Skocz do zawartości
VAMET

Assassin’s Creed: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Idę teraz po Jaszczura. Dużo mi zostało głównego wątku?

Patrząc na nieodkrytą mapę i na mój lvl (30 prawie), to zgaduję, że tak. :E

Najważniejsze, nie rzucaj się na pytajniki, a rób side questy bo dość często będziesz w nich wracał do miejsc w których byłeś, jak w moim przypadku.

 

Właśnie powoli kończę klątwę faraonów, jakby takie było 1dlc to byłbym bardzo zadowolony, pod względem długości i piękności świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawili coś z wydajnośćą bo mój leciwy 3470 ocnięty na 3.9 nie dawał rady l;/

to ile ty miałeś fps? ja gram na 45-50 i do tej gry to imo idealnie, to nie jakiś cod czy bf że trzeba mieć 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile ty miałeś fps? ja gram na 45-50 i do tej gry to imo idealnie, to nie jakiś cod czy bf że trzeba mieć 60

Sety na medium? Bo i5 4690k(4.5) i gtx 970 niby wszystko na high ale lock na 45 fps, bo z 60 to było czuć i widać brak płynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sety na medium? Bo i5 4690k(4.5) i gtx 970 niby wszystko na high ale lock na 45 fps, bo z 60 to było czuć i widać brak płynności.

mix med-high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Zastanawiam się jak gra wygląda z HDR. Gra ktoś z tym bajerem? Jest kilka fajnych miejsc z widokami np. Cyrena o wschodzie słońca.

Z początku myślałem, że mapa będzie mało zróżnicowana ale się pomyliłem. Ktoś mocno się przy niej napracował. Sporo większa od tej w wieśmin 3.

Prawie skończyłem całość. Boli, że questy są drętwe i ta ogólna płytkość jak w większości gier ubi.

Gdyby fabułę główną zrobić lepszą (bo jest kiepska i bardzo krótka), wprowadzić bardziej charyzmatyczne postacie bo są nijakie, zmienić poruszanie się, walkę, drzewko, system przedmiotów i kilka innych rzeczy to gra byłaby wybitna.

Nie dziwię się, że więcej niż 4 rdzenie są potrzebne w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gry z lepszym HDR, aczkolwiek najlepsze miejsca pod względem HDR to te nowe krainy(zaświaty) z ostatniego dlc. Widać, że przygotowali je już z większym naciskiem na oświetlenie i efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś napotkał może na błąd, polegający na tym, że twarze postaci nie wczytują się i zamiast nich widać... nieruchome manekiny? Właściwy bohater pokazuje się dopiero po namierzeniu go łukiem lub zaatakowaniu. Nie zdarza się to ciągle, ale od czasu do czasu i jest trochę denerwujące, szczerze mówiąc. Gram na i5 4570 i GTX 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy moglibyście mi wytłumaczyć jak zdobyć odznakę mistrz asasynów i asasyn ?

 

Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy patch 5gb.

I tak nie ma co robić a tak obiecywali nową zawartść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd weszła i zaciągnęła się aktualizacja Animusa... nie mogę grać online :(. Za każdym razem "wykrywa", że dostępna jest aktualizacja... pobrać, tak. Okienko się wyszarza i ani graj, ani nie zaciąga. Błędne koło. Wchodząc offline - gra ma opcję uruchomienia i idzie. Będąc online cały czas wykrywa aktualizację i proponuje jej pobranie, ale nie robi tego. Ktoś tak ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

skończyłe tą grę.

Takie 7+/8-

Nie zrobiłem wszystkich questów. Nie dałem rady. Strasznie nudne. Gra miała potencjał ale zabrakło dopieszczenia.

W takiego WoWa mogłem tłuc godzinami. Tu nie mogłem się zmusić do wymaksowania. Gra poleciała z dysku bo mam tylko 512 SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też tekstury się doczytują dojść blisko postaci? to upierdliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

skończyłe tą grę.

Takie 7+/8-

Nie zrobiłem wszystkich questów. Nie dałem rady. Strasznie nudne. Gra miała potencjał ale zabrakło dopieszczenia.

W takiego WoWa mogłem tłuc godzinami. Tu nie mogłem się zmusić do wymaksowania. Gra poleciała z dysku bo mam tylko 512 SSD.

 

A który Assassins nie jest nudny? Te ciągłe zbieranie skrzynek, pojedyncze zabojstwa, kradzieze. Monotonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

A który Assassins nie jest nudny? Te ciągłe zbieranie skrzynek, pojedyncze zabojstwa, kradzieze. Monotonia

 

Tyle, że ta część jest na to nastawiona. Fabuła jest bardzo krótka i nijaka.

