Skocz do zawartości
VAMET

Assassin’s Creed: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

 

Assassin's Creed: Origins

 

small_929696607.jpeg

 

"Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie." :)

 

Next Assassin's Creed Is Named Origins, Rumoured To Feature Naval Combat

Liam Robertson- 05/06/2017

 

Assassin’s Creed is set to return in 2017, back from its brief hiatus after having skipped 2016. For keen fans of the series, however, the incessant leaks emerging from this year’s installment have almost made it as though it never left us. As E3 2017 looms, these leaks are only becoming more frequent. Under the veil of anonymity, Ubisoft sources have approached us to provide fresh details from this year’s game.

 

Previously, the good folks at Kotaku indicated that the project’s working title was Assassin’s Creed Empire, and that it would take place in Egypt. Since then, we’ve received new information that suggests the game is now called ‘Assassin’s Creed Origins’ and is currently scheduled to be revealed at E3 2017.

 

Our sources suggest that Origins is a vast open world experience taking place in ancient Egypt. The story is rumoured to revolve around the original assassin’s guild and will feature two main characters - a man and a woman.

 

Its structure is said to be less linear, featuring a character progression system less tied to the story. A development source we spoke to compared it numerous times to Bethesda’s Skyrim. They say that impressions of the project internally are so far positive.

 

The game will apparently grant the player considerably more freedom, featuring a greater emphasis on exploration over previous entries in the series. One source tells us that this is the biggest Assassin’s Creed the company has ever created and is “huge” in scope. They say that it has been in development for “at least” several years now. Hopefully, it will benefit from this extended development cycle.

 

Not only is Origins rumoured to boast an explorable ancient Egypt, players will also apparently be able to go beyond it - possibly even as far as Greece. We were told that boats will return in the game, allowing the player to sail the Mediterranean. Naval combat, naturally, is also said to be included.

 

Another source linked with Ubisoft described to us an internal video they were shown of a teaser for Origins. It apparently began by showing scenes of Egypt, before transitioning between different periods and locations throughout history, including an Asian country, WW2 era France, and a modern day Abstergo Industries facility. It isn’t yet clear whether this video, a blend of gameplay footage and CGI, will be shown to the public in its current form.

 

Assassin’s Creed Origins is currently set to launch in fall 2017.

Źródło: http://wwg.com/2017/05/06/next-assassins-creed-is-named-origins/

 

Assassin's Creed: Origins ma zadebiutować pod koniec roku. Dziennikarze WWG.Com donoszą, że są w posiadaniu konkretnych informacji na temat kolejnego rozdziału szalenie popularnego uniwersum gier. Tytuł być w pełni ujawniony i zapowiedziany podczas tegorocznych targów E3. Pozycja ma zostać osadzona w czasach starożytnego Egiptu, a historia skupi się na pierwotnej i oryginalnej gildii zabójców. Opowieść przedstawi dwójkę głównych bohaterów i pozwoli wcielić się w dwie postacie - mężczyznę i kobietę.

 

Assassin's Creed: Origins ma zaoferować mniej liniową konstrukcję rozgrywki i system rozwoju postaci mniej powiązany z główną osią fabularną. Pada tutaj porównanie do The Elder Scrolls V: Skyrim. Tytuł cechuje się większą swobodą i wolnością. Twórcy położyli większy nacisk na eksplorację. Dostaniemy największy świat z serii, który jest efektem pracy kilku ostatnich lat studia zajmującego się grą.

 

Assassin's Creed: Origins nie ograniczy się tylko do przedstawienia Egiptu. Najnowsza odsłona sagi ma pozwolić na korzystanie z łódek i statków. Za ich pomocą mamy dopłynąć nawet do Grecji. Powrócą także bitwy morskie. Źródło dziennikarzy miało przyjemność obejrzeć krótką zajawkę zapowiadającą grę. Wideo przedstawiało sceny z Egiptu, a następnie przechodziło do innych okresów historycznych oraz lokacji. Materiał pokazywał kraje azjatyckie, Francję z okresu 2 wojny światowej oraz współczesne placówki firmy Abstergo.

Źródło: http://www.pssite.com/news/56327/assassin-s-creed-origins-pierwsze-plotki-mowia-o-egipcie-bitwach-morskich-i-wielkim-otwartym-swiecie.html

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę, że jak po 5 latach dodali ciekawą, nową mechanikę (pływanie statkami), to teraz przez najbliższe 5 lat co najmniej będą klepać to do porzygu.

 

Zawsze jak słyszę "nowy" Assassin's Creed to mi się śmiać chce. Lepszym słowem byłoby "odświeżony".

 

I żeby nie było, grałem w kilka tych gier, ale muszę sobie robić jakieś 3-4 lata przerwy przed sięgnięciem do kolejnej części bo mam wrażenie, że ktoś mnie robi w balona i gram w kółko w to samo. Tak to człowiek chociaż trochę zapomni.

