Forum PCLab.pl: Assassin’s Creed: Origins - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (9 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Assassin’s Creed: Origins PC, temat główny

#1 Użytkownik jest niedostępny   VAMET 

• UTAVATU
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Maj 2017 - 11:34

Witam uprzejmie

Assassin's Creed: Origins

Dodaj obrazek

"Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie." :)

Next Assassin's Creed Is Named Origins, Rumoured To Feature Naval Combat
Liam Robertson- 05/06/2017

Assassin’s Creed is set to return in 2017, back from its brief hiatus after having skipped 2016. For keen fans of the series, however, the incessant leaks emerging from this year’s installment have almost made it as though it never left us. As E3 2017 looms, these leaks are only becoming more frequent. Under the veil of anonymity, Ubisoft sources have approached us to provide fresh details from this year’s game.

Previously, the good folks at Kotaku indicated that the project’s working title was Assassin’s Creed Empire, and that it would take place in Egypt. Since then, we’ve received new information that suggests the game is now called ‘Assassin’s Creed Origins’ and is currently scheduled to be revealed at E3 2017.

Our sources suggest that Origins is a vast open world experience taking place in ancient Egypt. The story is rumoured to revolve around the original assassin’s guild and will feature two main characters - a man and a woman.

Its structure is said to be less linear, featuring a character progression system less tied to the story. A development source we spoke to compared it numerous times to Bethesda’s Skyrim. They say that impressions of the project internally are so far positive.

The game will apparently grant the player considerably more freedom, featuring a greater emphasis on exploration over previous entries in the series. One source tells us that this is the biggest Assassin’s Creed the company has ever created and is “huge” in scope. They say that it has been in development for “at least” several years now. Hopefully, it will benefit from this extended development cycle.

Not only is Origins rumoured to boast an explorable ancient Egypt, players will also apparently be able to go beyond it - possibly even as far as Greece. We were told that boats will return in the game, allowing the player to sail the Mediterranean. Naval combat, naturally, is also said to be included.

Another source linked with Ubisoft described to us an internal video they were shown of a teaser for Origins. It apparently began by showing scenes of Egypt, before transitioning between different periods and locations throughout history, including an Asian country, WW2 era France, and a modern day Abstergo Industries facility. It isn’t yet clear whether this video, a blend of gameplay footage and CGI, will be shown to the public in its current form.

Assassin’s Creed Origins is currently set to launch in fall 2017.

Źródło: http://wwg.com/2017/...-named-origins/

Assassin's Creed: Origins ma zadebiutować pod koniec roku. Dziennikarze WWG.Com donoszą, że są w posiadaniu konkretnych informacji na temat kolejnego rozdziału szalenie popularnego uniwersum gier. Tytuł być w pełni ujawniony i zapowiedziany podczas tegorocznych targów E3. Pozycja ma zostać osadzona w czasach starożytnego Egiptu, a historia skupi się na pierwotnej i oryginalnej gildii zabójców. Opowieść przedstawi dwójkę głównych bohaterów i pozwoli wcielić się w dwie postacie - mężczyznę i kobietę.

Assassin's Creed: Origins ma zaoferować mniej liniową konstrukcję rozgrywki i system rozwoju postaci mniej powiązany z główną osią fabularną. Pada tutaj porównanie do The Elder Scrolls V: Skyrim. Tytuł cechuje się większą swobodą i wolnością. Twórcy położyli większy nacisk na eksplorację. Dostaniemy największy świat z serii, który jest efektem pracy kilku ostatnich lat studia zajmującego się grą.

Assassin's Creed: Origins nie ograniczy się tylko do przedstawienia Egiptu. Najnowsza odsłona sagi ma pozwolić na korzystanie z łódek i statków. Za ich pomocą mamy dopłynąć nawet do Grecji. Powrócą także bitwy morskie. Źródło dziennikarzy miało przyjemność obejrzeć krótką zajawkę zapowiadającą grę. Wideo przedstawiało sceny z Egiptu, a następnie przechodziło do innych okresów historycznych oraz lokacji. Materiał pokazywał kraje azjatyckie, Francję z okresu 2 wojny światowej oraz współczesne placówki firmy Abstergo.

