Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CrAzY_FrOOg

Padła płyta główna ASRock P67 Pro3 na co wymienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Padła mi płyta główna ASRock P67 Pro3

specyfikacja: http://www.asrock.com/mb/Intel/P67 Pro3/index.pl.asp?cat=

 

Problem polega na tym że nie chce wymieniać procesora ( procesor I5 4x3,1ghz , pamięci ram i podobnych rzeczy ponieważ spisują się znakomicie nawet na najnowszych grach. ( kolejna rzecz to koszta :) )

Chciałbym przełożyć wnętrzności do nowej płyty głównej.

 

Proszę o informacje jaką płytę mogę tutaj zastosować i najlepiej aby można ją było kupić w sklepie internetowym z gwarancją do 400 zł :)

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty pod 1155 już od dawna nie są produkowane - te, co zostały jako "nowe" to leżaki magazynowe, egzemplarze wyciągnięte z niesprzedanych kompów, albo po prostu refurby / naprawiane. Czasem można je z gwarką dostąć, owszem, ale to tak raczej pół roku. Często to też same płyty, bez dodatków, pudełek itd. - a jak się zdarzy full box to cena masakruje :E

 

Do 400 zł kupisz porządną Z77, i taką bym doradzał - chociażby żeby podbić proca o 400 MHz (plus ew. BCLK).

 

Obczaj "sklepk-tech" na Żallegro.

 

Niestety taki cyrk z 1155 - procki za grosze praktycznie (2500K < 350 zł z KW), a mobacze masakra - no ale to mobacze głównie padają, więc powtarza się historia z 1366 - procki za flaszkę, płyta za 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Ci Bóg w wódce wynagrodzi za odpowiedź.

 

Głównie chodzi mi o gwarancję rozruchową około 3-4 miesiące :)

 

Wszystko wiem.

 

Proszę o zamknięcie tematu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...