Edytowane przez Avalanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę, że jak po 5 latach dodali ciekawą, nową mechanikę (pływanie statkami), to teraz przez najbliższe 5 lat co najmniej będą klepać to do porzygu.

 

Po czwórce wyszły jeszcze 2(3?) assassyny z tego co wiem bez pływania statkami, więc to "ciągle dają do porzygu" trochę nie bardzo, skoro między 4 a Origins przewinęły się dwie części bez statków. Na 8 części (liczę tylko te duże) tylko jedna ma pływanie statkami i nie jest to nawet ta najnowsza część.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie (Unity i Syndicate) w Rogue pływanie statkiem jest ;)

 

Ja czekam, jak na każdego Assassina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

 

Dwie (Unity i Syndicate) w Rogue pływanie statkiem jest ;)

 

Ja czekam, jak na każdego Assassina.

 

Dokładnie, nowy Assassin w każdym wydaniu :D ...zupełnie jak Far Cry, mogą dla mnie odgrzewać co rok nawet :) A swoją drogą będzie też nowy Far Cry, tym razem na dzikim zachodzie i ma być konkurencją dla RDR od Rockstara! Więcej informacji: TUTAJ :)

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku nie było AC więc jest nadzieja że coś się chociaż o odrobinę zmieni, w końcu po tą przerwę zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tyłu ta postać mi wygląda jak z mortala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sieci pojawilo sie tez pierwsze zdjecie z nowego AC

aco10uv1.jpg

Edytowane przez Fearo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ogrywałem Unity, na następnego Asasyna ochota najdzie mnie pewno za jakieś 3 lata. Prędzej Syndicate jak Origins - egipski setting = zimna ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

AC w Egipcie będzie tak samo fascynujący jak FC na dzikim zachodzie... konkurencja dla kogo?

chyba dla CoH:Gunslinger...

 

edit: uff, ta ulga, gdy widzisz, że nie tylko tobie nie pasuje AC w kraju faraonów...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekam na Assasina w czasach rozpadu Chin z okresu Pięć Dynastii i Dziesięć Królestw, ale się nie doczekam bo przecież Chiny to komunizm, chyba najlepszy setting kulturowo-polityczny, różnorodność terenu przy otwartym świecie, byłoby na czym oko zawiesić. Egipt znudzi się równie szybko co Francja.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja akurat nudna nie była i Unity, obok trójki i dwójki wspominam najmilej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Assasina w czasach rozpadu Chin w z okresu Pięć Dynastii i Dziesięć Królestw, ale się nie doczekam bo przecież Chiny to komunizm, chyba najlepszy setting kulturowo-polityczny, różnorodność terenu przy otwartym świecie, byłoby na czym oko zawiesić. Egipt znudzi się równie szybko co Francja.

TO albo sztampowo Japonia i nawet bym zagrał.

 

Kompletnie nie wierzę, że to będzie w jakikolwiek sposób coś świeżego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja akurat nudna nie była i Unity, obok trójki i dwójki wspominam najmilej.

Co kto lubi, Francja to kraj który każdy Polak zna z historii dosyć dobrze, a sama rewolucja była wałkowana tyle razy, że grając w niego po prostu rzygałem tęczą. Kiedy IV mówi o piratach - coś ciekawego, III historia USA która nie jest tak oklepana. Egipt może zawiesić poprzeczkę wyżej od rewolucji francuskiej, tylko pytanie w którym momencie przyjdzie nam zagrać w Egipcie, oby p.n.e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co kto lubi, III i Black Flag odpuściłem ze względu na całkowicie nie interesujące mnie realia. Marzenie to Asasyn w okupowanym Paryżu, wstawka z Unity konkret była, a od tej strony WWII próbowały ugryźć tylko średnie The Saboteur i Velvet Assassin.

 

Update: a gdybym miał uszeregować tematy od najbardziej oklepanego przez popkulturę do najmniej, to piratów i historię USA dałbym przed rewolucją francuską.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUU będzie się działo jestem fanem Assassin’s Creed i teraz zaskoczenie totalne bo akcja będzie toczyła się w Egipcie ale też mam cichą nadzieje że Ubisoft da jaką misje z faraonem. :):P:D;):o:thumbup::cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, Francja to kraj który każdy Polak zna z historii dosyć dobrze, a sama rewolucja była wałkowana tyle razy, że grając w niego po prostu rzygałem tęczą. Kiedy IV mówi o piratach - coś ciekawego, III historia USA która nie jest tak oklepana. Egipt może zawiesić poprzeczkę wyżej od rewolucji francuskiej, tylko pytanie w którym momencie przyjdzie nam zagrać w Egipcie, oby p.n.e.

 

A znasz jakąś inną grę traktującą o Rewolucji Francuskiej? Bo ja nie, a o piratach już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origins, tak bardzo oryginalnie. :E Nadal nie czuję potrzeby powrotu do tej serii, po Black Flag i ostatnio odświeżeniu dwójki (która zestarzała się mocniej niż sądziłem). Setting mi całkiem pasuje, ale to od dawna nie jest główny problem kolejnych odsłon. Nawet ten screen budzi tylko uczucie deja vu, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, po co zmieniać coś, co jest dobre?