Źródło: http://www.pssite.co...ym-swiecie.html

Pozdrawiam serdecznie! :)

Z poważaniem

#2 Użytkownik jest niedostępny   Avalanc 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 11:52

Widzę, że jak po 5 latach dodali ciekawą, nową mechanikę (pływanie statkami), to teraz przez najbliższe 5 lat co najmniej będą klepać to do porzygu.

Zawsze jak słyszę "nowy" Assassin's Creed to mi się śmiać chce. Lepszym słowem byłoby "odświeżony".

I żeby nie było, grałem w kilka tych gier, ale muszę sobie robić jakieś 3-4 lata przerwy przed sięgnięciem do kolejnej części bo mam wrażenie, że ktoś mnie robi w balona i gram w kółko w to samo. Tak to człowiek chociaż trochę zapomni.

Ten post był edytowany przez Avalanc dnia: 09 Maj 2017 - 11:52

#3 Użytkownik jest dostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 11:59

Zobacz postAvalanc, o 09 Maj 2017 - 12:52, napisał(a):

Widzę, że jak po 5 latach dodali ciekawą, nową mechanikę (pływanie statkami), to teraz przez najbliższe 5 lat co najmniej będą klepać to do porzygu.

Po czwórce wyszły jeszcze 2(3?) assassyny z tego co wiem bez pływania statkami, więc to "ciągle dają do porzygu" trochę nie bardzo, skoro między 4 a Origins przewinęły się dwie części bez statków. Na 8 części (liczę tylko te duże) tylko jedna ma pływanie statkami i nie jest to nawet ta najnowsza część.

Ten post był edytowany przez Pulpit dnia: 09 Maj 2017 - 12:00

#4 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 12:23

Dwie (Unity i Syndicate) w Rogue pływanie statkiem jest ;)

Ja czekam, jak na każdego Assassina.

#5 Użytkownik jest niedostępny   VAMET 

• UTAVATU
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 12:29

Witam uprzejmie

Zobacz postlis22, o 09 Maj 2017 - 13:23, napisał(a):

Dwie (Unity i Syndicate) w Rogue pływanie statkiem jest ;)

Ja czekam, jak na każdego Assassina.

Dokładnie, nowy Assassin w każdym wydaniu :D ...zupełnie jak Far Cry, mogą dla mnie odgrzewać co rok nawet :) A swoją drogą będzie też nowy Far Cry, tym razem na dzikim zachodzie i ma być konkurencją dla RDR od Rockstara! Więcej informacji: TUTAJ :)

Z poważaniem

Ten post był edytowany przez VAMET dnia: 09 Maj 2017 - 12:40

#6 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• ...one to embody the power, the other to crave it
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 14:48

W zeszłym roku nie było AC więc jest nadzieja że coś się chociaż o odrobinę zmieni, w końcu po tą przerwę zrobili.

#7 Użytkownik jest dostępny   Boczkins 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 15:24

z tyłu ta postać mi wygląda jak z mortala :P

#8 Użytkownik jest niedostępny   Fearo 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 17:51

W sieci pojawilo sie tez pierwsze zdjecie z nowego AC
Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Fearo dnia: 09 Maj 2017 - 17:51

#9 Użytkownik jest dostępny   Lypton 

• źle mu z oczu patrzy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 17:57

W tym roku ogrywałem Unity, na następnego Asasyna ochota najdzie mnie pewno za jakieś 3 lata. Prędzej Syndicate jak Origins - egipski setting = zimna ryba.

#10 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 20:07

AC w Egipcie będzie tak samo fascynujący jak FC na dzikim zachodzie... konkurencja dla kogo?
chyba dla CoH:Gunslinger...

edit: uff, ta ulga, gdy widzisz, że nie tylko tobie nie pasuje AC w kraju faraonów...

Ten post był edytowany przez Zas dnia: 09 Maj 2017 - 20:08

#11 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 20:14

Czekam na Assasina w czasach rozpadu Chin z okresu Pięć Dynastii i Dziesięć Królestw, ale się nie doczekam bo przecież Chiny to komunizm, chyba najlepszy setting kulturowo-polityczny, różnorodność terenu przy otwartym świecie, byłoby na czym oko zawiesić. Egipt znudzi się równie szybko co Francja.

