Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marek_m37

Komputer startuje na pół sekundy i się resetuje. Plyta glowna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jak w temacie, komputer się uruchamia na pół sekundy i się resetuje. Zasilacz odpinałem i próbowałem w innym komputerze - działa bez zarzutu. Próbowałem różne kombinacje ramu w róznych slotach - to samo. Odpinałem grafikę ( mam 2x Gtx 760 ), reset biosu, odpinałem wszystkie dyski. Nic nie pomaga. Zostaje płyta główna lub procesor. Jak to sprawdzić?

 

Moja konfiguracja

Asrock fatality professional z87

Ram 2x 8 gb hyperx

Zasilacz corsair hx 850

Grafika 2x gtx 760 gigabyte

Procesor intel i7 4770k

 

Dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie na plycie - masz miernik? Chyba nie dostaly zwarcia mosfety na sekcji? :lol2: Zasilacz podmieniles na inny tylko z sama plyta? Ma piszczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie na plycie - masz miernik? Chyba nie dostaly zwarcia mosfety na sekcji? :lol2: Zasilacz podmieniles na inny tylko z sama plyta? Ma piszczec.

 

Miernik mam. Zwarcia nie mam pojecia. Zasilacz sprawdzalem w innym kompie na plycie z dyskami i grafa. Nie slychac zeby cos piszczalo. Co zmierzyc tym miernikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mosfety w zasilaniu procesora. Ale to bylo by dziwne. Jak nic nie znajdzie to w obrebie calej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź procesor i chłodzenie na innej płycie.

Ram memtestem sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta podpięta do obudowy? Próbowałeś odpalać na krótko odpinając ją od obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...