarazy i Głodu. Zarazy to nawet w Biblii nie ma.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jeśli nie grałem w 1 część to dużo stracę zaczynając od 2 ?

 

Zawsze patrzyłem na tą serie przychylnie ale jakoś nigdy się nie zdecydowałem. A za 30zł to wezmę z chęcią.

Tak, te gry są ze sobą powiązane, aczkolwiek akcja jedynki i dwójki rozgrywa się równolegle do siebie

 

Niby jo, ale wiesz mogliby Zaraze zrobić kobiete, pasowałoby :E8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lypton

 

 

Faktycznie, ale to się jakoś tak kupy nie trzyma. Burzy to jakoś tak tą tradycyjną legendę o jeźdźcach apokalipsy, co u mnie powoduje jednak pewien spory niesmak.

 

 

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy – postaci z Apokalipsy św. Jana. Mają wyruszyć na koniach przed Sądem Ostatecznym. Według jednej tradycji imiona czterech jeźdźców to (kolejno): Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć.
Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niby jo, ale wiesz mogliby Zaraze zrobić kobiete, pasowałoby :E8:E

Furia i Zaraza jeden grzyb, gdyż obu tych jeźdźców w Biblii nie ma.

 

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy – postaci z Apokalipsy św. Jana. Mają wyruszyć na koniach przed Sądem Ostatecznym. Według jednej tradycji imiona czterech jeźdźców to (kolejno): Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć.

Według jednej z tradycji. Np. w Apokalipsie św. Jana nie ma nic o Zarazie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że 3 nie ima się żadnej tradycji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie... ale jakoś mi tak to nie pasuje do końca :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepsze, że ja tą grę odkryłem jakiś tydzień temu z okazji dodania pierwszego Darksiders z X360 do golda. Coś mi się zwarło że grałem w dwójkę ale odpalam jedynkę patrze całkiem inna gra niż mi się wydawało. No i na początku gierka wydawała się średnia ale po pierwszych 2h nieźle mnie pochłonęła i jest to odkrycie roku dla mnie. Myśl o tym że jeszcze mam 2 do zrobienia była miła a tu takie fantastyczne info, że powstaje 3 :E

 

Pytanie, jeśli nie grałem w 1 część to dużo stracę zaczynając od 2 ?

 

Zawsze patrzyłem na tą serie przychylnie ale jakoś nigdy się nie zdecydowałem. A za 30zł to wezmę z chęcią.

 

Jedynka jest po prostu świetna i żal nie zagrać. Zwłaszcza że nawet oryginał wygląda super a jest też remaster. Oczywiście lepiej grać na padzie w takie gry.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szczerze mówiąc miałem wątpliwości czy powstanie 3, bo chyba studio odpowiedzialne za tą serię padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szczerze mówiąc miałem wątpliwości czy powstanie 3, bo chyba studio odpowiedzialne za tą serię padło.

Padło, ale na szczeście prawa do marki się rozeszły i nie umarły z firmą, pomijajac to, że nowe studio składa się ze starej ekipy z THQ, przynajmniej tak czytałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Osobiście szczerze mówiąc miałem wątpliwości czy powstanie 3, bo chyba studio odpowiedzialne za tą serię padło.

To całkiem ciekawa historia - wydawca gry, właściciel marki i studia odpowiedzialnego za, THQ, padł. Vigil Games, czyli developer serii, został kupiony przez Cryteka. Prawa do do gry kupiło Nordic Games. To ta smutna część historii, rozstanie. A potem szczęście w nieszczęściu - Crytek borykał się (i ciągle boryka) z problemami finansowymi i musiał zamknąć Vigil Games aka Crytek USA. I pora na część wesołą - ekipę zgarnęło Nordic Games (a właściwie już THQ Nordic) i zleciło im robienie Darksiders 3.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem ciekawa historia - wydawca gry, właściciel marki i studia odpowiedzialnego za, THQ, padł. Vigil Games, czyli developer serii, został kupiony przez Cryteka. Prawa do do gry kupiło Nordic Games. To ta smutna część historii, rozstanie. A potem szczęście w nieszczęściu - Crytek borykał się (i ciągle boryka) z problemami finansowymi i musiał zamknąć Vigil Games aka Crytek USA. I pora na część wesołą - ekipę zgarnęło Nordic Games (a właściwie już THQ Nordic) i zleciło im robienie Darksiders 3.

 

Jak w brazylijskiej telenoweli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby poszli w strone pomyslowej 1 a nie przecietnej 2.

 

Ooo ODIN a co Ci się w 2 nie podobało? Moim zdaniem jest równie dobra jak nie lepsza. Ten mroczny i ponury klimat momentami był naprawdę gesty. Sama gra też robiła wszystkiego więcej i lepiej od 1.

 

No ciekaw jestem co napiszesz :hmm:. Może zagraj jeszcze raz i sobie przypomnij :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...