Osobiście zmieniłbym tylko system walki i wywalił Animusa, czyli podświetlanie obiektów/postaci, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

A ja właśnie skończyłem Assassin's Creed: Rogue i teraz kolej na Assassin's Creed: Unity i Assassin's Creed: Syndicate :) Akurat powinienem skończyć na Assassin's Creed: Origins :)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie oczekuję powiewu świeżości, ale mimo wszystkich minusów gram w każdego Assasina. W tym wypadku niekoniecznie miejsce akcji mi pasuję (marzą mi się jak wspominaliście Chiny lub Japonia).

Podobno na 4chanie pojawiły się kolejne plotki, kolejna część tej trylogii wraca do europy (Grecja).

 


  •  
  • w grze nie ma walk na morzu, a łodzie służą jedynie do przemieszczania się między kolejnymi lokacjami
  • gra posiada nową mechanikę odkrywania map (misji, punktów zainteresowania, itp.) za pomocą orła towarzyszącego naszemu bohaterowi; to oznacza, iż w grze nie ma klasycznych "wież" znanych z poprzednich odsłon serii
  • gra posiada bardziej rozbudowany komponent rozgrywający się we współczesnych czasach (większe obszary, więcej interakcji z innymi postaciami)
  • główny bohater jest "bardziej cichą wersją Altaira"
  • gra ma być pierwszą częścią trylogii (druga część zabierze nas do Grecji)
  • Ubisoft przerobił system walki; wrogowie mają różne schematy ataków, starają się zachodzić nas od boku, są ogólnie bardziej aktywni w trakcie potyczek
  • jeszcze bardziej rozbudowany element skradania się i ukrywania
  • nasz bohater używa ukrytego ostrza, łuku, tarczy, różnych typów mieczy, noży do rzucania czy włóczni, a także innych typów broni
  • naszą postać rozwijamy w trzech drzewkach umiejętności: Combat, Stealth, Movement

 

Żródło: Gamezilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... skradanka?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się na 90%, bo współczesność mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee wspolczesnosc...

Assety z wildlandsów nie mogą się zmarnować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z Łacz Yo Madafaka Haxior Dogz 2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Przełącznik BIOS-ów, jeden jest nastawiony na wydajność, a drugi na cichszą pracę. Przełączaj go tylko kiedy komputer jest wyłączony. 
    • Ja w 13 (przedostatni) - jest tak męcząco długi, że o północy wymiękłem, grałem jakieś 4h, myślałem, że będę już przy końcu, sprawdziłem na YT i... jestem dopiero trochę za połową xD To chyba jednak przypadłość prawie każdego jRPG'a, że te końcowe dungeony są usilnie przedłużane, jakby już cała gra nie była ogromna i trzeba było tam cokolwiek dokładać. Tak od 10 chaptera (odliczając 12, bo ten jest świetny) czuć, że chcą jeszcze przedłużyć tę grę, endgamowe side questy również nastawione pod wyciśnięcie kolejnych godzinek, bo wymagają np. konkretnego poziomu minigierki z Mooglami, albo gold ranking w Chocobo Race (tego nie robiłem w ogóle, a potem świetnie się bawiłem, także akurat to na plus xD), same questy to zazwyczaj "o nie jakiś straszny fiend do zabicia, pomusz", muszę jednak przyznać, że mimo tak prostego motywu - każdy taki quest w dalszym ciągu jest zupełnie inny, a nie po prostu idziesz, zabijasz - koniec questa xD W dalszym ciągu z bólem przyznaję, że trochę mnie ta końcówka męczy, jak cała gra miała bardzo dobry pacing, to później się to robi troszku rozlazłe.
    • @Art385 na plus że pewnie wyjdzie już razem z dwoma dodatkami The Rising Tide ma wyjść w maju tego roku na PS5
    • Panowie pytanko jak patrzyłem na ta karte, to tam na górze jest taki mini suwak "quit cos tam" i "performance" do czego to służy, orientuje sie ktoś moze szukałem na necie nie ma nic na ten temat.
    • LG TV mają port sieciowy, wifi i obsługują wake-on-lan. Jest taki program LGTV Companion, gdzie przez GUI konfigurujesz bez problemu automatyczne włączanie i wyłączanie TV przy włączaniu/wybudzaniu i wyłączaniu/usypianiu peceta. Do tego LGTV Companion ma możliwość komunikowania się z TV z poziomu lini poleceń. Ja dzięki ww. funkcjonalnościom w ogóle nie używam pilota i ewentualne zmiany jasności, kolorów, kontrastu itp. obsługuję skrótami klawiaturowymi - bardzo wygodne rozwiązanie. Skrypty wrzucałem tu i w innym wątku, mogę je powtórzyć jak będą komuś potrzebne.    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...