Samą fabułę oceniłbym tak na 5/10 max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który Assassins nie jest nudny? Te ciągłe zbieranie skrzynek, pojedyncze zabojstwa, kradzieze. Monotonia

 

W wymień mi grę, która posiada kilka części i różni się od poprzednich? Aha ,wiedziałem że żadnych argumentów nie masz. A żeby Cię uprzedzić , czym różni się GTA ,od GTA V oprócz grafiki i fizyki? Niczym ,aha więc zrozum i napisz coś sensownego,bo przykładów mogę wymieniać i wymieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

W wymień mi grę, która posiada kilka części i różni się od poprzednich? Aha ,wiedziałem że żadnych argumentów nie masz. A żeby Cię uprzedzić , czym różni się GTA ,od GTA V oprócz grafiki i fizyki? Niczym ,aha więc zrozum i napisz coś sensownego,bo przykładów mogę wymieniać i wymieniać...

 

Wojujesz, wojujesz, sam sobie odpowiadasz. Co tak personalnie to odbierasz, jakby Ci ktos matke krzywdził? AC są nudne, powtarzalne. Nie wiem kogo może kręcić robienie 100 tych samych zadań, łupienie skrzynek, zabojstwa jednej osoby i to bez warstwy fabularnej, bez smaczków, bez zwrotow akcji. Jedyne co mi sie podobało to jesli trzeba bylo taktycznie podejsc do np mocno uzbrojonego budynku, wyczekac, troche stealthu...

 

Wiedzmin nie jest

Mass Effect nie jest

Wiele FPSów nie jest

Seria Batmanów dla mnie nie jest, a jest mocno ciekawa

 

AC jeszcze troche nadrabiał statkami, bo to tez jakas nowosc była. W minimalny sposob tez skórowaniem, ale tez sie szybko nudziło

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Assasin's Creed 3 to majstersztyk, może i coś tam się powtarza, ale wszystko zrobione z jajem i super fabuła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, AC 3 również bardzo mi się podobał. Zauroczyły mnie mroźne krainy i ten śnieg, a zwłaszcza przechodzenie przez zaspy Księgowa Kraków :D

Edytowane przez Zgryw90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skończyłem główny wątek i masę pobocznych, jak dla mnie 7. Fabularnie jak zwykle do przejścia na raz (jak to Ubi, EA, czy Bethesda), za to piękny świat zachwyca nadal i robi niesamowite wrażenie. Na ten moment wystarczy mi Egiptu, pod koniec to już leciałem z głównym wątkiem żeby skończyć (nowe premiery i stare zaległości czekają) oczywiście od czasu do czasu będę tam wpadał, jeszcze 3 lokacje nie odkryte, ogólnie grę polecam, piękna, zapewniająca minimum kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy, z fabułą i zadaniami pobocznymi bez polotu, ale zawsze mogło być gorzej.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojujesz, wojujesz, sam sobie odpowiadasz. Co tak personalnie to odbierasz, jakby Ci ktos matke krzywdził? AC są nudne, powtarzalne. Nie wiem kogo może kręcić robienie 100 tych samych zadań, łupienie skrzynek, zabojstwa jednej osoby i to bez warstwy fabularnej, bez smaczków, bez zwrotow akcji. Jedyne co mi sie podobało to jesli trzeba bylo taktycznie podejsc do np mocno uzbrojonego budynku, wyczekac, troche stealthu...

 

Wiedzmin nie jest

Mass Effect nie jest

Wiele FPSów nie jest

Seria Batmanów dla mnie nie jest, a jest mocno ciekawa

 

AC jeszcze troche nadrabiał statkami, bo to tez jakas nowosc była. W minimalny sposob tez skórowaniem, ale tez sie szybko nudziło

Jedną frazą pokazałeś swoją twarz, nie będę dokopywał się do Twojego poziomu i rozmawiał z taką "osobą" jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No spoko, myślałem że mnie zaorasz argumentami i tezami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko techncizne bardziej jeśli chodzi o uplay aniżeli o grę, ponieważ uplay w ogole nie pokazuje moich statystyk ani w ogole nie odblokowuje żadnych osiągnieć a na dodatek jak się loguje do ubi clubu to mi pokazuje ze nie mam gry w kolekcji. Jakies rady bardziej doświadczonych użytkowników tej platformy?

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Wersja Gold jest do zgarnięcia za 143,96 zł, czyli zawiera pakiet Deluxe i Season Pass. Warto w tej cenie, czy było może gdzieś taniej?

 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyz nie moge przelaczac sie miedzy narzedzia. Moge jedynie uzywac usypiajacych strzalek... O co kuzwa chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...