Ten post był edytowany przez TheMr. dnia: 09 Maj 2017 - 20:19

#12 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 20:16

Francja akurat nudna nie była i Unity, obok trójki i dwójki wspominam najmilej.

#13 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 20:19

Zobacz postTheMr., o 09 Maj 2017 - 21:14, napisał(a):

Czekam na Assasina w czasach rozpadu Chin w z okresu Pięć Dynastii i Dziesięć Królestw, ale się nie doczekam bo przecież Chiny to komunizm, chyba najlepszy setting kulturowo-polityczny, różnorodność terenu przy otwartym świecie, byłoby na czym oko zawiesić. Egipt znudzi się równie szybko co Francja.

TO albo sztampowo Japonia i nawet bym zagrał.

Kompletnie nie wierzę, że to będzie w jakikolwiek sposób coś świeżego.

#14 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 20:26

Zobacz postlis22, o 09 Maj 2017 - 21:16, napisał(a):

Francja akurat nudna nie była i Unity, obok trójki i dwójki wspominam najmilej.

Co kto lubi, Francja to kraj który każdy Polak zna z historii dosyć dobrze, a sama rewolucja była wałkowana tyle razy, że grając w niego po prostu rzygałem tęczą. Kiedy IV mówi o piratach - coś ciekawego, III historia USA która nie jest tak oklepana. Egipt może zawiesić poprzeczkę wyżej od rewolucji francuskiej, tylko pytanie w którym momencie przyjdzie nam zagrać w Egipcie, oby p.n.e.

#15 Użytkownik jest dostępny   Lypton 

• źle mu z oczu patrzy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Maj 2017 - 21:08

Co kto lubi, III i Black Flag odpuściłem ze względu na całkowicie nie interesujące mnie realia. Marzenie to Asasyn w okupowanym Paryżu, wstawka z Unity konkret była, a od tej strony WWII próbowały ugryźć tylko średnie The Saboteur i Velvet Assassin.

Update: a gdybym miał uszeregować tematy od najbardziej oklepanego przez popkulturę do najmniej, to piratów i historię USA dałbym przed rewolucją francuską.

Ten post był edytowany przez Lypton dnia: 09 Maj 2017 - 21:21

#16 Użytkownik jest niedostępny   Mały Głod 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Maj 2017 - 08:38

UUUUUUUUU będzie się działo jestem fanem Assassin’s Creed i teraz zaskoczenie totalne bo akcja będzie toczyła się w Egipcie ale też mam cichą nadzieje że Ubisoft da jaką misje z faraonem. :) :P :D ;) :o :thumbup: :cool:

#17 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Maj 2017 - 10:16

Zobacz postTheMr., o 09 Maj 2017 - 20:26, napisał(a):

Co kto lubi, Francja to kraj który każdy Polak zna z historii dosyć dobrze, a sama rewolucja była wałkowana tyle razy, że grając w niego po prostu rzygałem tęczą. Kiedy IV mówi o piratach - coś ciekawego, III historia USA która nie jest tak oklepana. Egipt może zawiesić poprzeczkę wyżej od rewolucji francuskiej, tylko pytanie w którym momencie przyjdzie nam zagrać w Egipcie, oby p.n.e.

A znasz jakąś inną grę traktującą o Rewolucji Francuskiej? Bo ja nie, a o piratach już tak.

#18 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Maj 2017 - 17:07

Origins, tak bardzo oryginalnie. :E Nadal nie czuję potrzeby powrotu do tej serii, po Black Flag i ostatnio odświeżeniu dwójki (która zestarzała się mocniej niż sądziłem). Setting mi całkiem pasuje, ale to od dawna nie jest główny problem kolejnych odsłon. Nawet ten screen budzi tylko uczucie deja vu, nic więcej.

#19 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Maj 2017 - 22:00

Ja tam nie wiem, po co zmieniać coś, co jest dobre?
Osobiście zmieniłbym tylko system walki i wywalił Animusa, czyli podświetlanie obiektów/postaci, itp.

#20 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Maj 2017 - 04:29

Kolejna czesc po Bf ktora bedzie miala malo wspolnego z Asasinem.

• (9 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »